Henry Golding dostane Wimbledonské hodinky za 64 000 dolárov

Kalórií

Obsah

Henry Golding bol nedávno nazvaný „Crazy Rich Asian“ s hodinkami Wimbledon za 64 000 dolárov. Hodinky sú symbolom jeho úspechu a úspechov ako herca a producenta. V tomto článku sa pozrieme na pozadie a význam týchto hodiniek.

hodiny Henryho Goldinga

História wimbledonských hodín

Wimbledonské hodinky vyrobila britská hodinárska spoločnosť Bremont navrhol a vzdáva hold slávnemu tenisovému turnaju. Hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú čierny ciferník s bielym indexom a dátumovkou. Je vybavená čiernym koženým remienkom a je dodávaná s dvojročnou zárukou.

Henry Golding nedávno dostal Wimbledonské hodinky za 64 000 dolárov. Tieto hodinky, ktoré vyrába ruská značka luxusných hodiniek Vacheron Constantin, sú symbolom úspechu Goldinga ako herca. Hodinky sú ďalším príkladom luxusných darčekov, ktoré sa dávajú celebritám ako Golding, ako napr Režim Floyda Mayweathersa , ktorá spôsobila neskutočné zmeny v módnom priemysle.Význam hodín

Hodiny sú symbolom úspechu a úspechov Henryho Goldinga ako herca a producenta. Je symbolom jeho schopnosti obstáť vo svete plnom výziev. Hodinky sú tiež symbolom jeho schopnosti motivovať sa a dosahovať svoje ciele.

Vlastnosti hodiniek

Hodinky disponujú automatickým strojčekom, ktorý má rezervu chodu 42 hodín. Je vodeodolný do hĺbky 100 metrov a má zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu. Na hodinky sa dodáva aj dvojročná záruka.

Náklady na hodiny

Hodinky stoja 64 000 dolárov a sú symbolom úspechu a úspechov Henryho Goldinga ako herca a producenta. Je to symbol jeho schopnosti obstáť vo svete plnom výziev.

Význam hodiniek pre Henryho Goldinga

Hodiny sú symbolom úspechu a úspechov Henryho Goldinga ako herca a producenta. Je symbolom jeho schopnosti obstáť vo svete plnom výziev. Hodinky sú tiež symbolom jeho schopnosti motivovať sa a dosahovať svoje ciele.

Záver

Henry Golding bol nedávno nazvaný „Crazy Rich Asian“ s hodinkami Wimbledon za 64 000 dolárov. Hodinky sú symbolom jeho úspechu a úspechov ako herca a producenta. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má čierny ciferník s bielym indexom a dátumovkou. Je symbolom jeho schopnosti obstáť vo svete plnom výziev. Hodinky sú tiež symbolom jeho schopnosti motivovať sa a dosahovať svoje ciele.

FAQ

  • Aké sú Wimbledonské hodiny? Wimbledon hodinky sú hodinky navrhnuté britskou hodinárskou spoločnosťou Bremont a vzdávajú hold slávnemu tenisovému turnaju.
  • Koľko stoja hodinky? Hodinky stoja 64 000 dolárov.
  • Aké sú vlastnosti hodiniek? Hodinky disponujú automatickým strojčekom, ktorý má rezervu chodu 42 hodín. Je vodeodolný do hĺbky 100 metrov a má zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči poškriabaniu.

Technické špecifikácie

Charakteristický Popis
Hodinový strojček Automaticky
výkonová rezerva 42 hodín
Vodeodolný 100 metrov
Hlasujte safírový krištáľ
Záruka 2 roky

Henry Golding bol nedávno nazvaný „Crazy Rich Asian“ s hodinkami Wimbledon za 64 000 dolárov. Hodinky sú symbolom jeho úspechu a úspechov ako herca a producenta. Je symbolom jeho schopnosti obstáť vo svete plnom výziev. Hodinky sú tiež symbolom jeho schopnosti motivovať sa a dosahovať svoje ciele.

Viac informácií o Henrym Goldingovi a jeho hodinkách Wimbledon nájdete na stránke The Guardian a Bremont .