Legendárny tvarovač surfových dosiek Bob McTavish predáva svoj krásny dom v Byron Bay

Kalórií

Obsah

Legendárny tvarovač surfových dosiek Bob McTavish dal na predaj svoj krásny dom v Byron Bay. Dom je jedinečným skvostom, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu moderných a tradičných prvkov. Je to miesto, kde sa môžete cítiť dobre a relaxovať. Je to miesto, kde si môžete vychutnať krásu prírody a cítiť pokoj mora.

Jedinečné vybavenie

Dom má širokú škálu zariadení, ktoré z neho robia ideálne miesto pre relaxačnú dovolenku. K dispozícii je veľký bazén, sauna, posilňovňa, herňa a kuchyňa. K dispozícii je tiež veľká záhrada, ktorá ponúka krásny výhľad na more.

Legendárny tvarovač surfových dosiek Bob McTavish dal na predaj svoj krásny dom v Byron Bay. Je to miesto, kde si môžete vychutnať krásu prírody a slobodu surfovania. Jeho dom je symbolom slobody, ktorú hľadal celý život. Ak sa chcete dozvedieť viac o Bobovi McTavishovi, môžete tu uč sa viac. Ak hľadáte ďalšie zaujímavé veci, môžete sa tiež pozrieť husté účesy pre mužov alebo Vlnené večerné topánky vyhliadka.Jedinečná lokalita

Dom sa nachádza v jedinečnej lokalite, ktorá z neho robí ideálne miesto pre relaxačnú dovolenku. Je to len pár minút od pláže a ponúka krásny výhľad na more. Je to tiež len pár minút od najlepších reštaurácií, barov a obchodov.

Jedinečné vybavenie

Dom je vybavený modernými a tradičnými prvkami. Má širokú škálu zariadení, ktoré z neho robia ideálne miesto pre relaxačnú dovolenku. K dispozícii je veľký bazén, sauna, posilňovňa, herňa a kuchyňa. K dispozícii je tiež veľká záhrada, ktorá ponúka krásny výhľad na more.

Jedinečný zážitok

Dom ponúka jedinečný zážitok, ktorý z neho robí ideálne miesto pre relaxačnú dovolenku. Je to miesto, kde si môžete vychutnať krásu prírody a cítiť pokoj mora. Je to tiež miesto, kde sa môžete cítiť dobre a relaxovať.

Jedinečné príležitosti

Dom ponúka množstvo spôsobov, ako stráviť relaxačnú dovolenku. Je to len pár minút od pláže a ponúka krásny výhľad na more. Je to tiež len pár minút od najlepších reštaurácií, barov a obchodov.

Záver

Legendárny tvarovač surfových dosiek Bob McTavish dal na predaj svoj krásny dom v Byron Bay. Ide o jedinečný klenot, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu moderných a tradičných prvkov. Je to miesto, kde sa môžete cítiť dobre a relaxovať. Je to miesto, kde si môžete vychutnať krásu prírody a cítiť pokoj mora. Je to miesto, kde máte rôzne možnosti, ako stráviť pohodovú dovolenku.

súvisiace odkazy

Bližšie informácie o predaji domu nájdete na oficiálna stránka Boba McTavisha . Viac informácií o polohe domu nájdete na Oficiálna webová stránka Byron Bay .

FAQ

  • Kde je dom? Dom sa nachádza v Byron Bay v Austrálii.
  • Čo dom ponúka? Dom ponúka rôzne zariadenia vrátane bazéna, sauny, posilňovne, herne a kuchyne.
  • Ako ďaleko je dom od pláže? Dom je len pár minút od pláže.
  • Koľko stojí tento dom? Cena domu zatiaľ nie je známa.

zariadenia domu

Nábytok Popis
bazén Veľký bazén
Sauna Sauna
telocvičňa telocvičňa
Herňa Herňa
Kuchyňa Kuchyňa
Záhrada Veľká záhrada s výhľadom na more