Daniel Craig učí svoje deti lekciu finančnej zodpovednosti

Plán výdavkov Daniela Craiga je plán určený na to, aby naučil svoje deti, ako byť zodpovedný s peniazmi. Plán počíta s tým, aby časť dedičstva vložili na sporiaci alebo investičný účet, časť minuli na nevyhnutné výdavky a časť vyčlenili na luxus. Plán tiež vyžaduje, aby venovali časť svojho dedičstva na charitu. Plán je navrhnutý tak, aby ich naučil, ako svoje peniaze rásť namiesto toho, aby ich len míňali.

Čítajte Viac

Stavba superjachty za 600 miliónov dolárov: dvojročný proces

Prvým krokom pri stavbe superjachty za 600 miliónov dolárov je proces návrhu. Tento proces môže trvať niekoľko mesiacov a vyžaduje si spoluprácu medzi vlastníkom, projektantom a stavebníkom. Majiteľ prediskutuje svoje predstavy a požiadavky na dizajn jachty a dizajnér tieto predstavy pretaví do konkrétneho návrhu. Projektant vytvorí aj technické špecifikácie jachty, ktorými sa musí staviteľ riadiť.

Čítajte Viac

Majetková kríza v Sydney sa prehlbuje: Nedá sa kúpiť, predávať so stratou

Bytová kríza v Sydney je spôsobená kombináciou faktorov. Po prvé, dopyt po nehnuteľnostiach v Sydney je veľmi vysoký. Je to spôsobené zvyšujúcou sa populáciou a rastúcim počtom investorov investujúcich na trhu s nehnuteľnosťami. Po druhé, počet dostupných nehnuteľností je obmedzený, čo spôsobuje rast cien. Po tretie, vláda prijala určité opatrenia na reguláciu trhu s nehnuteľnosťami, čo viedlo k ďalšiemu nedostatku dostupných nehnuteľností.

Čítajte Viac

Záludné komplimenty na pracovisku: Ako ich rozpoznať a vyhnúť sa im

Záludné komplimenty sú komplimenty, ktoré nie sú myslené úprimne. Často sa používajú na manipuláciu alebo ovládanie niekoho. Môžu byť tiež použité na poníženie alebo zranenie niekoho. Záludné komplimenty môžu byť jemné alebo zrejmé a môže byť ťažké ich rozpoznať.

Čítajte Viac

Investičné aplikácie: Expert varuje nových investorov pred rizikami

Investičné aplikácie sú mobilné aplikácie, ktoré umožňujú investorom investovať do akcií, ETF a iných investičných produktov. Ponúkajú jednoduchý a pohodlný spôsob investovania do rôznych investičných produktov bez toho, aby ste museli riešiť zložité detaily finančných trhov. Mnohé investičné aplikácie ponúkajú aj automatizované investičné poradenstvo, ktoré investorom umožňuje dosiahnuť ich investičné ciele.

Čítajte Viac

Investujte do trendu whisky a získajte dramy za svoje doláre

Trend whisky je celosvetový trend, ktorý je v posledných rokoch čoraz rozšírenejší. Whisky je alkoholický nápoj vyrobený zo sladového jačmeňa, raže, pšenice alebo kukurice. Vyrába sa v rôznych krajinách sveta a môže mať rôzne príchute. Mnoho ľudí hľadá spôsob, ako investovať do trendu whisky a získať dramy za svoje doláre.

Čítajte Viac

Investičné tipy: Odborné investičné rady by mal poznať každý začiatočník

Odborné investičné poradenstvo je odborné poradenstvo, ktoré pomáha investorom pri výbere správnych investičných možností. Odborní investiční poradcovia pomáhajú investorom dosahovať ich ciele tým, že im pomáhajú vybrať najlepšie investičné možnosti, ktoré vyhovujú ich potrebám. Expertní investiční poradcovia môžu tiež pomôcť minimalizovať riziko a maximalizovať výnosy.

Čítajte Viac

Pravda o práci na Wall Street

Jednou z najväčších výhod práce na Wall Street je potenciál vysokého príjmu. Mnoho zamestnancov Wall Street zarába šesťciferné platy a bonusy. Existuje tiež veľa príležitostí na špecializáciu a rast. Na Wall Street je veľa rôznych typov pracovných miest, od investičných bankárov až po finančných poradcov.

Čítajte Viac

Je teraz vhodný čas na kúpu akcií Tesly?

Cena akcií Tesly v posledných mesiacoch prudko klesla. Na začiatku roka 2020 bola cena akcií nad 800 USD, no v marci 2020 klesla pod 400 USD. Odvtedy sa cena zotavila, no stále je nižšia ako na začiatku roka.

Čítajte Viac

Apartmán Jamesa Bonda v Sydney: Luxusný dom pre fanúšikov Bonda

Apartmán Jamesa Bonda v Sydney je jedinečne zariadený a ponúka luxusné prostredie. Má modernú obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu, priestrannú spálňu a luxusnú kúpeľňu. Všetky izby sú vybavené moderným nábytkom a dekoráciami pripomínajúcimi svet Jamesa Bonda. Nechýba ani množstvo umeleckých diel, ktoré pripomínajú filmy, ktoré Bonda preslávili.

