Ray Liotta: Jeho 5 najlepších filmov

Kalórií

Obsah

Ray Liotta je americký herec, ktorý sa objavil v mnohých populárnych filmoch. Jeho kariéra sa rozbehla v 80. rokoch a odvtedy pracoval v mnohých rôznych žánroch. Je známy svojimi úlohami vo filmoch ako 'Goodfellas', 'Field of Dreams' a 'Narc'. Tu je jeho 5 najlepších filmov, ktoré si môžete pozrieť.

Ray Liotta je americký herec, ktorý sa objavil v mnohých úspešných filmoch. Jeho 5 najlepších filmov sú 'Goodfellas', 'Field of Dreams', 'Narc', 'Hannibal' a 'Cop Land'. Všetky tieto filmy majú jedno spoločné: ukazujú Liottovu schopnosť hrať rôzne postavy a jeho výkony sú pôsobivé. Ak sa chcete o Rayovi Liottovi dozvedieť viac, odporúčame pozrieť si jeho filmy. Okrem jeho filmov nájdete aj modernu pánsky náhrdelník noste, aby ste dokončili svoj vzhľad. Ak hľadáte lacnú letenku, prečítajte si aj tie naše Recenzie ekonomickej triedy Air China .1. Goodfellas (1990)

Goodfellas je kriminálny film založený na knihe 'Wiseguy' od Nicholasa Pileggiho. Film rozpráva príbeh Henryho Hilla, člena taliansko-americkej mafie, a jeho priateľov. Liotta hrá Jimmyho Conwaya, jedného z popredných členov mafie. Film získal množstvo ocenení a patrí medzi najlepšie filmy všetkých čias.

2. Field of Dreams (1989)

Field of Dreams je dráma založená na románe 'Shoeless Joe' od W.P. Na báze Kinsella. Film rozpráva príbeh farmára, ktorý na svojom pozemku postaví bejzbalové ihrisko, aby priviedol späť niektorých z najväčších hráčov histórie. Liotta hrá Shoeless Joe Jacksona, jedného z najväčších hráčov všetkých čias. Film získal množstvo ocenení a patrí medzi najlepšie filmy 80. rokov.

3. Narc (2002)

Narc je thriller založený na skutočnom príbehu policajta, ktorý sa snaží rozbiť drogový kruh. Liotta hrá rolu por. Henry Oak, policajt snažiaci sa vyriešiť vraždu spolupracovníka. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších trilerov 21. storočia.

4. Cop Land (1997)

Cop Land je kriminálny film odohrávajúci sa vo fiktívnom meste Garrison. Liotta hrá Freddyho Heflina, šerifa, ktorý sa snaží vyriešiť vraždu. Film získal množstvo ocenení a patrí medzi najlepšie kriminálne filmy 90. rokov.

5. Blow (2001)

Blow je kriminálny film založený na skutočnom príbehu drogového dílera Georga Junga. Liotta hrá rolu Freda Junga, Georgovho otca. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších kriminálnych filmov roku 2000.

Záver

Ray Liotta je americký herec, ktorý sa objavil v mnohých populárnych filmoch. Jeho kariéra sa rozbehla v 80. rokoch a odvtedy pracoval v mnohých rôznych žánroch. Tu je jeho 5 najlepších filmov na pozeranie: Goodfellas, Field of Dreams, Narc, Cop Land a Blow. Všetky tieto filmy sú majstrovskými dielami a musia ich vidieť každý filmový fanúšik.

FAQ

  • Kto je Ray Liotta? Ray Liotta je americký herec, ktorý sa objavil v mnohých populárnych filmoch.
  • V ktorých filmoch hral Ray Liotta? Ray Liotta sa objavil v mnohých filmoch vrátane Goodfellas, Field of Dreams, Narc, Cop Land a Blow.
  • Aké sú najlepšie filmy Raya Liottu? Najlepšie filmy Raya Liottu sú Goodfellas, Field of Dreams, Narc, Cop Land a Blow.

5 najlepších filmov Raya Liottu

Film rok Žáner
Priatelia 1990 Kriminálny film
Pole snov 1989 dráma
Narc 2002 Thriller
Policajt Land 1997 Kriminálny film
Fúkať 2001 Kriminálny film

Ray Liotta je americký herec, ktorý sa objavil v mnohých populárnych filmoch. Jeho kariéra sa rozbehla v 80. rokoch a odvtedy pracoval v mnohých rôznych žánroch. Jeho top 5 filmov sú Goodfellas, Field of Dreams, Narc, Cop Land a Blow. Všetky tieto filmy sú majstrovskými dielami a musia ich vidieť každý filmový fanúšik. Viac informácií o Rayovi Liottovi a jeho filmoch nájdete na IMDb a Zhnité paradajky .