Brad Pitt a Breitling Norton Edition

Kalórií

Obsah

Brad Pitt je známy herec a zanietený nadšenec do hodiniek. Obzvlášť rád má Breitling's Norton Edition, ktorú pravidelne nosí. V tomto článku sa dozviete viac o histórii a vlastnostiach týchto hodiniek.

Brad Pitt a Breitling Norton Edition sú dokonalý pár. Hodinky vzdávajú hold legendárnej spoločnosti Norton Motorcycle Company a boli navrhnuté v spolupráci s hercom. Hodiny majú jedinečný dizajn, ktorý ponúka kombináciu moderných a klasických prvkov. Hodinky, symbol štýlu a elegancie, musia mať každý, kto chce zažiť pocit luxusu a sofistikovanosti. Ak sa chcete dozvedieť viac o Breitling's Norton Edition, navštívte Názvy veľkých vodiek a Christiano Ronaldo bez trička .História edície Norton od Breitlingu

Breitling's Norton Edition bola navrhnutá v roku 2018 ako pocta britskej motocyklovej značke Norton Motorcycles. Hodinky vzdávajú hold značke a jej dlhej histórii. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má čierny ciferník s chronografom a dátumovkou. Hodinky sú vybavené čiernym koženým remienkom, ktorý je jedinečný a pôsobí luxusne.

Funkcie Breitling's Norton Edition

Breitling Norton Edition sú samonaťahovacie mechanické hodinky. Je osadený Caliber B20, ktorý má rezervu chodu 70 hodín. Hodinky sú vodeodolné do hĺbky 100 metrov a majú zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu. Hodinky sú tiež vybavené 24-hodinovým displejom, ktorý umožňuje užívateľovi odčítať čas v inom časovom pásme.

Dizajn Breitling Norton Edition

Dizajn Breitling's Norton Edition je jedinečný a štýlový. Hodinky majú čierny ciferník s chronografom a dátumovkou. Puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a má hrúbku 14,5 mm. Hodinky majú tiež čierny kožený remienok, ktorý dodáva pocit luxusu. Hodinky sú tiež vybavené 24-hodinovým displejom, ktorý umožňuje užívateľovi odčítať čas v inom časovom pásme.

Cena edície Norton od spoločnosti Breitling

Breitling Norton Edition má cenu okolo 5 000 eur. Je to vysoká cena, ale hodinky stoja za to. Ide o samonaťahovacie mechanické hodinky s rezervou chodu 70 hodín. Je tiež odolný voči vode do hĺbky 100 metrov a má zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu. Hodinky sú tiež vybavené 24-hodinovým displejom, ktorý umožňuje nositeľovi odčítať čas v inom časovom pásme.

Záver

Brad Pitt nosí Breitling Norton Edition a nemôže prestať nosiť. Hodinky vzdávajú hold britskej motocyklovej značke Norton Motorcycles a majú jedinečný dizajn. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má čierny ciferník s chronografom a dátumovkou. Hodinky sú tiež vybavené 24-hodinovým displejom, ktorý umožňuje užívateľovi odčítať čas v inom časovom pásme. Cena hodiniek sa pohybuje okolo 5000 eur.

FAQ

  • Otázka: Čo je Breitling Norton Edition?
    A: Breitling's Norton Edition sú samonaťahovacie mechanické hodinky navrhnuté ako pocta britskej motocyklovej značke Norton Motorcycles.
  • Otázka: Aké sú funkcie Breitling's Norton Edition?
    A: Breitling Norton Edition je vybavený kalibrom B20, ktorý má rezervu chodu 70 hodín. Je tiež vodeodolný do hĺbky 100 metrov a má zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu.
  • Otázka: Koľko stojí Breitling Norton Edition?
    A: Breitling Norton Edition má cenu okolo 5 000 eur.

Tabuľka

Charakteristický Popis
Kaliber B20 s rezervou chodu 70 hodín
Vodeodolný 100 metrov
Hlasujte Zafírové sklíčko, odolné voči poškriabaniu
Reklama 24 hodinový displej

Breitling's Norton Edition sú jedinečné hodinky, ktoré sprostredkúvajú pocit luxusu. Vzdáva hold britskej motocyklovej značke Norton Motorcycles a má jedinečný dizajn. Brad Pitt nosí hodinky pravidelne a nevie ich prestať nosiť. Viac informácií o týchto hodinkách nájdete na Webové stránky Breitling a na Webová stránka Norton Motorcycles .