Black Panther 2: dátum vydania, obsadenie, upútavky a recenzie

Kalórií

Obsah

Black Panther 2 je pripravovaný superhrdinský film založený na postave Marvel Comics. Film produkuje Marvel Studios a distribuuje ho Walt Disney Pictures. Film napísal a režíroval Ryan Coogler a je pokračovaním filmu Black Panther z roku 2018. Film by sa mal dostať do kín v júli 2022. Tu je viac o dátume vydania Black Panther 2 v Austrálii, obsadení, traileri a recenziách.

Dátum vydania Black Panther 2 v Austrálii

Dátum vydania Black Panther 2 v Austrálii je 8. júla 2022. Film bude uvedený v kinách po celej Austrálii. Očakáva sa, že film bude veľkým hitom, pretože prvý film bol veľkým hitom a mnohí fanúšikovia Marvel Cinematic Universe (MCU) čakajú na pokračovanie.

Black Panther 2 je pripravovaný superhrdinský film z produkcie Marvel Studios. Film napísal a režíroval Ryan Coogler a je založený na postavách Marvel Comics, ktoré vytvorili Stan Lee a Jack Kirby. Vo filme sa predstavia Chadwick Boseman ako T'Challa / Black Panther, Michael B. Jordan ako Erik Killmonger a Lupita Nyong'o ako Nakia. Film by sa mal dostať do kín v júli 2022. Očakáva sa, že trailer a recenzie budú zverejnené niekoľko mesiacov pred dátumom vydania. Počas čakania na film sa môžeme porozprávať aj o iných témach, ako napr Conor McGregor Patek Philippe alebo Okuliare Dani Alves .Obsadenie Black Panther 2

Očakáva sa, že obsadenie Black Panther 2 bude Chadwick Boseman ako T'Challa, Michael B. Jordan ako Erik Killmonger, Lupita Nyong'o ako Nakia, Danai Gurira ako Okoye, Letitia Wright ako Shuri, Winston Duke ako M'Baku, Angela Bassett ako Include Ramonda, Martin Freeman ako Everett K. Ross a Daniel Kaluuya ako W'Kabi. Očakáva sa, že sa k obsadeniu pridajú aj ďalší herci, no toto sú hlavní protagonisti filmu.

Trailer k filmu Black Panther 2

Očakáva sa, že trailer na Black Panther 2 bude vydaný na jar 2022. Trailer poskytne prvý pohľad na dej filmu a pripraví fanúšikov na pokračovanie filmu. Očakáva sa, že trailer bude obrovským hitom a poteší fanúšikov MCU.

Recenzie na Black Panther 2

Očakáva sa, že recenzie Black Panther 2 budú vydané v lete 2022. Očakáva sa, že kritici dajú filmu pozitívne recenzie, pretože prvý film bol obrovským úspechom a mnohí fanúšikovia MCU čakajú na pokračovanie. Očakáva sa, že recenzie poskytnú fanúšikom dobrú predstavu o tom, čo môžu od filmu očakávať.

Záver

Black Panther 2 je pripravovaný superhrdinský film založený na postave Marvel Comics. Film by sa mal dostať do kín v júli 2022. Dátum vydania Black Panther 2 v Austrálii je 8. júl 2022. Očakáva sa, že obsadenie filmu bude Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Letitia Wright, Winston Duke, Angela Bassett, Martin Freeman a Daniel zahŕňajú Kaluuyu. Očakáva sa, že trailer bude vydaný na jar 2022 a recenzie sa očakávajú v lete 2022. Očakáva sa, že film bude obrovským hitom a poteší fanúšikov MCU.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde Black Panther 2 v Austrálii?
  A: Dátum vydania Black Panther 2 v Austrálii je 8. júla 2022.
 • Otázka: Kto hrá v Black Panther 2?
  A: Očakáva sa, že obsadenie Black Panther 2 bude Chadwick Boseman ako T'Challa, Michael B. Jordan ako Erik Killmonger, Lupita Nyong'o ako Nakia, Danai Gurira ako Okoye, Letitia Wright ako Shuri, Winston Duke ako M'Baku, Angela Bassett ako Include Ramonda, Martin Freeman ako Everett K. Ross a Daniel Kaluuya ako W'Kabi.
 • Otázka: Kedy vyjde trailer na Black Panther 2?
  A: Očakáva sa, že trailer na Black Panther 2 bude vydaný na jar 2022.
 • Otázka: Kedy vyjdú recenzie na Black Panther 2?
  A: Očakáva sa, že recenzie Black Panther 2 budú vydané v lete 2022.

Tabuľka

Film Dátum vydania v Austrálii povolanie Trailer recenzie
Čierny panter 2 8. júla 2022 Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Letitia Wright, Winston Duke, Angela Bassett, Martin Freeman a Daniel Kaluuya jar 2022 leto 2022

Je dôležité poznamenať, že vyššie uvedené informácie sú predbežné a môžu sa zmeniť. Ak sa chcete dozvedieť viac o Black Panther 2, odporúčame vám navštíviť oficiálnu stránku Webová stránka Marvel navštíviť to Stránka IMDb čítať a Stránka Rotten Tomatoes skontrolovať.

Čoskoro budeme o Black Panther 2 počuť viac, no dovtedy sa tešme na dátum vydania, obsadenie, trailer a recenzie. Sme si istí, že film bude mať veľký úspech a poteší fanúšikov MCU.