Bali Bubble: Austrália dúfa, že sa čoskoro znovu otvorí

Kalórií

Obsah

Austrália dúfa, že bublina na Bali sa znovu otvorí čoskoro po tom, čo minister optimisticky hovoril o možnosti bezpečného cestovania na Bali. The Bali Bubble je iniciatíva, ktorá umožňuje Austrálčanom cestovať na Bali bez toho, aby museli ísť do karantény. Myšlienku navrhla austrálska vláda a v súčasnosti ju zvažuje indonézska vláda. V tomto článku sa dozviete viac o Bali Bubble a aktuálnom vývoji.

Čo je bublina na Bali?

The Bali Bubble je iniciatíva, ktorá umožňuje Austrálčanom cestovať na Bali bez toho, aby museli ísť do karantény. Myšlienku navrhla austrálska vláda a v súčasnosti ju zvažuje indonézska vláda. Bublina na Bali by umožnila Austrálčanom cestovať na Bali bez toho, aby museli dodržiavať karanténu. Zavedený by bol aj systém, ktorý by zabezpečil, že všetci cestujúci budú pred cestou na Bali testovaní na COVID-19.

The Bali Bubble je iniciatíva, ktorá umožňuje Austrálčanom cestovať na Bali bez toho, aby museli ísť do karantény. Austrália dúfa, že bublina na Bali sa čoskoro znovu otvorí, aby uľahčila cestovný ruch a podporila ekonomiku. Bench press s vyklenutým chrbtom a Burning Man 2016 umenie sú niektoré z vecí, ktoré môžete zažiť na Bali. Je to skvelé miesto na oddych a spoznávanie kultúry.Aktuálny vývoj

Austrálska vláda nedávno vymenovala ministra, ktorý bude poháňať bublinu na Bali vpred. Minister sa optimisticky vyjadril o možnostiach bezpečného cestovania na Bali a povedal, že dúfa, že bublina na Bali sa čoskoro znovu otvorí. Indonézska vláda však zatiaľ nerozhodla. Rozhodnutie by malo byť oznámené v najbližších týždňoch.

Výhody Bali Bubble

Bublina z Bali by Austrálčanom ponúkla mnoho výhod. Po prvé, umožnilo by im to cestovať na Bali bez toho, aby museli dodržiavať karanténu. Po druhé, umožnilo by im to cítiť sa bezpečne, pretože všetci cestujúci sú pred cestou na Bali testovaní na COVID-19. Zaviedol by sa aj systém, ktorý by zabezpečil, že všetci cestujúci budú dodržiavať pravidlá, ako je nosenie masiek a dodržiavanie sociálneho odstupu.

Nevýhody Bali Bubble

Bali Bubble má však aj niekoľko nevýhod. Pre jedného by to bolo pravdepodobne drahšie ako bežný výlet na Bali, pretože cestujúci by museli za testy platiť. Na druhej strane by pre cestujúcich existovali určité obmedzenia, napríklad nosenie masiek a dodržiavanie pravidiel o vzdialenosti. Uplatnili by sa aj určité obmedzenia pre aktivity cestujúcich, napríklad zákaz cestovania do určitých oblastí.

Záver

The Bali Bubble je iniciatíva, ktorá umožňuje Austrálčanom cestovať na Bali bez toho, aby museli ísť do karantény. Austrálska vláda nedávno vymenovala ministra, ktorý má poháňať bublinu na Bali vpred. Minister sa optimisticky vyjadril o možnostiach bezpečného cestovania na Bali a povedal, že dúfa, že bublina na Bali sa čoskoro znovu otvorí. Bublina na Bali má však aj svoje nevýhody, napríklad vyššie náklady a obmedzenia týkajúce sa toho, čo môžu cestujúci robiť. Rozhodnutie indonézskej vlády bude oznámené v najbližších týždňoch.

FAQ

  • Čo je bublina na Bali? The Bali Bubble je iniciatíva, ktorá umožňuje Austrálčanom cestovať na Bali bez toho, aby museli ísť do karantény.
  • Kto navrhol bublinu na Bali? Bublinu na Bali navrhla austrálska vláda a v súčasnosti ju zvažuje indonézska vláda.
  • Aké sú výhody Bali Bubble? Bublina na Bali by umožnila Austrálčanom cestovať na Bali bez toho, aby museli dodržiavať karanténu. Zavedený by bol aj systém, ktorý by zabezpečil, že všetci cestujúci budú pred cestou na Bali testovaní na COVID-19.
  • Kedy bude oznámené rozhodnutie indonézskej vlády? Rozhodnutie by malo byť oznámené v najbližších týždňoch.

Výhody a nevýhody Bali Bubble

Výhody Nevýhody
Nevyžaduje sa žiadna karanténa Vyššie náklady
Všetci cestujúci budú testovaní na COVID-19 Obmedzenia aktivít cestujúcich
Bezpečnostné pravidlá sú dodržané Obmedzenia pre cestujúcich

The Bali Bubble je iniciatíva, ktorá umožňuje Austrálčanom cestovať na Bali bez toho, aby museli ísť do karantény. Bublina na Bali má mnoho výhod, ako napríklad, že nie je potrebná karanténa, všetci cestujúci sú testovaní na COVID-19 a dodržiavajú sa bezpečnostné pravidlá. Existujú však aj určité nevýhody, ako sú vyššie náklady a obmedzenia týkajúce sa toho, čo môžu cestujúci robiť. Rozhodnutie indonézskej vlády bude oznámené v najbližších týždňoch.

Pre viac informácií o Bali Bubble navštívte stránku Webová stránka ABC News , Web Guardian a Webová stránka Sydney Morning Herald .