Veľká cena Monaka: Nostalgická fotografia ukazuje neuveriteľné bohatstvo za 30 rokov

Veľká cena Monaka je jedným z najstarších a najtradičnejších pretekov na svete. Koná sa v meste Monako každý rok od roku 1929 a je dôležitou súčasťou Formuly 1. Veľká cena je dôležitou súčasťou kultúry a života v Monaku. Je symbolom bohatstva a luxusného životného štýlu, ktorý Monako preslávil.

Čítajte Viac

270A Punt Road, Melbourne na predaj

270A Punt Road, Melbourne je štvorposchodová budova pozostávajúca z hlavnej budovy a prístavby. Hlavná budova má plne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu, jedáleň, kúpeľňu, spálňu a kanceláriu. Prístavba má samostatnú spálňu, kúpeľňu a obývaciu izbu. Obyvateľom je prístupná aj záhrada.

Čítajte Viac

50 miliónov dolárov „Gatsbyho dom“ prelomí cenový rekord v Sydney v Severných plážach do zabudnutia

Gatsby House je luxusná nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza na exkluzívnom predmestí Palm Beach. Dom sa nachádza na veľkom pozemku a ponúka veľký bazén, tenisový kurt a súkromnú pláž. Samotný dom je dvojpodlažná budova s ​​piatimi spálňami, štyrmi kúpeľňami a veľkým obývacím priestorom. Dom má tiež veľký balkón s výhľadom na pláž a oceán. Dom sa má predať v aukcii 28. apríla a očakáva sa, že pritiahne veľkú pozornosť bohatých kupcov.

Čítajte Viac

AFR Young Rich List 2017 – Inšpirácia pre každého

AFR Young Rich List 2017 je zoznam najbohatších Austrálčanov do 40 rokov. Zoznam každoročne zverejňuje Australian Financial Review (AFR) a ukazuje, koľko peňazí zarábajú mladí Austrálčania. Zoznam je zostavený na základe majetku jednotlivcov získaných počas 12 mesiacov pred zverejnením zoznamu. Zoznam je tiež rozdelený podľa odvetvia a regiónu, aby bolo možné lepšie pochopiť rozdelenie bohatstva.

Čítajte Viac

Výhody a nevýhody prenájmu vášho miesta cez Airbnb v Austrálii

Jednou z najväčších výhod prenájmu vášho miesta cez Airbnb v Austrálii je, že môžete zarobiť veľké príjmy. Hostitelia Airbnb môžu zvyčajne účtovať viac ako tradiční prenajímatelia, pretože môžu ponúknuť jedinečné zážitky a vybavenie. Je to tiež skvelý spôsob, ako speňažiť svoj majetok, keď ho sami nepoužívate.

Čítajte Viac

Najdrahší dom v Brisbane pre milovníkov áut?

Nehnuteľnosť má luxusné vybavenie, ktoré z nej robí jedinečný klenot. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, luxusnú kúpeľňu, samostatnú hosťovskú izbu a priestrannú garáž. K dispozícii je tiež súkromný bazén, jacuzzi a sauna. Všetky tieto vymoženosti robia z nehnuteľnosti miesto, kde sa budete cítiť pohodlne.

Čítajte Viac

Ruská superjachta: ukradnuté umenie za 5 miliónov eur

Prípad sa začal, keď do prístavu v Hamburgu dorazila ruská superjachta. Majitelia jachty, ruský pár, chceli na jachte vystaviť niektoré umelecké diela zo svojej zbierky. Keď opustili Nemecko, umelecké diela nechali v zabezpečenej miestnosti na jachte. Keď sa vrátili, zistili, že umelecké dielo je preč.

Čítajte Viac

Opustené sídlo s tematikou Playboya: Pohľad do minulosti

Sídlo s tematikou Playboya bolo postavené v roku 1972 zakladateľom Playboya Hughom Hefnerom. Bolo to obľúbené miesto na večierky a akcie a navštevovalo ho mnoho celebrít. No v priebehu rokov bola budova čoraz viac zanedbaná a chátrala. Nakoniec bol zatvorený a opustený v roku 2000.

Čítajte Viac

Najlepší poskytovatelia reverzných hypotekárnych úverov v Austrálii 2023

Reverzná hypotéka je typ hypotéky, pri ktorej vlastník hypotéky dáva svoj dom, aby dostal mesačnú splátku. Vlastník nemusí platiť mesačné splátky hypotéky, ale dostáva mesačnú splátku od hypotekárneho veriteľa. Vlastník zostáva vlastníkom domu a môže ho naďalej užívať, kým nezomrie alebo neopustí dom.

