Pokračovanie Blade Runner: Nové detaily o diele

Kalórií

Obsah

Je to oficiálne: Pracuje sa na pokračovaní Blade Runnera. Fanúšikovia kultovej klasiky sa môžu tešiť na vzrušujúce pokračovanie. Čo nás však čaká? Zhrnuli sme najnovšie podrobnosti o práci na pokračovaní série.

Pokračovanie Blade Runnera bude predzvesťou novej éry v žánri sci-fi. Sériu produkuje talentovaný tím spisovateľov a producentov zameraných na budúcnosť vesmíru Blade Runner. Séria bude novým svetom špičkových smokingov Luxusné smokingy a módne pánske sandále módne pánske sandále tvoriť, zasadené do sveta plného futuristických technológií a neuveriteľných dobrodružstiev. Séria osloví novú generáciu fanúšikov zaujímajúcich sa o svet univerza Blade Runner.Základné informácie o pokračujúcej sérii

Séria Blade Runner Sequel je produkovaná spoločnosťou Alcon Television Group. Séria bude na Blade Runner -Založené na vesmíre a súvisiace s príbehom originálu. Séria bude obsahovať zmes nových a starých postáv a bude pokračovať v príbehu originálu. Séria bude obsahovať aj niektoré nové prvky, ktoré určujú svet Blade Runner sa rozšíri.

Nové podrobnosti o pokračovaní série

Existuje niekoľko nových podrobností o pokračovaní série. Spočiatku bude séria obsahovať zmes nových a starých postáv. Niektoré zo starých postáv sa vrátia, zatiaľ čo ďalšie nové postavy sa predstavia. Séria bude obsahovať aj niektoré nové prvky, ktoré určujú svet Blade Runner sa rozšíri. K dispozícii budú aj nové príbehové oblúky, ktoré budú nadväzovať na príbeh originálu.

Kto bude pracovať na pokračovaní série?

Existuje niekoľko domácich mien, ktorí budú pracovať na pokračovaní série. The Blade Runner -Tvorca Ridley Scott bude pôsobiť ako výkonný producent. Nebudú chýbať ani niektorí známi autori, vrátane Michaela Greena, autora knihy Blade Runner 2049 -Filmy. Nebudú chýbať ani známi režiséri, vrátane Denisa Villeneuvea, riaditeľa filmu Blade Runner 2049 -Filmy.

Kedy vyjde pokračovanie série?

Oficiálny dátum vydania pokračovacej série zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria vyjde niekedy v roku 2021. Očakáva sa, že séria bude vydaná aj na streamovacej službe ako Netflix alebo Amazon Prime.

Záver

Oficiálne sa pripravuje pokračovanie Blade Runnera. Je tu niekoľko nových detailov o práci na pokračovaní série, vrátane mixu nových a starých postáv, nových prvkov, ktoré prinášajú svet Blade Runner sa rozšíri a nové dejové línie, ktoré budú súvisieť s príbehom originálu. Existuje aj niekoľko domácich mien, ktorí budú pracovať na pokračovaní série. Zatiaľ neexistuje oficiálny dátum vydania pokračovacej série, ale očakáva sa, že vyjde niekedy v roku 2021.

FAQ

  • Kto bude pracovať na pokračovaní série?
    Na pokračovaní série bude pracovať niekoľko domácich mien. The Blade Runner -Tvorca Ridley Scott bude pôsobiť ako výkonný producent. Nebudú chýbať ani niektorí známi autori, vrátane Michaela Greena, autora knihy Blade Runner 2049 -Filmy. Nebudú chýbať ani známi režiséri, vrátane Denisa Villeneuvea, riaditeľa filmu Blade Runner 2049 -Filmy.
  • Kedy vyjde pokračovanie série?
    Oficiálny dátum vydania pokračovacej série zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že séria vyjde niekedy v roku 2021. Očakáva sa, že séria bude vydaná aj na streamovacej službe ako Netflix alebo Amazon Prime.

Zhrnutie

Podrobnosti Popis
postavy Zmes nových a starých postáv
prvkov Nové položky, ktoré svet Blade Runner sa rozšíri
dejových línií Nové dejové línie, ktoré budú odkazovať na príbeh originálu
Dátum publikácie Niekedy v roku 2021

Oficiálne sa pripravuje pokračovanie Blade Runnera. Je tu niekoľko nových detailov o práci na pokračovaní série, vrátane mixu nových a starých postáv, nových prvkov, ktoré prinášajú svet Blade Runner sa rozšíri a nové dejové línie, ktoré budú súvisieť s príbehom originálu. Existuje aj niekoľko domácich mien, ktorí budú pracovať na pokračovaní série. Zatiaľ neexistuje oficiálny dátum vydania pokračovacej série, ale očakáva sa, že vyjde niekedy v roku 2021. Viac informácií o pokračujúcej sérii nájdete na The Verge a The Hollywood Reporter .