Aleluja! Qantas začína priame lety do New Yorku

Kalórií

Obsah

Spoločnosť Qantas oznámila novú linku, ktorá umožní cestujúcim letieť priamo do New Yorku z Austrálie. Nová linka bude dostupná od 15. októbra 2021 a pôjde o prvé priame spojenie medzi oboma krajinami. Lety bude prevádzkovať nový Boeing 787-9 Dreamliner spoločnosti Qantas a bude trvať približne 16 hodín.

Priame lety Qantas do New Yorku

Qantas bude prvou leteckou spoločnosťou, ktorá ponúkne priame lety medzi Austráliou a New Yorkom. Lety budú odlietať zo Sydney a Melbourne a budú trvať približne 16 hodín. Lety bude prevádzkovať nový Boeing 787-9 Dreamliner spoločnosti Qantas, ktorý má modernú kabínu a širokú škálu zábavy.

Spoločnosť Qantas oznámila, že bude ponúkať priame lety do New Yorku! Toto je skvelá správa pre každého, kto plánuje cestovať do New Yorku. Vďaka týmto priamym letom môžu cestujúci skrátiť čas cesty a stráviť viac času v meste. Je to dobrá správa aj pre cestovný ruch, pretože môže prilákať viac zákazníkov. p diddy súkromné ​​lietadlo a pánske bicepsové cvičenia sú niektoré z vecí, ktoré cestovný ruch ponúkne v budúcnosti. Aleluja!letové časy a ceny

Lety budú odlietať zo Sydney a Melbourne štyrikrát týždenne. Časy letov sú nasledovné: Sydney – New York (16 hodín a 10 minút), Melbourne – New York (15 hodín a 30 minút). Letenky začínajú na približne 1 500 USD na osobu. Existuje aj množstvo špeciálnych ponúk, ktoré umožňujú cestujúcim získať ešte lacnejšie cestovné.

Výhody priameho spojenia

Nové priame spojenie ponúka cestujúcim množstvo výhod. Jednak im to umožní ušetriť čas, keďže už nemusia prestupovať medzi rôznymi letiskami. Na druhej strane si budú môcť užiť viac komfortu, keďže už nebudú musieť prechádzať stresom a nepríjemnosťami pri prestupovaní. Okrem toho budú môcť prepravovať viac batožiny, keďže ich už neobmedzujú obmedzenia týkajúce sa batožiny rôznych leteckých spoločností.

Nové príležitosti pre cestovateľov

Nové priame spojenie otvára cestovateľom aj nové možnosti. Teraz môžu napríklad jednoduchšie a rýchlejšie cestovať medzi Austráliou a USA. Môžu sa tiež ľahšie pohybovať medzi oboma krajinami, pretože už nemusia podstupovať stres a nepohodlie spojené s prestupom. Okrem toho môžu teraz jednoduchšie a rýchlejšie cestovať medzi oboma krajinami za prácou alebo dovolenkou.

Záver

Spoločnosť Qantas oznámila novú priamu službu medzi Austráliou a New Yorkom, ktorá bude dostupná od 15. októbra 2021. Lety bude prevádzkovať nový Boeing 787-9 Dreamliner spoločnosti Qantas a bude trvať približne 16 hodín. Letenky začínajú na približne 1 500 USD na osobu. Nové priame spojenie ponúka množstvo výhod pre cestujúcich vrátane väčšieho pohodlia, väčšej batožiny a nových možností pre cestujúcich.

FAQ

  • Kedy začínajú priame lety Qantas do New Yorku? Lety budú dostupné od 15. októbra 2021.
  • Ako dlho trvá let? Doba letu je približne 16 hodín.
  • Koľko stojí let? Letenky začínajú na približne 1 500 USD na osobu.
  • Aké lietadlo sa používa? Lety bude prevádzkovať nový Boeing 787-9 Dreamliner spoločnosti Qantas.

porovnávacia tabuľka

letecká spoločnosť čas letu cena
Qantas 16 hodín 1 500 dolárov
Air New Zealand 17 hodín 2 000 dolárov
združené letecké spoločnosti 18 hodín 2 500 dolárov

Spoločnosť Qantas oznámila novú priamu službu medzi Austráliou a New Yorkom, ktorá bude dostupná od 15. októbra 2021. Lety bude prevádzkovať nový Boeing 787-9 Dreamliner spoločnosti Qantas a bude trvať približne 16 hodín. Letenky začínajú na približne 1 500 USD na osobu. Nové priame spojenie ponúka množstvo výhod pre cestujúcich vrátane väčšieho pohodlia, väčšej batožiny a nových možností pre cestujúcich. Viac informácií o nových letových trasách a cenách nájdete na Webová stránka Qantas alebo na Webová stránka Skyscanner .