Bob's Burgers: Kde vidieť, recenzie a upútavky v Austrálii

Kalórií

Obsah

Bob's Burgers je americký animovaný film dostupný v Austrálii. Film je založený na rovnomennom televíznom seriáli a rozpráva príbeh rodiny Belcherovcov, ktorí prevádzkujú burgerovú reštauráciu. Film produkovala spoločnosť 20th Century Fox a je k dispozícii v Austrálii. V tomto článku sa dozviete viac o dostupnosti filmu, recenziách a traileri.

Bob's Burgers je americký animovaný televízny seriál, ktorý sa vysiela na Fox. Séria je o Bobovi Belcherovi, majiteľovi hamburgerovej reštaurácie, a jeho rodine, ktorá mu pomáha s prácou. Bob's Burgers je jedným z najpopulárnejších animovaných seriálov v Austrálii a vysiela sa na ABC. Ak chcete vidieť Bob's Burgers v Austrálii, môžete si pozrieť epizódy na ABC alebo na rôznych streamovacích platformách ako Foxtel Now, Stan a Amazon Prime Video. Recenzie a upútavky Bob's Burgers nájdete aj na rôznych webových stránkach, ako sú IMDb a Rotten Tomatoes. Ak hľadáte výhodnú ponuku, určite si pozrite Bonobos Black Friday výpredaj pri. Ak hľadáte iné dobrodružstvo, môžete tiež Surfovanie v Sydney vyskúšaj.Dostupnosť Bob's Burgers v Austrálii

Bob's Burgers je k dispozícii na rôznych platformách v Austrálii. Film je dostupný na DVD a Blu-ray a je možné si ho pozrieť aj prostredníctvom streamovacích služieb, ako sú Amazon Prime Video, Google Play Movies & TV a iTunes. Film je možné vidieť aj na rôznych platených televíznych kanáloch ako Foxtel a Optus TV.

Recenzie na Bob's Burgers

Bob's Burgers získal mnoho pozitívnych recenzií. Kritici chválili film pre jeho vtipný a zábavný dej, ktorý dobre zapadá do sveta televíznych seriálov. Film bol chválený aj za živé postavy a vizuálne efekty. Film má hodnotenie 7,2/10 na IMDb a 88% hodnotenie na Rotten Tomatoes.

Trailer von Bob's Burgers

Oficiálny trailer Bob's Burgers je dostupný na YouTube a ďalších platformách na streamovanie videa. Trailer ukazuje, ako sa rodina Belcherovcov snaží zachrániť svoj hamburger počas dobrodružstva. Trailer je zábavný a dáva dobrý náhľad do deja filmu.

Záver

Bob's Burgers je zábavný animovaný film dostupný v Austrálii. Film je dostupný na DVD a Blu-ray a je možné si ho pozrieť aj prostredníctvom streamovacích služieb, ako sú Amazon Prime Video, Google Play Movies & TV a iTunes. Film získal mnoho pozitívnych recenzií a oficiálny trailer je dostupný na YouTube a ďalších platformách na streamovanie videa. Ak hľadáte zábavný animovaný film, Bob's Burgers je dobrá voľba.

FAQ

  • Kde môžem vidieť Bob's Burgers v Austrálii? Bob's Burgers je k dispozícii na DVD a Blu-ray v Austrálii a možno si ho pozrieť aj na streamovacích službách, ako sú Amazon Prime Video, Google Play Movies & TV a iTunes. Film je možné vidieť aj na rôznych platených televíznych kanáloch ako Foxtel a Optus TV.
  • Ako bol ohodnotený Bob's Burgers? Bob's Burgers má hodnotenie 7,2/10 na IMDb a 88% hodnotenie na Rotten Tomatoes.
  • Kde si môžem pozrieť trailer Bob's Burgers? Oficiálny trailer Bob's Burgers je dostupný na YouTube a ďalších platformách na streamovanie videa.

Tabuľka

plošina Dostupnosť
DVD/Blu-ray Prístupný
Video Amazon Prime Prístupný
Filmy a TV Google Play Prístupný
iTunes Prístupný
Foxtel Prístupný
Televízor Optus Prístupný

Bob's Burgers je zábavný animovaný film dostupný v Austrálii. Viac informácií o dostupnosti, recenziách a traileri k filmu nájdete na IMDb , Zhnité paradajky a YouTube . Ak hľadáte zábavný animovaný film, Bob's Burgers je dobrá voľba.