Veľmi populárna spolupráca Breitling Deus je späť v novej letnej limitovanej edícii

Kalórií

Obsah

Veľmi populárna spolupráca Breitling Deus je späť v novej letnej limitovanej edícii. Hodinky sú jedinečné a ponúkajú celý rad vlastností a funkcií, vďaka ktorým by nemali chýbať žiadne hodinky. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o novej spolupráci Breitling Deus.

Veľmi populárna spolupráca Breitling Deus je späť v novej letnej limitovanej edícii. Túto limitovanú edíciu musí mať každý, kto hľadá jedinečný a štýlový doplnok. Vďaka modernému dizajnu a množstvu funkcií sú tieto hodinky povinnou výbavou každého, kto hľadá luxusný doplnok. Ak hľadáte jedinečný a štýlový doplnok, potom je spolupráca Breitling Deus skvelou voľbou. Pozrite sa tiež najdrahšie sashimi a Conor McGregor Bartstil na dokončenie vášho vzhľadu.Vlastnosti a funkcie spolupráce Deus

Spolupráca Breitling Deus je limitovaná edícia a ponúka jedinečné vlastnosti a funkcie. Hodinky sú vybavené robustným a odolným puzdrom, ktoré ponúka vodeodolnosť do hĺbky 100 metrov. Hodinky sú navyše vybavené automatickým strojčekom chronografu, ktorý ponúka rezervu chodu až 42 hodín. Hodinky sú tiež dodávané s čiernym ciferníkom a čiernym koženým remienkom, ktorý dodáva štýlový a elegantný vzhľad.

dizajn a povrchová úprava

Dizajn spolupráce Breitling's Deus je jedinečný a štýlový. Puzdro je vyrobené z pevnej a odolnej nehrdzavejúcej ocele a ponúka vodeodolnosť do hĺbky 100 metrov. Ciferník je čierny a čierny je aj kožený remienok. Hodinky sú vybavené automatickým chronografovým strojčekom, ktorý ponúka rezervu chodu až 42 hodín.

cena a dostupnosť

Spolupráca Breitling Deus je limitovaná edícia a je dostupná len vo vybraných obchodoch. Cena hodiniek sa pohybuje okolo 3 500 €. Hodinky sú jedinečné a ponúkajú celý rad vlastností a funkcií, vďaka ktorým by nemali chýbať žiadne hodinky.

Záver

Spolupráca Breitling Deus je limitovaná edícia a ponúka jedinečné vlastnosti a funkcie. Hodinky sú vybavené robustným a odolným puzdrom, ktoré ponúka vodeodolnosť do hĺbky 100 metrov. Hodinky sú navyše vybavené automatickým strojčekom chronografu, ktorý ponúka rezervu chodu až 42 hodín. Hodinky sú tiež dodávané s čiernym ciferníkom a čiernym koženým remienkom, ktorý dodáva štýlový a elegantný vzhľad. Cena hodiniek sa pohybuje okolo 3 500 € a sú dostupné len vo vybraných predajniach.

FAQ

  • Čo je to spolupráca Breitling's Deus?
    Spolupráca Breitling Deus je limitovaná edícia a ponúka jedinečné vlastnosti a funkcie. Hodinky sú vybavené robustným a odolným puzdrom, ktoré ponúka vodeodolnosť do hĺbky 100 metrov.
  • Aké funkcie ponúka spolupráca Deus?
    Spolupráca Breitling Deus je vybavená automatickým strojčekom chronografu, ktorý ponúka rezervu chodu až 42 hodín. Hodinky sú tiež dodávané s čiernym ciferníkom a čiernym koženým remienkom, ktorý dodáva štýlový a elegantný vzhľad.
  • Kde kúpiť spoluprácu Breitling's Deus?
    Spolupráca Breitling Deus je limitovaná edícia a je dostupná len vo vybraných obchodoch.

porovnanie cien

Hodiny cena
Spolupráca Breitling Deus 3 500 €
Breitling Navitimer 4 500 eur
Breitling Superoceán 2 500 €

Breitling's Deus Collaboration sú jedinečné hodinky, ktoré ponúkajú celý rad vlastností a funkcií. Cena hodiniek sa pohybuje okolo 3 500 € a sú dostupné len vo vybraných predajniach. Ďalšie informácie o týchto hodinkách nájdete na Breitling.com a deus.com.au .

V tomto článku sme sa pozreli na veľmi populárnu spoluprácu Breitlingu Deus. Pozreli sme sa na vlastnosti a funkcie hodiniek, dizajn a povrchovú úpravu, cenu a dostupnosť a porovnanie cien. Dúfame, že teraz viete viac o novej spolupráci Breitling Deus a že sa rozhodnete hodinky kúpiť.