Jaeger-LeCoultre: Najnovší výtvor vám prinesie 1,2 milióna dolárov

Kalórií

Obsah

Jaeger-LeCoultre je jednou z najznámejších značiek luxusných hodiniek na svete. Najnovší výtvor značky, Jaeger-LeCoultre Grand Complication, sú jedny z najdrahších hodiniek, aké boli kedy vytvorené. S cenovkou 1,2 milióna amerických dolárov ide o skutočné majstrovské dielo hodinárskeho umenia. V tomto článku sa dozviete viac o vlastnostiach a funkciách týchto luxusných hodiniek.

Jaeger-LeCoultre je jedným z popredných svetových výrobcov luxusných hodiniek. Jej najnovší výtvor vám prináša pôsobivých 1,2 milióna dolárov. Tieto hodinky, symbol luxusu a štýlu, musia mať každý, kto chce vyjadriť eleganciu a sofistikovanosť. Je to perfektný darček pre niekoho, kto chce sprostredkovať pocit luxusu a postavenia. Je to tiež symbol pre tých, ktorí sa oňho starajú sú atraktívne abs a kto je Evan? záujem.Vlastnosti Jaeger-LeCoultre Grand Complication

Jaeger-LeCoultre Grand Complication sú mechanické hodinky zložené z viac ako 1000 jednotlivých dielov. Má automatický strojček, tourbillon, chronograf a fázu mesiaca. Hodinky sú vyrobené z 18 karátového bieleho zlata a opatrené čiernym remienkom z kože aligátora. Je vodeodolný do hĺbky 30 metrov a má rezervu chodu 48 hodín.

Vlastnosti Jaeger-LeCoultre Grand Complication

Jaeger-LeCoultre Grand Complication obsahuje automatický strojček, ktorý naťahuje hodinky, keď sa nenosia. Je tiež vybavený tourbillonom, ktorý chráni hodinky pred účinkami gravitácie. Chronograf vám umožní merať čas a fáza mesiaca vám ukáže aktuálny lunárny cyklus. Hodinky sú vybavené aj rezervou chodu, ktorá vám ukáže, koľko energie ešte zostáva v strojčeku.

Dizajn veľkej komplikácie Jaeger-LeCoultre

Dizajn Jaeger-LeCoultre Grand Complication je jedinečný a luxusný. Hodinky sú vyrobené z 18 karátového bieleho zlata a opatrené čiernym remienkom z kože aligátora. Má čierny ciferník so strieborným rámom a puzdrom. Hodinky sú tiež vybavené zafírovým sklíčkom, ktoré zabraňuje poškriabaniu a inému poškodeniu.

Veľká cena Jaeger-LeCoultre za komplikácie

Jaeger-LeCoultre Grand Complication má cenu 1,2 milióna dolárov. Táto cena je primeraná za hodinky takejto kvality a s týmito funkciami. Je to investícia, ktorá sa z dlhodobého hľadiska vráti.

Záver

Jaeger-LeCoultre Grand Complication sú jedny z najdrahších hodiniek, aké boli kedy vytvorené. Má automatický strojček, tourbillon, chronograf a fázu mesiaca. Je vyrobený z 18k bieleho zlata a opatrený čiernym koženým remienkom z aligátora. Cena hodiniek je 1,2 milióna dolárov. Je to investícia, ktorá sa z dlhodobého hľadiska vráti.

FAQ

  • Čo je to veľká komplikácia Jaeger LeCoultre?
    Jaeger-LeCoultre Grand Complication sú mechanické hodinky zložené z viac ako 1000 jednotlivých dielov. Má automatický strojček, tourbillon, chronograf a fázu mesiaca.
  • Koľko stojí Jaeger-LeCoultre Grand Complication?
    Jaeger-LeCoultre Grand Complication má cenu 1,2 milióna dolárov.
  • Aké sú vlastnosti Jaeger-LeCoultre Grand Complication?
    Jaeger-LeCoultre Grand Complication obsahuje automatický strojček, tourbillon, chronograf a fázu mesiaca.

Technické špecifikácie

Charakteristický Hodnota
Hodinový strojček Automaticky
Tourbillon A
Chronograf A
mesačná fáza A
výkonová rezerva 48 hodín
Vodeodolný 30 metrov

Jaeger-LeCoultre Grand Complication sú jedny z najdrahších a najluxusnejších hodiniek, aké boli kedy vytvorené. S cenovkou 1,2 milióna amerických dolárov ide o skutočné majstrovské dielo hodinárskeho umenia. Má automatický strojček, tourbillon, chronograf a fázu mesiaca. Je to investícia, ktorá sa z dlhodobého hľadiska vráti.