Najlepšie letné koktaily na austrálske leto

Kalórií

Obsah

Austrálske leto je skvelý čas byť vonku a užívať si teplé teploty. Jedným z najlepších spôsobov, ako osláviť leto, je vychutnať si lahodné a osviežujúce letné koktaily. Zostavili sme pre vás zoznam najlepších letných kokteilov, ktoré môžete vyskúšať.

Obsah

 • Mojito
 • Piňa coláda
 • Kvet sedmokrásky
 • Sangria
 • Aperol Spritz
 • Gin Fizz

Mojito

The Mojito je klasický letný kokteil vyrobený z bieleho rumu, limetkovej šťavy, cukru, mäty a sódovej vody. Je to osviežujúci a chutný kokteil, ktorý v horúcich letných dňoch nesmiete mať. Mojito môžete tiež obmieňať s rôznymi ovocnými šťavami, aby bolo ešte osviežujúce.

Austrálske leto je skvelý čas na stretnutie s priateľmi a vychutnanie si lahodných koktailov. Zozbierali sme niektoré z najlepších letných kokteilov na austrálske leto, aby ste mohli ohromiť svojich hostí. Od ovocných margarít po osviežujúce mojito a ďalšie, tu sú niektoré z najlepších letných koktailov, ktoré môžete vyskúšať. Nezabudnite na niekoľko módne pánske sandále a a Richard Mille Čistá hodnota 2021 nosiť, keď idete na pláž!Piňa coláda

The Piňa coláda je ďalší klasický letný kokteil vyrobený z bieleho rumu, ananásovej šťavy a kokosového krému. Je to sladký a osviežujúci kokteil, ktorý v horúcich letných dňoch nesmiete mať. Pina Coladu môžete tiež obmieňať s rôznymi ovocnými šťavami, aby bola ešte osviežujúcejšia.

Kvet sedmokrásky

The Kvet sedmokrásky je ďalší obľúbený letný kokteil vyrobený z tequily, limetkovej šťavy a triple sec. Je to osviežujúci a chutný kokteil, ktorý v horúcich letných dňoch nesmiete mať. Margaritu môžete tiež obmieňať s rôznymi ovocnými šťavami, aby bola ešte osviežujúcejšia.

Sangria

Sangria je ďalší obľúbený letný kokteil vyrobený z červeného vína, ovocnej šťavy, cukru a rôznych druhov ovocia. Je to osviežujúci a chutný kokteil, ktorý v horúcich letných dňoch nesmiete mať. Sangriu môžete tiež obmieňať s rôznymi ovocnými šťavami, aby bola ešte osviežujúcejšia.

Aperol Spritz

The Aperol Spritz je ďalší obľúbený letný kokteil vyrobený z Aperolu, Prosecca a sódovej vody. Je to osviežujúci a chutný kokteil, ktorý v horúcich letných dňoch nesmiete mať. Aperol Spritz môžete tiež obmieňať s rôznymi ovocnými šťavami, aby bol ešte osviežujúci.

Gin Fizz

The Gin Fizz je ďalší obľúbený letný kokteil vyrobený z ginu, limetkovej šťavy, cukru a sódovej vody. Je to osviežujúci a chutný kokteil, ktorý v horúcich letných dňoch nesmiete mať. Ginový šum môžete tiež obmieňať s rôznymi ovocnými šťavami, aby bol ešte osviežujúci.

Záver

Existuje mnoho lahodných a osviežujúcich letných koktailov, ktoré si môžete vychutnať v horúcich letných dňoch. Zostavili sme pre vás zoznam najlepších letných kokteilov, ktoré môžete vyskúšať. Pri príprave koktailov nezabudnite vždy dodržiavať bezpečnostné pravidlá. Užite si austrálske leto s najlepšími letnými kokteilmi!

FAQ

 • Otázka: Aké ingrediencie sú potrebné na mojito?
  A: Mojito vyžaduje biely rum, limetkovú šťavu, cukor, mätu a sódovú vodu.
 • Otázka: Aké ingrediencie sú potrebné na Pina Coladu?
  A: Pre Pina Coladu je potrebný biely rum, ananásový džús a kokosový krém.
 • Otázka: Aké ingrediencie sú potrebné na margaritu?
  A: Margarita vyžaduje tequilu, limetkovú šťavu a triple sec.

Tabuľka

Koktail Ingrediencie
Mojito Biely rum, limetová šťava, cukor, mäta, sódová voda
Piňa coláda Biely rum, ananásový džús, kokosový krém
Kvet sedmokrásky Tequila, limetová šťava, Triple Sec
Sangria Červené víno, ovocné šťavy, cukor, ovocie
Aperol Spritz Aperol, Prosecco, Sodawasher
Gin Fizz Gin, limetová šťava, cukor, sódová voda