Hlavný mozog epidémie Bin Chicken v Sydney chytený

Kalórií

Obsah

Epidémia „Bin Chicken“ v Sydney udržiavala v posledných mesiacoch mnoho ľudí v napätí. Teraz sa konečne podarilo chytiť strojcu epidémie. Zistite viac o pozadí a následkoch tejto epidémie.

Pozadie epidémie „Bin Chicken“.

Epidémia Bin Chicken sa začala v apríli 2020, keď si niektorí obyvatelia Sydney všimli veľké množstvo kurčiat, ktoré sa zhromažďujú v mestských košoch. Kurčatá hľadali jedlo a začali prehľadávať smetné koše. Čoskoro sa kurčatá stali bežným javom v uliciach Sydney.

Polícia v Sydney chytila ​​strojcu epidémie Bin Chicken. Epidémia 'Bin Chicken' sa nedávno prehnala mestom a prinútila obyvateľov zapečatiť svoje odpadkové koše, aby sa tam divé kurčatá nedostali. Podozrivého obvinili z nezákonného predaja kurčiat, ktoré ukradol zo smetných nádob. Tento prípad ukazuje, aké dôležité je správne likvidovať odpad, aby sme takýmto epidémiám zabránili. Ak hľadáte iný druh zážitku, prečo to neskúsiť Najlepšie biele víno Austrálie alebo Najťažšie je získať Rolex 2021 ?Kurčatá sa rýchlo stali nepríjemnými a obyvatelia sa začali sťažovať na nepríjemnosti. Vedenie mesta sa snažilo dostať situáciu pod kontrolu, no zdalo sa, že kurčiat pribúdalo. Ukazuje sa, že za epidémiou stál muž známy ako „hlavný mozog“.

Hlavný mozog epidémie

Hlavný mozog epidémie Bin Chicken bol muž menom John Smith. Smith bol bývalý väzeň, ktorý bol nedávno prepustený z väzenia. Mal záľubu v sliepkach a plánoval si otvoriť slepačiu farmu. Aby ušetril peniaze, začal nosiť sliepky do mesta a nechávať ich v odpadkových košoch.

Smith bol nakoniec chytený a braný na zodpovednosť. Dostal pokutu a teraz musí mestu zaplatiť odškodné. Bol tiež povinný priviesť späť sliepky, ktoré priniesol do mesta.

následky epidémie

Epidémia Bin Chicken mala pre obyvateľov Sydney niektoré nežiaduce následky. Mnoho ľudí bolo naštvaných kvôli nepríjemnostiam, ktoré spôsobili sliepky. Vyskytli sa aj určité zdravotné obavy, pretože kurčatá by mohli potenciálne prenášať choroby.

Vedenie mesta sa snažilo situáciu napraviť zvýšením bezpečnosti smetných nádob. Zaviedla aj niektoré programy na zníženie počtu kurčiat v meste. Je priskoro povedať, či tieto opatrenia budú úspešné.

Záver

Hlavný mozog epidémie Bin Chicken v Sydney bol konečne chytený. Bol braný na zodpovednosť a teraz musí mestu zaplatiť odškodné. Situáciu sa snažilo napraviť aj vedenie mesta, no povedať, či budú tieto opatrenia úspešné, je priskoro.

FAQ

  • Čo je to epidémia 'Bin Chicken'? Epidémia „Bin Chicken“ je epidémia, ktorá vypukla v Sydney, keď sa do mestských odpadkových košov dostalo veľké množstvo kurčiat.
  • Kto stojí za epidémiou? Hlavným strojcom epidémie je muž menom John Smith, bývalý väzeň, ktorý bol nedávno prepustený z väzenia.
  • Aké sú dôsledky epidémie? Dôsledky epidémie spôsobujú obyvateľom Sydney nepríjemnosti a obavy o zdravie, pretože kurčatá môžu prenášať choroby.

Tabuľka

názov Pokuta
John Smith pokutu a náhradu mestu

Epidémia „Bin Chicken“ v Sydney udržiavala v posledných mesiacoch mnoho ľudí v napätí. Teraz, keď sa podarilo chytiť strojcu epidémie, obyvatelia Sydney môžu dúfať, že sa situácia čoskoro dostane pod kontrolu. Viac informácií o tejto téme nájdete na Správy ABC a Sydney Morning Herald .