Cartier Santos-Dumont XL: Perfektné spoločenské hodinky pre mužov s veľkým zápästím

Kalórií

Obsah

Nové hodinky Cartier Santos-Dumont XL sú dokonalé spoločenské hodinky pre mužov s veľkým zápästím. Tieto luxusné hodinky sú skutočným kúskom a dodajú každému outfitu osobitosť. Zistite viac o vlastnostiach a funkciách týchto hodiniek.

Cartier Santos-Dumont XL sú dokonalé spoločenské hodinky pre mužov s veľkým zápästím. S priemerom 45 mm a výškou 11,5 mm je skutočným pútačom. Ciferník má striebornú povrchovú úpravu a hodinky sú opatrené čiernym koženým remienkom. Tieto hodinky sú skutočne výrazným kúskom a sú ideálne na každú príležitosť. Ak hľadáte hodinky, ktoré dotvoria váš vzhľad, potom sú Cartier Santos-Dumont XL ideálnou voľbou. Ak hľadáte ďalšie príslušenstvo, pozrite si toto Beste Superfonds Australia alebo najlepšie lacné pánske slnečné okuliare an.Vlastnosti Santos-Dumont XL

Santos-Dumont XL sú samonaťahovacie mechanické hodinky. Má 42 mm puzdro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Ciferník má elegantný strieborný tón a je opatrený čiernym koženým remienkom. Hodinky sú vodotesné do hĺbky 50 metrov.

Vlastnosti Santos-Dumont XL

Santos-Dumont XL má niekoľko užitočných funkcií. Napríklad je vybavený chronografom, ktorý umožňuje zastaviť a merať čas. Má tiež dátumovku, ktorá zobrazuje dátum. Hodinky sú navyše vybavené 24-hodinovým displejom, ktorý vám pomôže zistiť čas.

Výhody Santos-Dumont XL

Santos-Dumont XL sú veľmi robustné hodinky, ktoré ponúkajú vysokú úroveň presnosti a spoľahlivosti. Je tiež veľmi odolný a dá sa bez problémov nosiť mnoho rokov. Navyše je veľmi štýlový a každému outfitu dodá osobitosť.

Nevýhody Santos-Dumont XL

Jedinou nevýhodou Santos-Dumont XL je jeho cena. Sú to veľmi drahé hodinky a nie každý si takéto hodinky môže dovoliť. Navyše nie je vhodný pre malé zápästia, keďže má veľmi veľké puzdro.

Záver

Cartier's Santos-Dumont XL sú luxusné hodinky ideálne pre mužov s veľkým zápästím. Je veľmi robustný a odolný a má niekoľko užitočných funkcií. Jedinou nevýhodou je ich cena, ktorá je pre mnohých ľudí nedostupná.

FAQ

  • Aký veľký je prípad Santos-Dumont XL? Puzdro Santos-Dumont XL je 42 mm.
  • Je Santos-Dumont XL vodotesný? Áno, Santos-Dumont XL je vodotesný do hĺbky 50 metrov.
  • Má Santos-Dumont XL dátumovku? Áno, Santos-Dumont XL má dátumovku.
  • Je Santos-Dumont XL vhodný pre malé zápästia? Nie, Santos-Dumont XL nie je vhodný pre malé zápästia, pretože má veľmi veľké puzdro.

Technické špecifikácie

Bývanie vytočiť Páska na ruku Vodeodolný
42 mm Strieborná manažér 50 m

Celkovo sú Cartier Santos-Dumont XL veľmi luxusné hodinky, ktoré sú ideálne pre mužov s veľkým zápästím. Je pevný, odolný a má niekoľko užitočných funkcií. Jedinou nevýhodou je ich cena, ktorá je pre mnohých ľudí nedostupná. Pre viac informácií o Santos-Dumont XL navštívte Webová stránka Cartier a v tento článok .