Osobná zbierka áut Carrolla Shelbyho je v aukcii

Kalórií

Obsah

Carroll Shelby, jeden z najznámejších automobilových pretekárov a dizajnérov, má osobnú zbierku áut, ktorá je teraz v aukcii. Zbierka obsahuje niektoré z najikonickejších a najvzácnejších áut, ktoré Shelby počas svojej kariéry nazbieral. V aukcii sa predstavia niektoré z najžiadanejších áut na svete, vrátane niektorých z najvzácnejších áut značky Shelby, aké boli kedy vyrobené. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o zbierke a aukcii áut.

Zbierka osobných áut slávneho pretekárskeho jazdca Carrolla Shelbyho sa chystá vydražiť. Zbierka obsahuje niektoré z najznámejších automobilov na svete, vrátane Shelby Cobra, Ford GT40 a Shelby Daytona Coupe. Kolekcia sa ponúka ako jedinečná príležitosť získať jedny z najžiadanejších áut na svete. Aukcia bude vrcholom pre všetkých milovníkov áut, ktorí majú možnosť získať kúsok automobilovej histórie. Je to príležitosť, ktorú si nesmiete nechať ujsť, najmä ak ste fanúšikom Carrolla Shelbyho. Aby ste sa mohli pripraviť na aukciu, mali by ste sa informovať o biela vesta a Ceny bitcoinov v roku 2010 informovať.Kolekcia áut Carrolla Shelbyho

Carroll Shelby zostavil pôsobivú kolekciu áut, ktorá obsahuje niektoré z najžiadanejších áut na svete. Zbierka obsahuje niektoré z najvzácnejších automobilov Shelby vrátane Shelby Cobra Daytona Coupe, Shelby GT500KR a Shelby GT350. Okrem toho zbierka obsahuje aj niektoré z najikonickejších áut, ktoré Shelby počas svojej kariéry nazbieral, vrátane Ford GT40, Ferrari 250 GTO a Porsche 917K. Zbierka je jedinečnou príležitosťou prezrieť si a kúpiť niektoré z najžiadanejších automobilov na svete.

Aukcia

Aukcia zbierky áut Carroll Shelby sa uskutoční 15. apríla 2021. V aukcii sa predstavia niektoré z najžiadanejších áut na svete, vrátane niektorých z najvzácnejších áut značky Shelby, aké boli kedy vyrobené. V aukcii sa objavia aj niektoré z najikonickejších áut, ktoré Shelby počas svojej kariéry nazbieral. Aukcia bude jedinečnou príležitosťou prezrieť si a kúpiť niektoré z najžiadanejších automobilov na svete.

Autá, ktoré sa dražia

Autá určené na aukciu na aukcii Carroll Shelby's Carroll Shelby sú:

 • Shelby Cobra Daytona kupé
 • Shelby GT500KR
 • Shelby GT350
 • Ford GT40
 • Ferrari 250 GTO
 • Porsche 917K

Podmienky aukcie

Aukcia zbierky áut Carrolla Shelbyho sa uskutoční za nasledujúcich podmienok:

 • Dražba sa uskutoční 15.4.2021.
 • Autá sa budú dražiť podľa najvyššej ponuky.
 • Ponuky musia byť predložené najneskôr 24 hodín pred aukciou.
 • Ponuky je potrebné zaplatiť v hotovosti alebo bankovým prevodom.

Záver

Zbierka osobných áut Carrolla Shelbyho, jedného z najznámejších svetových pretekárskych jazdcov a dizajnérov, je v aukcii. Zbierka obsahuje niektoré z najikonickejších a najvzácnejších áut, ktoré Shelby počas svojej kariéry nazbieral. V aukcii sa predstavia niektoré z najžiadanejších áut na svete, vrátane niektorých z najvzácnejších áut značky Shelby, aké boli kedy vyrobené. Aukcia bude jedinečnou príležitosťou prezrieť si a kúpiť niektoré z najžiadanejších automobilov na svete.

FAQ

 • Kedy sa aukcia koná?
  Aukcia zbierky áut Carroll Shelby sa uskutoční 15. apríla 2021.
 • Ktoré autá sa budú dražiť?
  Autá na aukcii Carroll Shelby Car Collection sú: Shelby Cobra Daytona Coupe, Shelby GT500KR, Shelby GT350, Ford GT40, Ferrari 250 GTO a Porsche 917K.
 • Ako sa platia ponuky?
  Ponuky je potrebné uhradiť v hotovosti alebo bankovým prevodom.

Tabuľka

Auto Rok výstavby
Shelby Cobra Daytona kupé 1964
Shelby GT500KR 1968
Shelby GT350 1965
Ford GT40 1966
Ferrari 250 GTO 1962
Porsche 917K 1970

Viac informácií o aukcii Carroll Shelby Car Collection nájdete na nasledujúcich webových stránkach: Aukcia Shelby , RM Sotheby's a Gooding & Company .