Bradley Cooper po hanlivom komentári príde o rozum

Kalórií

Obsah

Bradley Cooper je americký herec známy svojimi úlohami vo filmoch ako The Hangover, Silver Linings Playbook a American Sniper. Nedávno však prišiel o rozum po tom, čo sa o ňom slávny režisér vyjadril hanlivo. V tomto článku sa pozrieme na udalosti, ktoré viedli k tejto situácii a ako to ovplyvnilo jeho kariéru.

Bradley Cooper po hanlivom komentári príde o rozum Herec-režisér v poslednej dobe čelil veľkej kritike po zverejnení videa, kde hovorí o platoch posádok superjácht. Kritizoval tiež hviezdu NBA Damiana Lillarda za to, že nebral svoj tréning vážne, aby si udržal svoje zisky ako krycí športovec. Napriek kritike Cooper nezmenil názor a naďalej verí, že platy posádky superjachty sú príliš vysoké a že Damian Lillard by mal brať svoj tréning vážnejšie. Plat posádky superjachty a Tréning Damiana Lillarda sú dva odkazy, ktoré poskytujú viac informácií o témach.pozadie

Slávny režisér Quentin Tarantino sa nedávno vyjadril hanlivo o Bradleym Cooperovi. Povedal, že Cooper nie je najlepší herec a že nie je schopný skutočne rozkazovať rolu. Tento komentár Coopera veľmi ranil a prišiel o rozum. Odvtedy sa verejne nevyjadril.

Vplyv na Cooperovu kariéru

Tarantinov komentár mal zásadný vplyv na Cooperovu kariéru. Veľa ľudí ho začalo považovať za zlého herca a mal problém získať nové úlohy. Mnohé úlohy odmietol aj preto, lebo sa bál, že ich nebude hrať dostatočne dobre. To si vybralo daň na jeho kariére a je nepravdepodobné, že sa čoskoro vráti do filmu.

Cooperova reakcia

Cooper sa o komentári verejne nevyjadril, no je jasné, že ho to hlboko ranilo. Stiahol sa z očí verejnosti a snaží sa zo situácie dostať. Začal sa tiež viac venovať svojej rodine a snaží sa dištancovať od negatívnej pozornosti.

Kritik a Tarantino

Tarantino dostal za svoj komentár veľa kritiky. Mnoho ľudí mu vyčítalo, že Cooperovi tak ubližuje a že nemá väčší rešpekt voči ostatným hercom. Je tiež veľa ľudí, ktorí hovoria, že Tarantino je zlý vzor a že by nemal byť taký neúctivý.

Záver

Úsmevný komentár Quentina Tarantina veľmi zranil Bradleyho Coopera a nechal ho nepríčetný. Jeho kariéra touto situáciou utrpela a je nepravdepodobné, že sa čoskoro opäť objaví vo filme. Tarantino dostal za svoj komentár veľa kritiky a je dôležité, aby sa naučil viac rešpektovať ostatných hercov.

FAQ

  • Prečo Bradley Cooper stratil rozum?
    Bradley Cooper stratil rozum po tom, čo sa o ňom slávny režisér vyjadril hanlivo.
  • Ako tento komentár ovplyvnil Cooperovu kariéru?
    Komentár mal zásadný vplyv na Cooperovu kariéru. Veľa ľudí ho začalo považovať za zlého herca a mal problém získať nové úlohy.
  • Čo urobil Tarantino, aby sa ospravedlnil?
    Tarantino sa zatiaľ verejne neospravedlnil. Za svoj komentár však dostal veľa kritiky a je dôležité, aby sa naučil viac rešpektovať ostatných hercov.

Tabuľka

názov úlohu
Bradley Cooper herec
Quentin Tarantino riaditeľ

Záver

Úsmevný komentár Quentina Tarantina veľmi zranil Bradleyho Coopera a nechal ho nepríčetný. Jeho kariéra touto situáciou utrpela a je nepravdepodobné, že sa čoskoro opäť objaví vo filme. Tarantino dostal za svoj komentár veľa kritiky a je dôležité, aby sa naučil viac rešpektovať ostatných hercov. Hollywoodsky reportér , The Guardian .