Chris Hemsworth sa pripravuje na Extraction 2

Kalórií

Obsah

Chris Hemsworth sa pripravuje na svoju úlohu v Extraction 2 rozbíjaním vriec. Austrálsky herec sa na svoju rolu v pripravovanom akčnom trileri počas posledných mesiacov intenzívne pripravoval. Na prípravu na rolu používal niekoľko špecializovaných tréningových metód, vrátane rozbíjania vriec. Naučil sa tiež niektoré bojové techniky, aby lepšie pochopil svoju úlohu.

Chris Hemsworth sa pripravuje na Extraction 2. Austrálsky herec si zopakuje rolu Tylera Rakea, žoldniera prideleného na nebezpečnú misiu v Bangladéši. Film režíruje Sam Hargrave, ktorý tiež slúžil ako koordinátor kaskadérov pre prvý diel série Extraction. Film sa bude páčiť aj hviezdam BC a Hodinky Brad Pitt Breitling zahŕňajú. Keď sa Extraction 2 dostane do kín, fanúšikovia sa môžu tešiť na akčné dobrodružstvo.Čo je extrakcia 2?

Extraction 2 je pripravovaný akčný thriller, ktorý bude produkovať Netflix. Film je pokračovaním úspešného filmu Extraction, ktorý vyšiel v roku 2020. Film režíruje Sam Hargrave a scenár napísal Joe Russo. Chris Hemsworth hrá Tylera Rakea, žoldniera, ktorý musí zachrániť unesené dieťa.

Ako sa Chris Hemsworth pripravoval na Extraction 2?

Chris Hemsworth sa posledných pár mesiacov pripravoval na svoju rolu v Extraction 2. Na prípravu na rolu používal niekoľko špecializovaných tréningových metód, vrátane rozbíjania vriec. Naučil sa tiež niektoré bojové techniky, aby lepšie pochopil svoju úlohu. Naučil sa tiež niektoré bojové techniky, aby lepšie pochopil svoju úlohu. Naučil sa tiež niektoré bojové techniky, aby lepšie pochopil svoju úlohu.

Ako sa Chris Hemsworth naučil rozbíjať vrecia?

Chris Hemsworth sa naučil rozbíjať vrecia od profesionálneho trénera bojových umení. Tréner mu ukázal, ako správne rozbíjať vrecia udieraním rukou alebo nohou. Ukázal tiež, ako správne držať vrecia, aby ste ich rozbili. Tréner mu tiež ukázal, ako správne rozbíjať vrecia, aby ich rozbil.

Kedy vyjde Extraction 2?

Vydanie Extraction 2 sa očakáva v roku 2021. Film je produkovaný spoločnosťou Netflix a bude uvedený na trh po celom svete. Film bude uvedený aj v niektorých kinách v USA a Kanade.

Aké sú detaily filmu?

Extraction 2 bude akčný triler, ktorý režíroval Sam Hargrave a napísal Joe Russo. Vo filme si zahrali Chris Hemsworth, David Harbour, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani, Pankaj Tripathi a Priyanshu Painyuli. Film bude pokračovať v príbehu Tylera Rakea, žoldniera, ktorý musí zachrániť unesené dieťa.

Záver

Chris Hemsworth sa pripravuje na svoju úlohu v Extraction 2 rozbíjaním vriec. Na prípravu na rolu používal niekoľko špecializovaných tréningových metód, vrátane rozbíjania vriec. Naučil sa tiež niektoré bojové techniky, aby lepšie pochopil svoju úlohu. Očakáva sa, že Extraction 2 bude vydaný v roku 2021 a bude produkovaný spoločnosťou Netflix. Vo filme si zahrali Chris Hemsworth, David Harbour, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani, Pankaj Tripathi a Priyanshu Painyuli.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde Extraction 2? A: Vydanie Extraction 2 sa očakáva v roku 2021.
  • Otázka: Kto hrá v Extraction 2? A: Vo filme si zahrali Chris Hemsworth, David Harbour, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani, Pankaj Tripathi a Priyanshu Painyuli.
  • Otázka: Ako sa Chris Hemsworth pripravoval na Extraction 2? A: Chris Hemsworth sa posledných pár mesiacov pripravoval na svoju rolu v Extraction 2. Použil niekoľko špeciálnych tréningových metód, vrátane rozbíjania vriec.

Súvisiace témy

Téma Odkaz
Chris Hemsworth Wikipedia
Extrakcia 2 IMDb
bojové umenia Britannica

Chris Hemsworth sa pripravuje na svoju rolu Extrakcia 2 predtým rozbíjaním vriec. Na prípravu na rolu používal niekoľko špecializovaných tréningových metód, vrátane rozbíjania vriec. Naučil sa tiež niektoré bojové techniky, aby lepšie pochopil svoju úlohu. Film by mal vyjsť v roku 2021 a produkovať ho bude Netflix. Vo filme si zahrali Chris Hemsworth, David Harbour, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani, Pankaj Tripathi a Priyanshu Painyuli.