Brad Pitt a Leonardo DiCaprio na filmovom festivale v Cannes

Kalórií

Obsah

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio sú dvaja z najznámejších hollywoodskych hercov. Na filmovom festivale v Cannes sa na seba až strašidelne podobali. Skúmame podobnosti a rozdiely medzi týmito dvoma hercami a ich kariérami.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio boli hosťami filmového festivalu v Cannes. Dve hollywoodske hviezdy boli súčasťou kastingu do nového filmu 'Once Upon a Time in Hollywood'. Dvaja herci boli skutoční pútači a spôsobili rozruch. Ak ste aj vy skutočným fanúšikom Brada Pitta a Leonarda DiCapria, určite by ste sa mali pozrieť trendy tričká pre mužov alebo a Lambo čižmy Conor McGregor ukázať svoju lásku k dvom hviezdam.Podobnosti medzi Bradom Pittom a Leonardom DiCapriom

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio sú obaja veľmi úspešní herci. Obaja hrali v mnohých ocenených filmoch a sú známi úlohami vo filmoch ako napr Titanic , Tenkrát v Hollywoode a The Departed známy. Obaja sú známi aj svojimi spoločenskými aktivitami a zapájajú sa do rôznych charitatívnych akcií. Obaja sú tiež známi svojim pekným vzhľadom a často sa o nich hovorí ako o sexuálnych symboloch.

Rozdiely medzi Bradom Pittom a Leonardom DiCapriom

Hoci Brad Pitt a Leonardo DiCaprio zdieľajú veľa podobností, existujú aj rozdiely. Brad Pitt je starší ako Leonardo DiCaprio a má za sebou dlhšiu hereckú kariéru. Má za sebou aj viac filmov a je známy úlohami vo filmoch ako napr Bojový klub a Hanební bastardi známy. Leonardo DiCaprio je mladší ako Brad Pitt a má kratšiu hereckú kariéru. Známy je vďaka úlohám vo filmoch ako napr The Revenant a Vlk z Wall Street známy.

Kariéra Brada Pitta

Brad Pitt začal svoju hereckú kariéru v 80. rokoch. Hral v mnohých ocenených filmoch, napr Se7en , Bojový klub a Podivuhodný prípad Benjamina Buttona . Objavil sa aj v mnohých trhákoch vrátane Ocean's Eleven , Trója a Svetová vojna z . Účinkoval aj v mnohých kriticky uznávaných filmoch vrátane Atentát na Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom a Moneyball . Účinkoval aj v mnohých komédiách, napr Po prečítaní spáliť a Veľký krátky .

Leonardo DiCaprios Karriere

Leonardo DiCaprio začal svoju hereckú kariéru v 90. rokoch. Hral v mnohých ocenených filmoch, napr Titanic , Letec a The Revenant . Objavil sa aj v mnohých trhákoch vrátane Začiatok , Veľký Gatsby a Nespútaný Django . Účinkoval aj v mnohých kriticky uznávaných filmoch vrátane Vlk z Wall Street a Ostrov uzávierky . Účinkoval aj v mnohých komédiách, napr Chyť ma ak to dokážeš a Tenkrát v Hollywoode .

Záver

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio sú dvaja z najznámejších hollywoodskych hercov. Majú veľa podobností, ale aj rozdielov. Brad Pitt je starší ako Leonardo DiCaprio a má za sebou dlhšiu hereckú kariéru. Leonardo DiCaprio je mladší ako Brad Pitt a má kratšiu hereckú kariéru. Obaja hrali v mnohých ocenených filmoch a sú známi úlohami vo filmoch ako napr Titanic , Tenkrát v Hollywoode a The Departed známy.

FAQ

  • Koľko rokov má Brad Pitt? Brad Pitt má 57 rokov.
  • Koľko rokov má Leonardo DiCaprio? Leonardo DiCaprio má 45 rokov.
  • Aké filmy nakrútili Brad Pitt a Leonardo DiCaprio? Brad Pitt bol vo filmoch ako napr Se7en , Bojový klub a Podivuhodný prípad Benjamina Buttona prispel. Leonardo DiCaprio hral vo filmoch ako Titanic , Letec a The Revenant prispel.

porovnávacia tabuľka

Kategória Brad Pitt Leonardo DiCaprio
Alter 57 rokov 45 rokov
Kariéra dlhšia kariéra kratšia kariéra
Film Se7en , Bojový klub , Podivuhodný prípad Benjamina Buttona Titanic , Letec , The Revenant

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio sú dvaja z najznámejších hollywoodskych hercov. Na filmovom festivale v Cannes sa na seba až strašidelne podobali. Skúmali sme podobnosti a rozdiely medzi týmito dvoma hercami a ich kariérami. Ak sa chcete dozvedieť viac o Bradovi Pittovi a Leonardovi DiCapriovi, odporúčame nasledujúce zdroje: Brad Pitt IMDb , Leonardo DiCaprio IMDb , Životopis Brada Pitta a Životopis Leonarda DiCapria .