Austrálčania platia prémiu za dizajnérske telocvične inšpirované Londýnom

Náklady na dizajnové telocvične sú vyššie ako náklady na tradičné telocvične. Členstvo v dizajnérskej telocvični sa môže pohybovať od 50 do 200 dolárov mesačne. Tieto náklady sa môžu líšiť v závislosti od štúdia. Niektoré štúdiá ponúkajú aj špeciálne ponuky, kde je možné znížiť náklady na členstvo. Štúdio si tiež môže účtovať jednorazový poplatok za prihlásenie.

Čítajte Viac

25 tisíc dolárov za tabletku? Psychedelická terapia by sa mohla stať najdrahším liekom Austrálie

Psychedelická terapia je forma psychoterapeutickej liečby, ktorá využíva psychedelické látky ako LSD, psilocybín a MDMA. Tieto látky sa užívajú v kontrolovanom prostredí, kde je prítomný terapeut, ktorý pacientovi poskytuje podporu a rady. Ošetrenie môže prebiehať individuálne alebo skupinovo a môže zahŕňať niekoľko sedení.

Čítajte Viac

3 sekundy tréningu denne: budujte svaly rýchlo

3 Second Training je tréningová metóda, pri ktorej strávite len 3 sekundy na cvičenie. Túto metódu vyvinul Dr. Doug McGuff, lekár urgentnej medicíny a autor knihy Body by Science. Tvrdí, že spevnenú postavu môžete získať iba 12 minútami cvičenia týždenne.

Čítajte Viac

Doprajte svojmu telu „prídavné spaľovanie prúdového motora“ pomocou týchto tipov

Zdravá strava je kľúčom k tomu, aby ste telu dodali energiu, ktorú potrebuje. Vyberajte si potraviny bohaté na vitamíny, minerály a vlákninu. Vyhnite sa sladkým a tučným jedlám, pretože neposkytujú vášmu telu živiny, ktoré potrebuje. Jedzte malé jedlá niekoľkokrát denne, aby ste si udržali energiu.

Čítajte Viac

Agoga Gym Bondi: Požičajte si telocvičňu počas uzamknutia

Agoga Gym Bondi je telocvičňa v Bondi v Austrálii. Ponúka rôzne fitness zariadenia, vrátane bežeckých pásov, eliptických strojov, voľných závaží a ďalších. Môžete si tiež objednať osobný tréning, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Agoga Gym Bondi tiež ponúka celý rad kurzov vrátane jogy, pilatesu, zumby a ďalších.

Čítajte Viac

87-ročný muž dokazuje: Nikdy nie ste príliš starý na to, aby ste boli fit

John cvičil CrossFit, vďaka čomu sa dostal do dobrej fyzickej kondície. Robil rôzne cvičenia, ktoré zlepšili jeho silu, vytrvalosť a flexibilitu. Robil príťahy, kliky, drepy, výpady a mnoho ďalších cvičení. Urobil tiež niekoľko kardio cvičení na zlepšenie svojej vytrvalosti.

Čítajte Viac

80-ročný kulturista odhaľuje šialený hack na budovanie svalov

80-ročným kulturistom je John Doe, učiteľ na dôchodku z New Yorku. S kulturistikou začal pred niekoľkými rokmi a odvtedy je vášnivým zástancom tohto športu. Vďaka svojej tvrdej práci a ambíciám sa stal jedným z najlepších kulturistov vo svojej vekovej kategórii.

Čítajte Viac

Techniku ​​tryskania by mal poznať každý muž

Ab blasting je technika zameraná na posilnenie a tonizáciu brušných svalov. Ide o kombináciu rôznych cvikov zameraných na posilnenie a spevnenie brušných svalov. Cvičenia možno vykonávať rôznymi spôsobmi, ale hlavnou myšlienkou je, že pomáhajú posilňovať a tonizovať brušné svaly.

Čítajte Viac

Alkohol a budovanie svalov: Môže alkohol zničiť vaše zisky?

Alkohol môže zničiť budovanie svalov, pretože dehydruje telo a spomaľuje regeneráciu. Keď pijete alkohol, vaše telo spotrebuje viac vody na spracovanie alkoholu. To dehydruje vaše telo, čo spomaľuje regeneráciu a bráni rastu svalov. Alkohol môže tiež ovplyvniť svalovú silu a výkon, čo sťažuje budovanie svalov.

Čítajte Viac

Ako môže alkohol ovplyvniť vaše úspechy vo fitness

Alkohol môže ovplyvniť výsledky cvičenia, pretože dehydruje telo. Keď ste dehydrovaný, môžete sa cítiť slabšie a vaše svaly nebudú pracovať tak efektívne. Alkohol môže tiež ovplyvniť vašu schopnosť sústrediť sa a ovládať svaly. Dehydratácia vás tiež môže vystaviť zvýšenému riziku zranenia.

Čítajte Viac

Alkohol o 30 rokov: Ako sa naň bude pozerať spoločnosť?

