Bremont oslavuje najkrajšie auto, aké kedy bolo vyrobené, hodinkami

Kalórií

Obsah

Bremont, britská značka luxusných hodiniek, oslavuje najkrajšie auto, aké kedy bolo vyrobené, rovnako úžasnými hodinkami. Limitovaná edícia vzdáva hold legendárnemu autu a jeho inšpiratívnej histórii. Objavte limitovanú edíciu a dozviete sa viac o inšpiratívnom príbehu za hodinkami.

Príbeh o najkrajšom aute všetkých čias

Najkrajšie auto všetkých čias je legendárny Jaguar E-Type. E-Type bol predstavený v roku 1961 a bol revolučným autom. Bolo to prvé auto, ktoré ponúkalo kombináciu výkonu a krásy. E-Type sa stal symbolom elegancie a štýlu a dodnes zostáva vyhľadávaným zberateľským kúskom.Limitovaná edícia od Bremontu

Bremont vyvinul limitovanú edíciu hodiniek venovanú legendárnemu E-Typu. Hodinky vzdávajú hold autu a jeho inšpiratívnej histórii. Hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú čierny ciferník s logom E-Type. Hodinky sú osadené čiernym koženým remienkom a sú vyrobené v limitovanej edícii iba 500 kusov.

Bremont oslavuje najkrajšie auto, aké kedy bolo vyrobené, hodinkami. Hodiny majú jedinečný dizajn, ktorý odráža krásu auta. Ide o dokonalé spojenie funkčnosti a estetiky. S hodinkami môžete vždy sledovať čas a zároveň urobiť vyhlásenie. Ak hľadáte módny doplnok na dotvorenie vášho vzhľadu, hodinky Bremont sú ideálnou voľbou. Objavte tiež Džínsy pre veľkých chlapcov a Vlasy Chrisa Hemswortha Thor .

Inšpirácia za hodinami

Hodinky vzdávajú hold legendárnemu autu a jeho inšpiratívnej histórii. Hodinky sú symbolom elegancie a štýlu a spomienkou na minulosť. Hodinky sú jedinečným zberateľským kúskom, ktorý odráža históriu E-Type.

Technológia za hodinami

Hodinky sú vybavené najmodernejšou technológiou. Má automatický strojček, chronografový strojček a dátumovku. Hodinky sú tiež vodotesné do hĺbky 50 metrov. Hodinky sú jedinečným zberateľským kúskom, ktorý odráža históriu E-Type.

Ceny hodín

Hodinky sú dostupné v limitovanej edícii iba 500 kusov. Cena hodiniek je 4 500 €. Hodinky sú jedinečným zberateľským kúskom, ktorý odráža históriu E-Type.

Záver

Bremont oslavuje najkrajšie auto, aké kedy bolo vyrobené, rovnako úžasnými hodinkami. Limitovaná edícia vzdáva hold legendárnemu autu a jeho inšpiratívnej histórii. Hodinky sú jedinečným zberateľským kúskom, ktorý odráža históriu E-Type. Objavte limitovanú edíciu a dozviete sa viac o inšpiratívnom príbehu za hodinkami.

FAQ

  • Koľko hodiniek sa vyrába? Vyrobí sa len 500 kusov hodiniek.
  • Koľko stoja hodinky? Hodinky stoja 4 500 €.
  • Aká technológia je súčasťou hodiniek? Hodinky sú vybavené automatickým strojčekom, chronografovým strojčekom a dátumovkou.
  • Sú hodinky vodotesné? Áno, hodinky sú vodotesné do hĺbky 50 metrov.

Technické špecifikácie

Hodinový strojček Chronographenwerk Dátumové okno Vodeodolný
Automaticky A A 50 metrov

Limitovaná edícia Bremont vzdáva hold legendárnemu autu a jeho inšpiratívnej histórii. Objavte limitovanú edíciu a dozviete sa viac o inšpiratívnom príbehu za hodinkami. Viac informácií nájdete na Webová stránka Bremont alebo na Web Jaguar .

Hodinky sú jedinečným zberateľským kúskom, ktorý odráža históriu E-Type. Objavte limitovanú edíciu a dozviete sa viac o inšpiratívnom príbehu za hodinkami.