Bryan Cranston dráždi 'Tajnú' novú rolu | Breaking Bad star

Kalórií

Obsah

Bryan Cranston, hviezda kultového seriálu Breaking Bad , naznačil novú rolu. O svojej novej úlohe už niečo naznačil, no detaily sú stále pod pokrievkou. Zistite viac o jeho novej úlohe a o tom, čo o nej povedal.

Kto je Bryan Cranston?

Bryan Cranston je americký herec najlepšie známy pre svoju rolu Waltera Whitea v kultovom seriáli Breaking Bad je známe. Účinkoval aj v mnohých ďalších filmoch a televíznych seriáloch vrátane Malcolm v strede , Argo a Godzilla . Získal viacero ocenení vrátane štyroch cien Emmy a Zlatého glóbusu.

Hviezda Breaking Bad Bryan Cranston získala „tajnú“ novú rolu. Zahrá si v novom filme, ktorý ešte nebol ohlásený. Cranston má osvedčené výsledky ako jeden z najlepších hercov v Hollywoode a sme nadšení, čo urobí ďalej. Čo urobí ďalej, môžeme len špekulovať, no sme si istí, že to bude niečo veľké. Ak sa chcete o Cranstone dozvedieť viac, môžete Postava Dana Bilzeriana a Najlepšie dáždniky pre mužov vyhliadka.Čo povedal Bryan Cranston o svojej novej úlohe?

Bryan Cranston nedávno naznačil svoju novú rolu. Povedal, že je to „tajná“ rola, ktorú považuje za veľmi vzrušujúcu. Tiež povedal, že sa veľmi teší na prácu na tejto úlohe. Neprezradil však, o akú rolu ide, ani kedy sa objaví.

Ako Bryan Cranston naznačil svoju novú rolu?

Bryan Cranston naznačil svoju novú úlohu na Twitteri. Zverejnil fotografiu, na ktorej má na sebe tričko s nápisom „Tajomstvo“. Poskytol aj niekoľko ďalších indícií, ale podrobnosti sú stále tajné. Tiež povedal, že sa veľmi teší na prácu na tejto úlohe.

Aké ďalšie projekty robí Bryan Cranston v poslednej dobe?

Bryan Cranston v poslednej dobe pracuje na mnohých rôznych projektoch. Má vo filme Jediný Ivan hral a tiež pracoval na sérii Netflix Tvoja česť prispel. Podieľal sa aj na sérii Amazon Záludný Pete a nedávno napísal knihu s názvom Život v častiach publikovaný.

Ako sa dozvedieť viac o novej úlohe Bryana Cranstona?

Bryan Cranston o svojej novej úlohe neprezradil veľa detailov. Povedal, že je to 'tajná' rola, ale detaily sú stále pod pokrievkou. Keď budú zverejnené ďalšie informácie o úlohe, budú zdieľané na jeho oficiálnej webovej stránke a kanáloch sociálnych médií.

Záver

Bryan Cranston, hviezda kultového seriálu Breaking Bad , naznačil novú rolu. O svojej novej úlohe už niečo naznačil, no detaily sú stále pod pokrievkou. Povedal, že je to „tajná“ rola, ktorú považuje za veľmi vzrušujúcu. Keď budú zverejnené ďalšie informácie o úlohe, budú zdieľané na jeho oficiálnej webovej stránke a kanáloch sociálnych médií.

FAQ

 • Kto je Bryan Cranston?
  Bryan Cranston je americký herec najlepšie známy pre svoju rolu Waltera Whitea v kultovom seriáli Breaking Bad je známe.
 • Čo povedal Bryan Cranston o svojej novej úlohe?
  Bryan Cranston povedal, že je to „tajná“ rola, ktorú považuje za veľmi vzrušujúcu. Neprezradil však, o akú rolu ide, ani kedy sa objaví.
 • Ako Bryan Cranston naznačil svoju novú rolu?
  Bryan Cranston naznačil svoju novú úlohu na Twitteri. Zverejnil fotografiu, na ktorej má na sebe tričko s nápisom „Tajomstvo“.
 • Aké ďalšie projekty robí Bryan Cranston v poslednej dobe?
  Bryan Cranston v poslednej dobe pracoval na mnohých rôznych projektoch vrátane Jediný Ivan , Tvoja česť , Záludný Pete a Život v častiach .
 • Ako sa dozvedieť viac o novej úlohe Bryana Cranstona?
  Keď budú zverejnené ďalšie informácie o úlohe, budú zdieľané na jeho oficiálnej webovej stránke a kanáloch sociálnych médií.

Tabuľka

názov úlohu projektov
Bryan Cranston Walter White v Breaking Bad Jediný Ivan , Tvoja česť , Záludný Pete , Život v častiach

Pre viac informácií o novej úlohe Bryana Cranstona navštívte jeho oficiálnej webovej stránke a hore jeho twitterový kanál . Viac informácií o Breaking Bad pozri ďalej oficiálnej webovej stránke AMC .