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa spoločnosť o 30 rokov môže na alkohol pozerať inak. Na jednej strane sa od vedcov očakáva, že sa v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov dozvedia viac o účinkoch konzumácie alkoholu na zdravie. To by mohlo viesť k tomu, že alkohol bude vnímaný ako zdravotný hazard a spoločnosť ho bude vnímať inak. Po druhé, postoj ľudí k alkoholu by sa mohol v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov zmeniť s vývojom kultúry a spoločenských noriem.

Čítajte Viac

Cvičenie Alexandra Skarsgårda „Norčan“ – zosilnite Vikinga!

The Northman workout je komplexný cvičebný program, ktorý navrhol Alexander Skarsgård, aby mu pomohol dostať sa do formy pre rolu v rovnomennom filme. Program sa zameriava na budovanie sily a vytrvalosti, ako aj na zlepšenie celkovej kondície. Zahŕňa rôzne cvičenia, od vzpierania až po cvičenia s vlastnou váhou, a je navrhnutý tak, aby sa robil v obvodovom formáte.

Čítajte Viac

Alex Rodriguez nám ukazuje podceňovaný hack duševného zdravia

Hack duševného zdravia je technika navrhnutá na zníženie stresu a úzkosti a zlepšenie emocionálneho zdravia. Je to jednoduchý a účinný spôsob, ako sa upokojiť a uvoľniť. Môže pomôcť zhromažďovať myšlienky a kontrolovať emócie. Je to technika, ktorú sa môže každý naučiť a použiť ju na zlepšenie svojho emocionálneho zdravia.

Čítajte Viac

Recenzia Alpha Brain Nootropics: Všetko, čo potrebujete vedieť

Alpha Brain Nootropics je nootropikum, ktoré mnoho ľudí používa na zlepšenie ich kognitívnej výkonnosti. Tvrdí sa, že zlepšuje koncentráciu, pamäť a schopnosť sústrediť sa. Ide o výživový doplnok vyrobený z prírodných zložiek známych ako nootropiká. Tieto nootropiká sú látky, ktoré zlepšujú kognitívnu výkonnosť tým, že ovplyvňujú mozgové funkcie.

Čítajte Viac

Neuveriteľná fitness transformácia American Paar dokazuje silu jednoduchej zmeny

Americký pár, ktorý prešiel neskutočnou fitness premenou, urobil jednoduchú zmenu v životnom štýle. Zmenili svoje stravovacie a cvičebné návyky, aby dosiahli svoje fitness ciele. Rozhodli ste sa jesť viac zeleniny a menej tuku a cukru a začali ste pravidelne cvičiť. Tieto jednoduché zmeny im pomohli dosiahnuť ich fitness ciele a umožnili neuveriteľnú fitness transformáciu.

Čítajte Viac

Najnebezpečnejšie gymnastické cvičenie všetkých čias?

Video, ktoré zverejnil hráč NFL, ukazuje, ako vykonáva cvičenie známe ako „box jump“. Toto cvičenie vyžaduje, aby hráč skočil na krabicu a potom skočil späť na zem. Mnoho ľudí považuje toto cvičenie za veľmi nebezpečné, keďže je spojené s vysokým rizikom zranenia.

Čítajte Viac

Neuveriteľná premena amerického muža: Na fitko nie je nikdy neskoro!

Američan, známy len ako ‚John‘, zápasí s obezitou už od puberty. Snažil sa kontrolovať svoju váhu, ale nezdalo sa, že by dokázal zmeniť svoje stravovacie návyky. Skúšal aj viac cvičiť, ale nikdy nemal motiváciu pokračovať. Nakoniec to vzdal a zmieril sa s tým, že svoju váhu nikdy nebude vedieť kontrolovať.

Čítajte Viac

Neuveriteľná premena fitness amerického muža ohromuje internet

Američan, známy len ako ‚John‘, mal pred niekoľkými rokmi problém s váhou. Pribral pár kíl a už nebol taký fit, ako býval. Jeho cieľom bolo schudnúť a vrátiť sa do formy. Mal v hlave cieľ a vedel, že ho dokáže dosiahnuť.

Čítajte Viac

Anabolický stav: Ako zistiť, či jete dostatok bielkovín

Aby ste dosiahli anabolický stav, musíte sa uistiť, že konzumujete dostatok bielkovín. Koľko bielkovín potrebujete, závisí od vašej telesnej hmotnosti a úrovne aktivity. Vo všeobecnosti by ste mali denne prijať 1,2 až 1,7 gramu bielkovín na kilogram telesnej hmotnosti. Ak ste aktívny športovec, mali by ste konzumovať viac bielkovín, aby ste si udržali svoj anabolický stav.

Čítajte Viac

Najzdatnejší rozhodca FIFA všetkých čias rozochvieva futbalový svet

Najzdatnejší rozhodca FIFA je brazílsky rozhodca, ktorý je známy ako najschopnejší rozhodca na svete. Pre mnohých je vzorom a má za sebou pôsobivú kariéru. V minulosti rozhodoval v mnohých zápasoch a vo futbalovom svete je pojmom. Je to veľmi dobrý rozhodca a na ihrisku predviedol pôsobivý výkon.

Čítajte Viac