Čítajte Viac

Rekordná cena: Dom v Sydney bol predaný s Jamesom Bondom

Dom v Sydney, ktorý sa predal za rekordnú cenu, má jedinečnú funkciu Jamesa Bonda. Ide o špeciálny typ dverí, ktoré sa automaticky otvárajú, keď sa priblížite k domu. Tieto dvere sú jedinečné a navrhnuté špeciálne pre domácnosť. Je to funkcia, ktorá upútala pozornosť kupujúcich a pomohla predať dom za rekordnú cenu.

Čítajte Viac

Superjachta Jeffa Bezosa za 723 miliónov dolárov na mori napriek hnevu

Škandál sa začal, keď Bezosova jachta dorazila do Holandska v apríli 2021. Jachta je jednou z najdrahších na svete, stojí 723 miliónov dolárov. Mnoho ľudí v Holandsku zúrilo, keď sa dozvedeli, že Bezosova jachta stojí viac ako dvojnásobok ročného rozpočtu na rozvojovú pomoc krajiny. Tvrdili, že peniaze by sa dali lepšie minúť na rozvoj krajiny, ako na drahú jachtu.

Čítajte Viac

Superjachta Jeffa Bezosa za 500 miliónov dolárov v Rotterdame

„Flying Fox“ je jednou z najväčších a najluxusnejších jácht na svete. Je symbolom bohatstva a luxusu a navrhol ho známy dizajnér Espen Øino. Jachta má hodnotu viac ako 500 miliónov dolárov a je vybavená rôznymi luxusnými vymoženosťami vrátane kina, posilňovne, kúpeľov, bazéna a heliportu. Je tiež vybavená rôznymi špičkovými zariadeniami vrátane 3D tlačiarne, laserového skenera a 3D kamerového systému.

Čítajte Viac

Zoznámte sa s mužom, ktorý zarába viac ako 100 000 dolárov z LEGO

BrickVault je LEGO nadšenec a YouTuber, ktorý už viac ako 10 rokov zbiera LEGO súpravy a zdieľa svoje skúsenosti na YouTube. Vybudoval si veľké množstvo fanúšikov, ktorí milujú jeho videá a pravidelne ho sledujú. Jeho videá sú zábavné a poučné a má jedinečný spôsob, ako hovoriť o LEGO.

Čítajte Viac

Problém Joe Rogana za 100 miliónov dolárov

Problém Joea Rogana je kontroverzia okolo rozhodnutia Spotify podpísať zmluvu s Joeom Roganom, populárnym hostiteľom podcastov, ktorý má za sebou históriu kontroverzných vyhlásení. Rogan bol kritizovaný za jeho názory na témy ako rasa, pohlavie a politika a mnohí sa pýtali, či by s ním malo byť spájané Spotify.

Čítajte Viac

Dizajnérske psy: Austrálske ceny sú šialené

Dizajnérske psy sú v Austrálii veľmi obľúbené, pretože ponúkajú množstvo výhod. Po prvé, sú veľmi láskaví a láskaví, čo z nich robí ideálneho spoločníka. Na druhej strane sú veľmi inteligentní a rýchlo sa učia, čo z nich robí ideálneho tréningového partnera. Sú tiež veľmi odolné a môžu ľahko žiť v horúcom podnebí. Všetky tieto vlastnosti robia dizajnérskych psov v Austrálii veľmi populárnymi.

Čítajte Viac

Nemecká polícia skonfiškovala najväčšiu superjachtu na svete

Nemecká polícia zadržala Azzam po tom, čo dostala informáciu, že loď môže byť zapletená do prípadu daňových únikov. Vyšetrovanie viedla prokuratúra v Kieli. Vyšetrovatelia zadržali Azzam, aby zabezpečili, že loď nebude predaná pred dokončením vyšetrovania.

Čítajte Viac

Donald Trump sa vyhlasuje za hrdinu: „Naozaj si myslím, že by som tam vošiel, aj keby som nemal zbraň“

Donald Trump v rozhovore povedal, že by sa dostal do nebezpečnej situácie, aj keby nemal zbraň. Povedal: „Naozaj si myslím, že by som tam vošiel, aj keby som nemal zbraň.“ Toto vyhlásenie zmiatlo mnohých ľudí, pretože nerozumejú, prečo sa nazýva hrdinom.

Čítajte Viac

Drake, Madonna a Prince majú zakázaný vstup do klubov v Sydney

Drake, Madonna a Prince boli v Sydney, aby sa zúčastnili série koncertov. Keď sa však pokúsili vstúpiť do niektorých z najznámejších mestských klubov, boli odmietnutí. Dôvody odmietnutia sú nejasné, existuje však podozrenie, že to bolo kvôli pravidlám obliekania klubov. Hviezdy nedokázali dodržať prísny dress code a bol im zamietnutý vstup.

Čítajte Viac

„Hnilý“ dôvod Jonaha Hilla na predaj svojho sídla v Malibu za 13 miliónov dolárov

Jonah Hill predal svoje sídlo v Malibu, pretože sa už nechcel obťažovať jeho údržbou. Nehnuteľnosť kúpil pred dvoma rokmi a bol to jeden z najdrahších domov v Malibu. Predaj nehnuteľnosti je ďalším dôkazom toho, že Jonah Hill je veľmi úspešný herec a komik.

Čítajte Viac