Bond 25: Daniel Craig v strelnej šou na fotkách

Kalórií

Obsah

Objavili sa najnovšie fotografie Daniela Craiga v jeho úlohe Jamesa Bonda vo filme „Bond 25“ a ukazujú veľkolepú strelnú show. Na fotografiách je Craig v čiernom obleku vyzbrojený rôznymi zbraňami. Má pri sebe pištoľ, nôž, pušku a hromadu granátov. Fotografie tiež prezrádzajú, že Craig si osvojil množstvo bojových techník, ktoré využije vo svojej úlohe Bonda.

Základné informácie o Bonde 25

Bond 25 je 25. film zo série Jamesa Bonda a piaty a posledný film, v ktorom hrá Daniel Craig ako James Bond. Film režíruje Cary Joji Fukunaga a produkuje ho Eon Productions. Film by sa mal dostať do kín v apríli 2020. Film sa bude natáčať na niektorých z najznámejších svetových lokácií vrátane Londýna, Talianska, Nórska a Jamajky.

Bond 25: Daniela Craiga môžete vidieť na fotkách v strelnej šou. Herca uvidíme vo svojej piatej a poslednej úlohe agenta 007. Fotografie zobrazujú Craiga v scéne, ako drží zbraň s výbuchom v pozadí. Film by sa mal dostať do kín v apríli 2020. Ak sa chcete cítiť fit a zdravo, môžete Tréning Cristiano Ronaldo Bauchmuskel vyhliadka. A ak hľadáte nový pár ponožiek, pozrite si tieto Značky pre pánske ponožky an.Ukážka pištole na fotkách

Fotografie Daniela Craiga v jeho úlohe Jamesa Bonda vo filme „Bond 25“ ukazujú veľkolepú strelnú show. Craig ovláda množstvo zbraní vrátane pištole, noža, pušky a radu granátov. Ovláda aj množstvo bojových techník, ktoré využije vo svojej úlohe Bonda. Fotografie tiež ukazujú, že Craig je veľmi dobrý strelec a že je schopný používať svoje zbrane veľmi presne.

Úloha Daniela Craiga ako Jamesa Bonda

Daniel Craig stvárnil postavu Jamesa Bonda v posledných štyroch bondovkách. S rolou sa vyrovnal na výbornú a stal sa jedným z najpopulárnejších hercov na svete. Úlohu Jamesa Bonda stvárnil so zmesou šarmu, inteligencie a bojových umení. Jeho stvárnenie tejto úlohy pomohlo bondovkám stať sa jednou z najúspešnejších filmových franšíz na svete.

Budúcnosť Jamesa Bonda

Po vydaní 'Bond 25' Daniel Craig odíde zo svojej úlohy Jamesa Bonda. Zatiaľ nie je známe, kto bude jeho nástupcom, no veľa sa šušká, že by to mohla byť ženská Bondovka. Je tiež možné, že úlohu prevezme iný herec. Bude vzrušujúce sledovať, kto sa v budúcnosti ujme úlohy Jamesa Bonda.

Záver

Najnovšie fotografie Daniela Craiga v jeho úlohe Jamesa Bonda vo filme „Bond 25“ ukazujú veľkolepú strelnú show. Craig ovláda množstvo zbraní a osvojil si rôzne bojové techniky, ktoré využije vo svojej úlohe Bonda. Úlohu Jamesa Bonda zvládol na výbornú a stal sa jedným z najpopulárnejších hercov na svete. Po vydaní 'Bond 25' Daniel Craig odstúpi zo svojej úlohy Jamesa Bonda a bude vzrušujúce vidieť, kto bude jeho nástupcom.

FAQ

  • Kto je Daniel Craig?
    Daniel Craig je anglický herec, ktorý stvárnil postavu Jamesa Bonda v posledných štyroch bondovkách.
  • Kedy sa Bond 25 dostane do kín?
    Bond 25 by sa mal dostať do kín v apríli 2020.
  • Kto bude nástupcom Daniela Craiga ako Jamesa Bonda?
    Zatiaľ nie je známe, kto bude nástupcom Daniela Craiga ako Jamesa Bonda, no veľa sa povráva, že by to mohla byť ženská Bondovka.

Tabuľka

Film riaditeľ výrobca
Bond 25 Cary Joji Fukunaga Eon Productions
Spectre Sam Mendes Eon Productions
Silný dážď Sam Mendes Eon Productions
Množstvo útechy Marc Forster Eon Productions
Casino Royale Martin Campbell Eon Productions