Najlepšie oblečení muži týždňa: Justin Theroux, Ansel Elgort a Dave Franco

Kalórií

Obsah

Od klasicky elegantných po moderné a ležérne – títo traja muži sa vedia štýlovo obliecť.

Najlepšie oblečenými mužmi tohto týždňa sú Justin Theroux, Ansel Elgort a Dave Franco. Títo traja muži sú známi svojim jedinečným štýlom a schopnosťou prispôsobiť sa každej situácii. Sú štýlovými trendsettermi, ktorých nezaujíma len móda, ale aj iné veci ako šport a kultúra. Ak chcete inšpiráciu, pozrite si Austrálsky tenista ktorí dosiahli najvyššie hodnosti, alebo kto Zoznam najlepších značiek búnd pre mužov poraziť živly.Justin Theroux

Justin Theroux je známy svojim ležérnym, no zároveň štýlovým vzhľadom. Rád nosí jednoduchú kombináciu trička a džínsov, ktoré kombinuje s elegantným sakom a čiernymi koženými topánkami. Tento týždeň spojil čierne tričko s čiernymi džínsami a čiernym sakom. Outfit zakončil párom čiernych kožených topánok a čiernymi slnečnými okuliarmi.

Ansel Elgort

Ansel Elgort je známy svojim moderným a zároveň štýlovým vzhľadom. Rád nosí jednoduchú kombináciu košele a džínsov, ktorú kombinuje s elegantným sakom a čiernymi koženými topánkami. Tento týždeň spojil bielu košeľu s čiernymi džínsami a čiernym sakom. Outfit zakončil párom čiernych kožených topánok a čiernymi slnečnými okuliarmi.

Dave Franco

Dave Franco je známy svojim klasickým, no zároveň štýlovým vzhľadom. Rád nosí jednoduchú kombináciu košele a džínsov, ktorú kombinuje s elegantným sakom a čiernymi koženými topánkami. Tento týždeň spojil bielu košeľu s čiernymi džínsami a čiernym sakom. Outfit zakončil párom čiernych kožených topánok a čiernymi slnečnými okuliarmi.

Záver

Justin Theroux, Ansel Elgort a Dave Franco sú najlepšie oblečení muži tohto týždňa. Vedia, ako sa štýlovo obliecť a ako skombinovať outfit s jednoduchými prvkami do štýlového looku. Dúfame, že nás svojím štýlovým vzhľadom budú inšpirovať aj v budúcnosti.

FAQ

  • Kto sú najlepšie oblečení muži týždňa? Najlepšie oblečenými mužmi tohto týždňa sú Justin Theroux, Ansel Elgort a Dave Franco.
  • Ako sa títo muži obliekajú? Justin Theroux rád nosí jednoduché tričko a džínsy, ktoré kombinuje s elegantným sakom a čiernymi koženými topánkami. Ansel Elgort rád nosí jednoduchú kombináciu košele a džínsov, ktorú kombinuje s elegantným sakom a čiernymi koženými topánkami. Dave Franco rád nosí jednoduchú kombináciu košele a džínsov, ktorú kombinuje s elegantným sakom a párom čiernych kožených topánok.
  • Aké doplnky nosia? Všetci majú na sebe čierne kožené topánky a čierne slnečné okuliare.

Tabuľka

názov top hadica Blazer Topánky slnečné okuliare
Justin Theroux Tričko Džínsy Blazer kožené topánky slnečné okuliare
Ansel Elgort Košeľa Džínsy Blazer kožené topánky slnečné okuliare
Dave Franco Košeľa Džínsy Blazer kožené topánky slnečné okuliare

Pre viac informácií o vzhľade Justina Therouxa, Ansela Elgorta a Davea Franca navštívte Vogue a GQ .

Dúfame, že ste sa inšpirovali vzhľadom Justina Therouxa, Ansela Elgorta a Davea Franca a že teraz viete, ako sa štýlovo obliecť.