Zoznámte sa s nelegálnym pivom ABV 200 $ 28% v 12 štátoch

Kalórií

Obsah

28% ABV za 200 USD je vzácne a drahé pivo, ktoré je nezákonné v 12 štátoch. Ide o silné pivo, ktoré má vysokú koncentráciu alkoholu, a preto je v niektorých štátoch USA zakázaný predaj. V tomto článku sa dozviete viac o nelegálnom pive a o tom, prečo je v niektorých štátoch USA zakázané.

Samuel Adams

Prečo je pivo za 200 dolárov nezákonné?

Pivo za 200 dolárov je nezákonné v 12 štátoch, pretože má koncentráciu alkoholu 28 % ABV. Väčšina štátov USA má zákon, že pivo nemôže obsahovať viac ako 5 % objemu alkoholu. Keďže pivo za 200 dolárov obsahuje viac ako 5 % objemu alkoholu, je v týchto štátoch nezákonné. Niektoré štáty však povoľujú predaj piva s koncentráciou alkoholu do 8 % ABV. Preto je pivo v hodnote 200 dolárov v týchto štátoch legálne. nedefinovanéSamuel Adams

Kde môžete získať pivo za 200 dolárov?

Pivo v hodnote 200 dolárov je vo väčšine štátov USA nezákonné, ale aj tak existuje niekoľko spôsobov, ako ho získať. Môžete si ho napríklad objednať online alebo kúpiť v špeciálnom obchode, ktorý ho predáva. Je tu aj niekoľko barov a reštaurácií, ktoré ho podávajú. Vo väčšine prípadov je však nezákonné nakupovať pivo v inom štáte a potom ho priviesť do stavu, v ktorom je nezákonné.

Koľko stojí pivo za 200 dolárov?

Pivo za 200 dolárov je veľmi drahé pivo. Zvyčajne stojí 150 až 200 dolárov za fľašu. Je to veľmi silné pivo, ktoré má vysokú koncentráciu alkoholu a preto je také drahé. Je to veľmi obľúbené pivo, ktoré sa podáva v mnohých baroch a reštauráciách.

Aké ďalšie silné pivá existujú?

V USA je k dispozícii mnoho ďalších silných pív. Niektoré z najpopulárnejších silných pív sú Imperial Stouts, Barley Wines, Doppelbocks a Imperial IPAs. Tieto pivá majú ABV až 12 % ABV a sú legálne vo väčšine štátov USA. Nie sú však také silné ako pivo za 200 dolárov.

Ako ovplyvňuje telo 200 dolárové pivo?

Pivo za 200 dolárov je veľmi silné pivo, ktoré má vysokú koncentráciu alkoholu. Preto môže viesť k intoxikácii rýchlejšie ako iné pivá. Môže tiež viesť k rýchlejšej kocovine, pretože telo musí odbúrať viac alkoholu. Preto treba byť pri pití silných pív vždy opatrný a neprepiť sa.

Záver

Pivo za 200 dolárov je vzácne a drahé pivo, ktoré je nezákonné v 12 štátoch USA. Ide o silné pivo, ktoré má vysokú koncentráciu alkoholu, a preto je v niektorých štátoch USA zakázaný predaj. Existuje však niekoľko spôsobov, ako ho získať. Je dôležité, aby ste boli pri pití silných pív vždy opatrní a neprepíjali sa.

FAQ

 • Je pivo za 200 dolárov nezákonné vo všetkých štátoch USA?
  Nie, je to nezákonné iba v 12 štátoch USA. Niektoré štáty však povoľujú predaj piva s koncentráciou alkoholu do 8 % ABV.
 • Kde môžete získať pivo za 200 dolárov?
  Môžete si ho objednať online alebo kúpiť v špeciálnom obchode, ktorý ho predáva. Je tu aj niekoľko barov a reštaurácií, ktoré ho podávajú.
 • Koľko stojí pivo za 200 dolárov?
  Zvyčajne stojí 150 až 200 dolárov za fľašu.
 • Aké ďalšie silné pivá existujú?
  V USA je k dispozícii mnoho ďalších silných pív. Niektoré z najpopulárnejších silných pív sú Imperial Stouts, Barley Wines, Doppelbocks a Imperial IPAs.
 • Ako ovplyvňuje telo 200 dolárové pivo?
  Môže vyvolať opitosť rýchlejšie ako iné pivá a tiež rýchlejšiu kocovinu. Preto treba byť pri pití silných pív vždy opatrný a neprepiť sa.

Tabuľka: Zákony o alkohole v Spojených štátoch

štát Maximálna koncentrácia alkoholu
Alabama 8 % obj.
Aljaška 5 % obj.
Arizona 8 % obj.
Arkansas 5 % obj.
Kalifornia 8 % obj.
Colorado 8 % obj.
Connecticut 5 % obj.
Delaware 5 % obj.
Florida 8 % obj.
Gruzínsko 8 % obj.
Havaj 5 % obj.
Idaho 8 % obj.

Pivo za 200 dolárov je vzácne a drahé pivo, ktoré je nezákonné v 12 štátoch USA. Ide o silné pivo, ktoré má vysokú koncentráciu alkoholu, a preto je v niektorých štátoch USA zakázaný predaj. Existuje však niekoľko spôsobov, ako ho získať. Je dôležité, aby ste boli pri pití silných pív vždy opatrní a neprepíjali sa. Viac informácií o zákony o alkohole v USA, viď alkohol.org a AlcoholPolicy.NIAAA.NIH.gov .