Čítajte Viac

Kryptomena za 3 milióny dolárov privádza austrálsku spoločnosť do bankrotu

Austrálska spoločnosť investovala 3 milióny dolárov do kryptomeny s názvom „Ether“. Ether je jednou z najväčších a najznámejších kryptomien a obchoduje sa na mnohých rôznych burzách. Spoločnosť dúfala, že hodnota kryptomeny sa zvýši, no opak sa bohužiaľ ukázal pravdou. Namiesto toho hodnota kryptomeny klesla a spoločnosť prišla o svoju investíciu.

Čítajte Viac

Cena bitcoinu exploduje vďaka Rusku

Ruská vláda nedávno oznámila, že kryptomeny budú uznané ako zákonné platidlo. Toto rozhodnutie posunulo cenu Bitcoinu vyššie a uvrhlo kryptomenový priemysel do chaosu. Ruská vláda tiež oznámila, že prijme niektoré zákony o kryptomenách na reguláciu tohto odvetvia.

Čítajte Viac

Blakehurst Real Estate: Luxusná podložka Sydney Pad na prilákanie bohatých kupcov

Blakehurst Real Estate ponúka množstvo luxusných nehnuteľností v Sydney. Patria sem rodinné domy, dvojdomy, mestské domy, byty a ďalšie. Všetky nehnuteľnosti sú vybavené najmodernejšou technológiou a vysoko kvalitnými materiálmi, ktoré umožňujú luxusný a pohodlný život. Okrem toho ponúkajú rôzne vybavenie vrátane bazéna, posilňovne, biznis centra a ďalších.

Čítajte Viac

Preskúmajte luxusnú superjachtu Black Swan

Čierna labuť Superyacht ponúka celý rad vybavenia, ktoré z nej robí nezabudnuteľný zážitok. Ponúka luxusné interiéry, moderný zábavný systém, plne vybavenú posilňovňu, wellness centrum a rôzne vodné aktivity. K dispozícii je tiež celý rad luxusných možností ubytovania, ktoré umožňujú hosťom cítiť sa ako doma.

Čítajte Viac

Chata Blue Mountains na predaj - Jedinečná nehnuteľnosť

Blue Mountains Cabin je unikátna nehnuteľnosť rozprestierajúca sa na štyroch akroch. Ide o dvojpodlažnú budovu s podlahovou plochou cca 200 m². Chata má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. K dispozícii je tiež veľká paluba, ktorá ponúka krásny výhľad na Modré hory.

Čítajte Viac

Oheň zničil jachtu vo Valencii za 7 miliónov dolárov

Podľa vyšetrovania hasičského zboru došlo k požiaru v dôsledku technickej závady. Porucha mala za následok skrat, ktorý vyústil do požiaru na palube jachty. Plamene sa rýchlo rozšírili a zničili loď. Posádke sa podarilo dostať včas do bezpečia, no jachta bola úplne zničená.

Čítajte Viac

Legendárny tvarovač surfových dosiek Bob McTavish predáva svoj krásny dom v Byron Bay

Dom má širokú škálu zariadení, ktoré z neho robia ideálne miesto pre relaxačnú dovolenku. K dispozícii je veľký bazén, sauna, posilňovňa, herňa a kuchyňa. K dispozícii je tiež veľká záhrada, ktorá ponúka krásny výhľad na more.

Čítajte Viac

Prenájom na pláži Bondi: 13 500 dolárov za týždeň za ideálne miesto na pobyt

Prenájom v Bondi Beach ponúka jedinečný zážitok. Je to jedno z najlepších miest na pobyt v Austrálii a ponúka rôzne vybavenie. Výhody prenájmu v Bondi Beach zahŕňajú:

Čítajte Viac

Najlepšie platformy na obchodovanie s akciami v Austrálii 2023: Váš dokonalý sprievodca

Obchodovanie s akciami je jednou z najpopulárnejších investičných príležitostí v Austrálii. Existuje mnoho rôznych platforiem obchodovania s akciami, ktoré vám môžu pomôcť spravovať a sledovať vaše investície. Táto príručka vám ponúka podrobný prehľad najlepších platforiem obchodovania s akciami v Austrálii 2023.

Čítajte Viac

Najvýkonnejšie superfondy Austrália 2023: Prehľad

Top Performer Australia 2023 Superfund je podielový fond, ktorý investorom ponúka možnosť investovať do širokej škály tried aktív. Fond ponúka kombináciu akcií, dlhopisov, nehnuteľností a iných tried aktív, čo investorom umožňuje vybudovať diverzifikované portfólio. Fond je dobrou voľbou pre investorov, ktorí chcú využiť širokú škálu tried aktív na vybudovanie diverzifikovaného portfólia.

Čítajte Viac

Najlepší rodinný dom s nočným klubom v Melbourne na predaj

Rodinný dom v Melbourne je jediný svojho druhu. Má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. K dispozícii je aj súkromná záhrada a garáž. Dom je plne zariadený a má všetky moderné vymoženosti, aké si človek môže priať.

Čítajte Viac