Breitling & Watches Of Switzerland predstavujú špeciálnu edíciu „Iba Austrália“

Kalórií

Obsah

Breitling & Watches Of Switzerland predstavuje exkluzívnu špeciálnu edíciu „Australia Only“, limitovanú kolekciu luxusných hodiniek dostupných iba v Austrálii. Kolekcia pozostáva z radu hodiniek špeciálne vyvinutých pre austrálsky trh s jedinečným dizajnom a funkciami. Zistite viac o kolekcii a jej vlastnostiach.

Funkcie špeciálnej edície iba pre Austráliu

Špeciálna edícia Breitling & Watches Of Switzerland Australia Only je limitovaná kolekcia luxusných hodiniek navrhnutých špeciálne pre austrálsky trh. Kolekcia pozostáva z radu hodiniek, ktoré sa vyznačujú jedinečným dizajnom a funkciami. Hodinky sú vybavené celým radom funkcií vrátane chronografu, dátumového okienka, 24-hodinového ciferníka a vodotesnosti do 100 metrov. Hodinky sú tiež dostupné v rôznych materiáloch vrátane nehrdzavejúcej ocele, zlata a keramiky.Dizajn špeciálnej edície len pre Austráliu

Breitling & Watches Of Switzerland's Australia Iba špeciálne edície hodiniek sa dodávajú v rôznych prevedeniach. Hodinky sú dostupné v rôznych farbách vrátane čiernej, striebornej, zlatej a červenej Hodinky sú dostupné aj s radom ciferníkov vrátane klasického ciferníka, moderného ciferníka a ciferníka s jedinečným dizajnom. Hodinky sú dostupné aj s radom remienkov vrátane kožených, kovových a keramických.

Ceny špeciálnej edície len pre Austráliu

Špeciálna edícia hodiniek Breitling & Watches Of Switzerland „Australia Only“ je dostupná v rôznych cenových rozpätiach. Hodinky sú dostupné v cenovom rozpätí od 500 do 5000 dolárov. Ceny závisia od typu hodiniek, dizajnu a materiálov. Hodinky sú tiež dostupné v rôznych veľkostiach vrátane malých, stredných a veľkých.

Dostupnosť špeciálnej edície iba pre Austráliu

Hodinky Breitling & Watches Of Switzerland špeciálnej edície „Australia Only“ sú dostupné iba v Austrálii. Hodinky sú dostupné v rôznych predajniach vrátane obchodov s hodinkami, klenotníctva a online obchodov. Hodinky sú tiež dostupné v rôznych butikoch vrátane luxusných butikov a dizajnérskych butikov. Hodinky sú dostupné aj v mnohých online obchodoch vrátane Amazon, eBay a Etsy.

Záver

Špeciálna edícia Breitling & Watches Of Switzerland Australia Only je limitovaná kolekcia luxusných hodiniek navrhnutých špeciálne pre austrálsky trh. Hodinky sú vybavené celým radom funkcií vrátane chronografu, dátumového okienka, 24-hodinového ciferníka a vodotesnosti do 100 metrov. Hodinky sú tiež dostupné v rôznych prevedeniach a materiáloch. Hodinky sú dostupné iba v Austrálii a sú dostupné v mnohých obchodoch, butikoch a online obchodoch.

FAQ

  • Kde si môžem kúpiť špeciálnu edíciu Breitling & Watches Of Switzerland “Australia Only”? Hodinky zo špeciálnej edície Australia Only sú dostupné iba v Austrálii a sú dostupné v mnohých obchodoch, butikoch a online obchodoch.
  • Aké funkcie ponúkajú hodinky zo špeciálnej edície Australia Only? Hodinky v špeciálnej edícii Australia Only sa dodávajú s radom funkcií vrátane chronografu, dátumového okienka, 24-hodinového ciferníka a vodotesnosti do 100 metrov.
  • Aké materiály sú dostupné pre špeciálnu edíciu hodiniek Australia Only? Hodinky zo špeciálnej edície Australia Only sú dostupné v rôznych materiáloch vrátane nehrdzavejúcej ocele, zlata a keramiky.

Ceny špeciálnej edície len pre Austráliu

Hodiny cena
malé hodiny 500 – 1 000 USD
stredné hodiny 1 000 – 3 000 USD
Veľké hodiny 3 000 – 5 000 USD

Špeciálna edícia Breitling & Watches Of Switzerland Australia Only je limitovaná kolekcia luxusných hodiniek navrhnutých špeciálne pre austrálsky trh. Hodinky majú množstvo funkcií a sú k dispozícii v rôznych dizajnoch a materiáloch. Hodinky sú dostupné iba v Austrálii a sú dostupné v mnohých obchodoch, butikoch a online obchodoch. Navštívte webové stránky spoločnosti, kde nájdete ďalšie informácie o hodinkách špeciálnej edície Australia Only Breitling a Hodinky zo Švajčiarska .