Black Adam: dátum vydania, obsadenie, upútavky a recenzie

Kalórií

Obsah

V Austrálii bude čoskoro uvedený nový superhrdinský film Black Adam. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania, obsadení, traileri a recenziách, ste na správnom mieste. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete na prípravu filmu.

Black Adam je pripravovaný superhrdinský film založený na rovnomennej postave DC Comics. Vo filme hrá Dwayne Johnson ako Black Adam. Dátum vydania, obsadenie, trailer a recenzie sú k dispozícii už teraz. Film by sa mal dostať do kín v decembri 2021. Vo filme účinkujú Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge, Quintessa Swindell, Pierce Brosnan a Marwan Kenzari. Trailer k filmu bol vydaný v decembri 2020 a získal pozitívne recenzie. Recenzie filmu zatiaľ nie sú k dispozícii, no očakáva sa, že budú čoskoro zverejnené. Ak vás film zaujal, môžete Polokošele pre veľkých chlapcov a Letné oblečenie pre mužov pozerať sa na prípravu na film.Dátum vydania Black Adam v Austrálii

'Čierny Adam' vyjde dňa 1. júla 2021 objaviť v Austrálii. Film bude dostupný v kinách a na platformách video-on-demand. Film bude dostupný aj vo formátoch 3D a IMAX.

Obsadenie filmu 'Čierny Adam'

Obsadenie Black Adam zahŕňa Dwayne Johnson ako Black Adam, Noah Centineo ako Atom Smasher, Aldis Hodge ako Hawkman, Quintessa Swindell ako Cyclone, Marwan Kenzari ako Doctor Fate, Sarah Shahi ako Adrianna Tomaz a Pierce Brosnan ako Dr. osud

Trailer Black Adam

Oficiálny trailer Black Adam bol zverejnený dňa 22. apríla 2021 publikovaný. Trailer ukazuje, ako Black Adam bojuje proti svojim nepriateľom a snaží sa zachrániť svet. Trailer zatiaľ skončil 20 miliónov prijaté zobrazenia.

Recenzie na 'Black Adam'

Recenzie na Black Adam sú zatiaľ veľmi pozitívne. Kritici chvália silné herecké obsadenie, vizuálne efekty a dej filmu. Mnohí kritici tvrdia, že film musí vidieť všetci fanúšikovia superhrdinov.

Záver

'Čierny Adam' vyjde dňa 1. júla 2021 objaviť v Austrálii. Vo filme si zahrali Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge, Quintessa Swindell, Marwan Kenzari, Sarah Shahi a Pierce Brosnan. Oficiálny trailer bol zverejnený dňa 22. apríla 2021 zverejnené a má doteraz za sebou 20 miliónov prijaté zobrazenia. Recenzie na Black Adam sú zatiaľ veľmi pozitívne. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme film!

FAQ

  • Otázka: Kedy bude Black Adam v Austrálii? A: Black Adam vyjde v Austrálii 1. júla 2021.
  • Otázka: Kto hrá vo filme Black Adam? A: Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge, Quintessa Swindell, Marwan Kenzari, Sarah Shahi a Pierce Brosnan hrajú vo filme Black Adam.
  • Otázka: Kedy bol zverejnený oficiálny trailer Black Adam? A: Oficiálny trailer Black Adam bol zverejnený 22. apríla 2021.
  • Otázka: Koľko videní zatiaľ získal trailer Black Adam? A: Trailer Black Adam má zatiaľ viac ako 20 miliónov videní.
  • Otázka: Aké sú recenzie na Black Adam? A: Recenzie na Black Adam sú zatiaľ veľmi pozitívne.

Tabuľka

titul Dátum publikácie povolanie Trailer recenzie
Čierny Adam 1. júla 2021 Hrajú: Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge, Quintessa Swindell, Marwan Kenzari, Sarah Shahi a Pierce Brosnan 22. apríla 2021 Veľmi pozitívne

Black Adam je nový superhrdinský film, ktorý čoskoro príde do Austrálie. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa na film pripravili, vrátane dátumu vydania, obsadenia, traileru a recenzií. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme film!