Breitling Navitimer 1 Automatic 38 - Perfektné hodinky pre mužov s malým zápästím

Kalórií

Obsah

Breitling Navitimer 1 Automatic 38 sú jedny z najobľúbenejších hodiniek pre mužov s malým zápästím. Sú to jedny z najznámejších a najobľúbenejších hodiniek Breitling a ponúkajú množstvo funkcií a vlastností. V tomto článku sa bližšie pozrieme na Breitling Navitimer 1 Automatic 38 a zistíme, prečo sú to ideálne hodinky pre mužov s malým zápästím.

Breitling Navitimer

Funkcie Breitling Navitimer 1 Automatic 38

Breitling Navitimer 1 Automatic 38 sú mechanické hodinky vybavené automatickým strojčekom. Má 38 mm puzdro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Ciferník je čiernej farby a má dátumovku. Je vybavený aj chronografom, ktorý ponúka funkciu stopiek a tachymetra. Hodinky sú vodeodolné do hĺbky 30 metrov a majú zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu.

Breitling Navitimer 1 Automatic 38 sú dokonalé hodinky pre mužov s malým zápästím. Kompaktný a pohodlný, ponúka vynikajúcu presnosť a spoľahlivosť. S priemerom 38 mm a výškou 11,2 mm sú jedny z najmenších hodiniek na trhu. Je vybavený automatickým strojčekom, dizajnom chronografu a dátumovým okienkom. Vďaka svojmu modernému a elegantnému dizajnu sú perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá malé hodinky. Ak hľadáte futbalový dres na rok 2021 alebo spin-off Gusa Fringa, môžete tu a tu skontrolovať.Breitling Navitimer

Dizajn Breitling Navitimer 1 Automatic 38

Dizajn Breitling Navitimer 1 Automatic 38 je jedinečný a štýlový. Puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a má leštenú povrchovú úpravu. Ciferník je čiernej farby a má dátumovku. Je vybavený aj chronografom, ktorý ponúka funkciu stopiek a tachymetra. Hodinky majú čierny kožený remienok, ktorý pohodlne sedí na zápästí.

Funkcie Breitling Navitimer 1 Automatic 38

Breitling Navitimer 1 Automatic 38 má množstvo funkcií, ktoré z nich robia jedny z najlepších hodiniek pre mužov s malým zápästím. Má automatický strojček, ktorý umožňuje presné a spoľahlivé meranie času. Je vybavený aj chronografom, ktorý ponúka funkciu stopiek a tachymetra. Hodinky sú vodeodolné do hĺbky 30 metrov a majú zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu.

Výhody Breitling Navitimer 1 Automatic 38

Breitling Navitimer 1 Automatic 38 ponúka množstvo výhod, ktoré z nich robia jedny z najlepších hodiniek pre mužov s malým zápästím. V prvom rade je veľmi skladný a pohodlne sadne aj na menšie zápästia. Je tiež veľmi presný a spoľahlivý, keďže je vybavený automatickým pohybom. Navyše je vodeodolný a má zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu.

Nevýhody Breitling Navitimer 1 Automatic 38

Breitling Navitimer 1 Automatic 38 má niekoľko nevýhod, o ktorých si treba uvedomiť. V prvom rade je to veľmi drahé a nie každý si môže takéto hodinky dovoliť. Navyše nie je príliš robustný a pri nesprávnom zaobchádzaní sa môže ľahko poškodiť. Nakoniec nie je príliš odolný a potrebuje pravidelnú údržbu, aby správne fungoval.

Záver

Breitling Navitimer 1 Automatic 38 sú jedny z najlepších hodiniek pre mužov s malým zápästím. Je veľmi skladný a pohodlne sadne aj na menšie zápästia. Je tiež veľmi presný a spoľahlivý, keďže je vybavený automatickým pohybom. Navyše je vodeodolný a má zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu. Je však veľmi drahý a málo robustný. Celkovo sú Breitling Navitimer 1 Automatic 38 veľmi dobré hodinky pre mužov s malým zápästím.

FAQ

  • Aký veľký je prípad Breitling Navitimer 1 Automatic 38?
    Puzdro Breitling Navitimer 1 Automatic 38 má veľkosť 38 mm.
  • Je Breitling Navitimer 1 Automatic 38 vodotesný?
    Áno, Breitling Navitimer 1 Automatic 38 je odolný voči vode do hĺbky 30 metrov.
  • Má Breitling Navitimer 1 Automatic 38 zafírové sklíčko?
    Áno, Breitling Navitimer 1 Automatic 38 má zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu.

Technické špecifikácie

Bývanie vytočiť Vodeodolný Hlasujte
38 mm nehrdzavejúca oceľ čierna 30 m safírový krištáľ

Celkovo sú Breitling Navitimer 1 Automatic 38 veľmi dobré hodinky pre mužov s malým zápästím. Je veľmi kompaktný, presný a spoľahlivý a má zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu. Je však veľmi drahý a málo robustný. Ďalšie informácie o týchto hodinkách nájdete na Breitling.com a watchtime.com .