Bali sa môže znovu otvoriť skôr, ako sa očakávalo

Kalórií

Obsah

Uniknutá správa vyvolala špekulácie, že Bali sa môže znovu otvoriť skôr, ako sa očakávalo. Niektorí odborníci predpokladajú, že ostrov by mohol byť pre turistov opäť otvorený už v júli. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad o aktuálnom vývoji.

Ostrov Bali by sa mohol znovu otvoriť skôr, ako sa očakávalo. Bali sa môže čoskoro znovu otvoriť pre dovolenkárov po tom, čo indonézska vláda zrušila obmedzenia vstupu pre zahraničných turistov. Je to dobrá správa pre každého, kto sa teší na dovolenku na ostrove. Je to skvelá príležitosť zažiť krásnu scenériu a kultúru Bali. Keď sa pripravujete na dovolenku na Bali, mali by ste sa dozvedieť o najlepších Alfa Romeo všetkých čias najlepšia alfa romeo vôbec a tie najlepšie univerzitné bundy pre preppy štýl cool univerzitné bundy informovať.čo je to memorandum?

Uniknutá správa, ktorá vyvolala špekulácie, je interným dokumentom, ktorý zverejnila indonézska vláda. Stanovuje súbor usmernení, ktoré vláda navrhuje pre Bali znovu otvoriť. To zahŕňa pokyny na dodržiavanie hygienických a bezpečnostných noriem, dodržiavanie karanténnych predpisov a dodržiavanie obmedzení vstupu.

Kedy by sa mohlo Bali znovu otvoriť?

Podľa memoranda by sa Bali mohlo pre turistov znovu otvoriť už v júli. Zatiaľ však nie je oficiálne potvrdené, či bude tento harmonogram dodržaný. Vláda zatiaľ nepotvrdila, či bude usmernenia memoranda implementovať. Stále teda nie je jasné, kedy sa môže Bali opäť otvoriť pre turistov.

Aké usmernenia sa navrhujú?

Podľa memoranda musia mať všetci turisti cestujúci na Bali negatívny test na COVID-19. Okrem toho by všetci turisti cestujúci na Bali mali dodržiavať najmenej 14-dňovú karanténu. Okrem toho sú všetci turisti cestujúci na Bali povinní podpísať zdravotné vyhlásenie potvrdzujúce, že nemajú žiadne príznaky COVID-19.

Aké bezpečnostné opatrenia sa navrhujú?

Podľa memoranda by všetky hotely a reštaurácie, v ktorých sú ubytovaní turisti, mali dodržiavať prísne hygienické a bezpečnostné normy. To zahŕňa dodržiavanie pravidiel o vzdialenosti, používanie dezinfekčných prostriedkov a dodržiavanie povinnosti nosenia rúšok. Všetky hotely a reštaurácie, ktoré ubytujú turistov, by navyše mali byť pravidelne testované na COVID-19.

Ako môžu turisti cestovať na Bali?

Podľa memoranda budú všetci turisti cestujúci na Bali povinní požiadať o vízum. Okrem toho sú všetci turisti cestujúci na Bali povinní podpísať zdravotné vyhlásenie potvrdzujúce, že nemajú žiadne príznaky COVID-19. Okrem toho by všetci turisti cestujúci na Bali mali byť schopní preukázať negatívny test na COVID-19.

Záver

Uniknutá správa vyvolala špekulácie, že Bali sa môže znovu otvoriť skôr, ako sa očakávalo. Stanovuje súbor usmernení, ktoré vláda navrhuje pre Bali znovu otvoriť. To zahŕňa pokyny na dodržiavanie hygienických a bezpečnostných noriem, dodržiavanie karanténnych predpisov a dodržiavanie obmedzení vstupu. Zatiaľ nie je jasné, či bude tento harmonogram dodržaný. Je preto dôležité, aby sa turisti pred cestou na Bali informovali o aktuálnom vývoji.

FAQ

  • Kedy by sa mohlo Bali znovu otvoriť? Podľa memoranda by sa Bali mohlo pre turistov znovu otvoriť už v júli. Zatiaľ však nie je oficiálne potvrdené, či bude tento harmonogram dodržaný.
  • Aké usmernenia sa navrhujú? Podľa memoranda musia mať všetci turisti cestujúci na Bali negatívny test na COVID-19. Okrem toho by všetci turisti cestujúci na Bali mali dodržiavať najmenej 14-dňovú karanténu.
  • Aké bezpečnostné opatrenia sa navrhujú? Podľa memoranda by všetky hotely a reštaurácie, v ktorých sú ubytovaní turisti, mali dodržiavať prísne hygienické a bezpečnostné normy. To zahŕňa dodržiavanie pravidiel o vzdialenosti, používanie dezinfekčných prostriedkov a dodržiavanie povinnosti nosenia rúšok.
  • Ako môžu turisti cestovať na Bali? Podľa memoranda budú všetci turisti cestujúci na Bali povinní požiadať o vízum. Okrem toho sú všetci turisti cestujúci na Bali povinní podpísať zdravotné vyhlásenie potvrdzujúce, že nemajú žiadne príznaky COVID-19. Okrem toho by všetci turisti cestujúci na Bali mali byť schopní preukázať negatívny test na COVID-19.

Cestovné predpisy na Bali

cestovné zabezpečenie Požiadavky
Výhľad Všetci turisti musia požiadať o vízum.
zdravotné vyhlásenie Všetci turisti musia podpísať zdravotné vyhlásenie.
COVID-19-Test Všetci turisti musia mať negatívny test na COVID-19.
Karanténa Všetci turisti musia dodržiavať karanténu minimálne 14 dní.

Viac informácií o aktuálnych cestovných poriadkoch na Bali nájdete na oficiálna webová stránka Indonézie a na oficiálna stránka bali .

Uniknutá správa vyvolala špekulácie, že Bali sa môže znovu otvoriť skôr, ako sa očakávalo. Zatiaľ nie je jasné, či bude tento harmonogram dodržaný. Je preto dôležité, aby sa turisti pred cestou na Bali informovali o aktuálnom vývoji.