Aaron Taylor-Johnson ako ďalší James Bond?

Aaron Taylor-Johnson je britský herec najlepšie známy pre svoje úlohy vo filmoch ako Kick-Ass, Avengers: Age of Ultron a Nocturnal Animals. Účinkoval aj v niekoľkých hrách a je držiteľom viacerých ocenení vrátane Zlatého glóbusu a BAFTA.

Čítajte Viac

Amazon Prime Video Australia: Všetko, čo potrebujete vedieť

Amazon Prime Video je súčasťou predplatného Amazon Prime, ktoré v Austrálii stojí 39,99 AUD ročne. Predplatné vám umožní prístup k Prime Video, Prime Music, Prime Reading a mnohým ďalším výhodám. Môžete si tiež zakúpiť mesačné predplatné za 6,99 $ mesačne.

Čítajte Viac

Všetky filmy o Batmanovi zoradené a kde ich pozerať

Prvým filmom o Batmanovi, ktorý bol kedy vydaný, bol film z roku 1966 s Adamom Westom a Burtom Wardom v hlavnej úlohe. Film bol paródiou na komiks Batman a stal sa kultovou klasikou. Film bol vydaný v roku 1966 a je dostupný na rôznych streamovacích platformách, ako sú Amazon Prime Video a iTunes.

Čítajte Viac

Amber Heard má údajne obmedzený čas na obrazovke v Aquaman 2

Klebety okolo úlohy Amber Heard vo filme Aquaman 2 sa začali, keď údajne dostala ponuku hrať vo filme v januári 2020. Bolo oznámené, že bude hrať menšiu úlohu ako Mera, ale neboli poskytnuté žiadne ďalšie podrobnosti. V apríli 2020 bolo oznámené, že Amber Heard bude mať v Aquaman 2 obmedzený čas na obrazovke. Bolo tiež oznámené, že nebude v každej scéne vo filme.

Čítajte Viac

American Gigolo: Nová séria lepšia ako pôvodný film?

Séria má niekoľko nových postáv, ktoré v pôvodnom filme chýbali. Hlavná postava, Julian Kaye, je sprievodkyňa, ktorá sa snaží zmeniť svoj život, no stále sa dostáva do problémov. Hrá ho charizmatický herec Mike Colter. Ďalšou novou postavou je tajomná a utajená femme fatale Michelle, ktorú hrá herečka Lela Loren. Dve postavy sú dôležitou súčasťou série a prispievajú k jej úspechu.

Čítajte Viac

Ana De Armas: Jej prvá hollywoodska rola bez toho, aby hovorila po anglicky

Ana De Armas sa narodila v roku 1988 v Havane na Kube. Svoju hereckú kariéru začala vo veku 16 rokov a pred príchodom do Hollywoodu zaznamenala vo svojej vlasti určitý úspech. V roku 2016 získala svoju prvú hollywoodsku rolu vo filme Hands of Stone, no stále nemala žiadne znalosti angličtiny. Napriek tomu sa jej podarilo stať sa úspešnou herečkou.

Čítajte Viac

Aaron Paul odhaľuje budúcnosť Jesseho Pinkmana z Breaking Bad

Aaron Paul stvárnil postavu Jesseho Pinkmana v kultovom seriáli Breaking Bad. Séria rozpráva príbeh učiteľa chémie, ktorý sa po diagnostikovaní rakoviny rozhodne pracovať ako drogový šéfkuchár. Jesse Pinkman je jeho partnerom v zločineckom podniku. Séria sa stala celosvetovým úspechom a Aaron Paul získal za svoju rolu niekoľko ocenení.

Čítajte Viac

Abercrombie & Fitch reagujú na dokument Netflix: „Vyvinuli sme sa“

American Meme bol dokument Netflix vydaný v roku 2018, ktorý sa zameral na vplyv sociálnych médií na mladých ľudí. Dokument obsahoval rozhovory s množstvom celebrít, vrátane Paris Hilton, ktoré hovorili o svojich skúsenostiach so spoločnosťou. Dokument bol veľmi kritický k marketingovým taktikám spoločnosti Abercrombie & Fitch, o ktorých tvrdil, že boli navrhnuté tak, aby sa zamerali na mladých ľudí a prinútili ich cítiť sa nedostatočne. Dokument tiež zdôraznil, že spoločnosť používa vo svojej reklame sexualizované obrázky.

Čítajte Viac

JK Simmons: Ako sa nasral, kým sa zahral na zloducha

JK Simmons je ocenený herec, ktorý sa objavil v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Je známy najmä vďaka úlohám záporáka, ako sú Spider-Man, Juno a The Closer. Objavil sa aj v mnohých ďalších filmoch a televíznych seriáloch vrátane krajín Oz, Law & Order a The Newsroom.

Čítajte Viac

Herci, ktorí odmietli úlohu Jamesa Bonda

Existuje mnoho dôvodov, prečo herci odmietli úlohu Jamesa Bonda. Niektorí herci sa rozhodli pre túto úlohu, pretože neverili spôsobu, akým bola postava zobrazená. Iní sa rozhodli pre túto rolu, pretože neverili spôsobu, akým boli filmy vyrobené. Niektorí herci sa tiež odhlásili z roly, pretože neverili v spôsob, akým bola postava zobrazená. Niektorí herci sa tiež odhlásili z roly, pretože neverili v spôsob, akým bola postava zobrazená.

