Bundaberg Rum a Uber Eats vytvárajú „šampanské z cukrovej trstiny“

Kalórií

Obsah

Bundaberg Rum a Uber Eats vytvorili jedinečný nápoj, ktorý milujú aj Francúzi. „Cane Champagne“ je kombináciou rumu Bundaberg a francúzskeho šampanského a bolo špeciálne vyvinuté pre zákazníkov Uber Eats. Zistite viac o ingredienciách a príprave tohto exkluzívneho nápoja.

Ingrediencie a príprava 'šampanského z cukrovej trstiny'

'Trstinové šampanské' sa vyrába z rumu Bundaberg, francúzskeho šampanského a výberu z čerstvých surovín. Medzi ingrediencie patria čerstvé limetky, čerstvá mäta, trstinový cukor a citrónová šťava. Všetky zložky sa zmiešajú v šejkri a potom sa nalejú do pohára. 'Trstinové šampanské' je jedinečný nápoj, ktorý milujú aj Francúzi.

Bundaberg Rum a Uber Eats vytvorili jedinečné „Trstinové šampanské“, ktoré je kombináciou známeho rumu Bundaberg a jedinečnej zmesi prírodných ingrediencií. Tento jedinečný nápoj je dokonalým doplnkom večere alebo popoludnia s priateľmi. Ak hľadáte štýlový a pohodlný outfit, kde si vychutnáte trstinové šampanské, odporúčame vám Džínsy pre veľkých chlapcov alebo Papa-Bod-Shorts nosiť.Ako podávať „šampanské z trstiny“.

'Trstinové šampanské' sa najlepšie podáva v pohári na šampanské. Najprv sa do pohára pridá panák Bundaberg Rumu a po ňom panák francúzskeho šampanského. Potom sa pridajú čerstvé suroviny a všetko sa premieša. Nakoniec sa pridá štipka citrónovej šťavy a nápoj je pripravený na podávanie.

Výhody „trstinového šampanského“

„Trstinové šampanské“ je jedinečný nápoj, ktorý ponúka mnoho výhod. Jednak je to veľmi osviežujúci nápoj, ktorý uhasí smäd a zároveň ponúkne trochu sladkosti. Na druhej strane je to veľmi chutný nápoj, z ktorého sú nadšení aj Francúzi. „Trstinové šampanské“ je nápoj, ktorý by mal aspoň raz vyskúšať každý.

Kde získať „Trstinové šampanské“

„Trstinové šampanské“ je exkluzívne pre Uber Eats. Zákazníci si môžu „trstinové šampanské“ objednať priamo cez aplikáciu Uber Eats a nechať si ho pohodlne doručiť domov. 'Trstinové šampanské' je jedinečný nápoj, ktorý môžete získať iba od Uber Eats.

Záver

Bundaberg Rum a Uber Eats vytvorili jedinečný nápoj, ktorý milujú aj Francúzi. „Cane Champagne“ je kombináciou rumu Bundaberg a francúzskeho šampanského a bolo špeciálne vyvinuté pre zákazníkov Uber Eats. Je to veľmi osviežujúci a chutný nápoj, ktorý by mal vyskúšať každý. „Trstinové šampanské“ je exkluzívne pre Uber Eats.

FAQ

  • Čo je to „trstinové šampanské“? „Cane Champagne“ je kombináciou rumu Bundaberg a francúzskeho šampanského vytvoreného špeciálne pre zákazníkov Uber Eats.
  • Ako sa podáva „trstinové šampanské“? 'Trstinové šampanské' sa najlepšie podáva v pohári na šampanské. Najprv sa do pohára pridá panák Bundaberg Rumu a po ňom panák francúzskeho šampanského. Potom sa pridajú čerstvé suroviny a všetko sa premieša. Nakoniec sa pridá štipka citrónovej šťavy a nápoj je pripravený na podávanie.
  • Kde môžete získať „Trstinové šampanské“? „Trstinové šampanské“ je exkluzívne pre Uber Eats. Zákazníci si môžu „trstinové šampanské“ objednať priamo cez aplikáciu Uber Eats a nechať si ho pohodlne doručiť domov.

Zloženie šampanského z cukrovej trstiny

prísada Dav
Rum Bundaberg 1 výstrel
Francúzske šampanské 1 výstrel
limetky 2 kusy
mäta 2 listy
cukrová trstina 1 kus
citrónová šťava 1 výstrel

„Trstinové šampanské“ je jedinečný nápoj, ktorý ponúka mnoho výhod. Je to veľmi osviežujúci a chutný nápoj, ktorý milujú aj Francúzi. Zákazníci si môžu objednať „šampanské z cukrovej trstiny“ exkluzívne od Uber Eats a nechať si ho pohodlne doručiť domov. Rum Bundaberg , Uber Eats a francúzske šampanské sú ingrediencie potrebné na „šampanské z cukrovej trstiny“.

'Cane Champagne' je jedinečný nápoj, ktorý by mal vyskúšať každý. Je to veľmi osviežujúci a chutný nápoj, ktorý milujú aj Francúzi. Zákazníci si môžu objednať „šampanské z cukrovej trstiny“ exkluzívne od Uber Eats a nechať si ho pohodlne doručiť domov.