Čítajte Viac

Binge Australia: ceny, funkcie a ďalšie

Binge Australia ponúka jednomesačné predplatné za 10 AUD $ mesačne. S týmto predplatným máte prístup ku všetkému obsahu dostupnému na Binge Australia. K dispozícii je tiež dvojmesačné predplatné za 18 dolárov mesačne, ktoré vám umožní prístup ku všetkému obsahu. Predplatné nie je povinné obnoviť a môžete ho kedykoľvek zrušiť.

Čítajte Viac

Black Adam: dátum vydania, obsadenie, upútavky a recenzie

Black Adam vyjde v Austrálii 1. júla 2021. Film bude dostupný v kinách a na platformách video-on-demand. Film bude dostupný aj vo formátoch 3D a IMAX.

Čítajte Viac

Black Panther 2: dátum vydania, obsadenie, upútavky a recenzie

Dátum vydania Black Panther 2 v Austrálii je 8. júla 2022. Film bude uvedený v kinách po celej Austrálii. Očakáva sa, že film bude veľkým hitom, pretože prvý film bol veľkým hitom a mnohí fanúšikovia Marvel Cinematic Universe (MCU) čakajú na pokračovanie.

Čítajte Viac

Pokračovanie Blade Runner: Nové detaily o diele

Séria Blade Runner Sequel je produkovaná spoločnosťou Alcon Television Group. Séria bude založená na vesmíre Blade Runner a bude odkazovať na príbeh originálu. Séria bude obsahovať zmes nových a starých postáv a bude pokračovať v príbehu originálu. Séria bude obsahovať aj niektoré nové prvky, ktoré rozšíria svet Blade Runnera.

Čítajte Viac

Film Netflix 'Blonde': Do očí bijúci problém

Problém je, že film nie je autentický. Mnoho kritikov a divákov sa sťažovalo, že film nehovorí skutočný príbeh Marilyn Monroe. Film je fikcia založená na biografii, ale nehovorí skutočný príbeh. Mnoho kritikov a divákov sa sťažovalo, že film nehovorí skutočný príbeh Marilyn Monroe.

Čítajte Viac

Bob Odenkirk otvára novú šou

Nová šou bude zmesou komédie a drámy so zameraním na skupinu priateľov, ktorí sa snažia nájsť cestu životom. Odenkirk povedal, že predstavenie bude „veľmi osobný“ príbeh, ktorý sa zameria na vzťahy postáv. Povedal tiež, že predstavenie bude „veľmi emotívny“ zážitok, ktorý divákov rozosmeje aj rozplače.

Čítajte Viac

Bob's Burgers: Kde vidieť, recenzie a upútavky v Austrálii

Bob's Burgers je k dispozícii na rôznych platformách v Austrálii. Film je dostupný na DVD a Blu-ray a je možné si ho pozrieť aj prostredníctvom streamovacích služieb, ako sú Amazon Prime Video, Google Play Movies & TV a iTunes. Film je možné vidieť aj na rôznych platených televíznych kanáloch ako Foxtel a Optus TV.

Čítajte Viac

Úsilie Bo Burnhama počas blokovania

Bo Burnham počas blokovania vynaložil veľa úsilia, ktoré sa stalo úplnou hanbou. Snažil sa pobaviť svojich fanúšikov uverejňovaním videí na svojom kanáli YouTube, ale jeho úsilie bolo vnímané ako nevhodné a neúctivé voči ľuďom, ktorí trpeli počas blokovania. Pokúsil sa tiež pobaviť svojich fanúšikov tým, že ich povzbudil, aby sa zapojili do jeho vystúpení, ale jeho úsilie bolo vnímané ako nevhodné a neúctivé voči ľuďom, ktorí počas blokovania trpeli.

Čítajte Viac

Dokáže sa Bob's Burgers poučiť z chýb Simpsonovcov?

Existuje mnoho dôvodov, prečo Simpsonovci nie sú takí dobrí ako bývali. Jedným z hlavných dôvodov je, že v priebehu rokov sa show príliš sústredila na gagy a vtipy, a nie na hlbší vývoj postavy. Mnohí fanúšikovia majú pocit, že postavy už nie sú také zaujímavé ako kedysi a že šou sa stala príliš predvídateľnou. Ďalším dôvodom je, že show mala príliš veľa hosťujúcich hviezd, ktoré preťažili show. Mnohí fanúšikovia majú pocit, že šou mala príliš veľa hosťujúcich hviezd, čo ju preťažilo.

Čítajte Viac

James Bond Weapons: 007 vymení pištoľ za oštep

James Bond je jednou z najznámejších postáv filmovej histórie. Od svojho prvého vystúpenia vo filme „Dr. Nie“ v roku 1962 použil na splnenie svojich misií rôzne zbrane. To zahŕňa pištole, pušky, nože a dokonca aj oštep. V No Time to Die 007 vymení svoju pištoľ za oštep.

Čítajte Viac