Old Farts: Hrozba pre budúcnosť pretekov amerických pohárových jácht?

Kalórií

Obsah

? Jachtárske preteky America's Cup sú prestížne podujatie, ktorému už roky dominujú skúsení jachtári. Ohrozujú tieto „staré prdy“ budúcnosť pretekov?

Jachtárske preteky America's Cup sú prestížne podujatie, ktorému už roky dominujú skúsení jachtári. Mnohí sa obávajú, že budúcnosť rasy bude ohrozená týmito „starými prdmi“. V tomto článku sa pozrieme na hrozbu, ktorú predstavujú starí námorníci, a na to, čo je možné urobiť, aby sa zabezpečilo, že jachtárske preteky America's Cup ostanú úspešnou udalosťou aj v budúcnosti.

Čo sú jachtárske preteky America's Cup?

Jachtárske preteky America's Cup sú každoročné preteky plachetníc, ktoré sa konajú od roku 1851. Ide o najstaršie a najprestížnejšie preteky plachetníc na svete a mnohí ich považujú za najvyššie preteky plachetníc. Každý rok sa koná v inej časti sveta a je to pre svet plachtenia veľká udalosť.

Old Farts: Hrozba pre budúcnosť pretekov amerických pohárových jácht? Americký pohár sú prestížne preteky plachetníc, ktoré sa konajú od roku 1851. Je to súťaž, ktorá vyzýva najlepších námorníkov na svete. V posledných rokoch sa však ukázalo, že starší pretekári pretekov predstavujú hrozbu pre budúcnosť Amerického pohára. Je to preto, že už nie sú schopní používať najnovšie technológie a taktiky potrebné na to, aby boli preteky úspešné. Boj proti tejto hrozbe si bude vyžadovať výchovu nových námorníkov ochotných prijať túto výzvu. Príkladom takého námorníka je Ben Simmons , ktorý je profesionálny námorník a jeden z najlepších Austrálsky tenista krajiny je. Tým, že do Amerického pohára vstúpi viac takýchto námorníkov, môže byť budúcnosť pretekov zabezpečená.Kto sú „starí prdci“?

'Old Farts' sú starí námorníci, ktorí roky dominovali v jachtárskych pretekoch Amerického pohára. Mnohí z týchto námorníkov pretekajú desiatky rokov a majú veľa skúseností. Sú tiež veľmi dobre financovaní a môžu si dovoliť tie najlepšie lode a vybavenie. To znamená, že majú obrovskú výhodu oproti mladším námorníkom, ktorí nemajú rovnaké skúsenosti a financie.

Ako ohrozujú „staré prdy“ budúcnosť pretekov jácht Amerického pohára?

'Old Farts' ohrozujú budúcnosť pretekov jácht Amerického pohára tým, že vytláčajú mladších námorníkov z pretekov. Keďže majú viac skúseností a financií, majú oproti mladším námorníkom obrovskú výhodu. To znamená, že mladší námorníci nie sú schopní konkurovať „starým prdom“, a tak sa jachtárske preteky America's Cup stávajú skôr pretekmi pre starých námorníkov.

Čo možno urobiť, aby sa zabezpečilo, že America's Cup Yacht Racing zostane úspešným podujatím aj v budúcnosti?

Aby sa zabezpečilo, že podujatie America's Cup Yacht Racing zostane úspešné aj v budúcnosti, je potrebné vykonať množstvo zmien. Mohli by sa napríklad zaviesť pravidlá, ktoré by umožnili mladším námorníkom zúčastniť sa pretekov. Mohli by sa zaviesť aj pravidlá, ktoré by sťažili účasť starých námorníkov na pretekoch. Mladší námorníci by tak mohli mať šancu ukázať sa a urobiť z jachtárskych pretekov America's Cup úspešné podujatie v budúcnosti.

Záver

Jachtárske preteky America's Cup sú prestížne podujatie, ktorému už roky dominujú skúsení jachtári. Mnohí sa obávajú, že budúcnosť rasy bude ohrozená týmito „starými prdmi“. Aby sa zabezpečilo, že America's Cup Yacht Racing zostane úspešným podujatím, je potrebné urobiť niekoľko zmien, aby mali mladší námorníci šancu ukázať sa.

FAQ

 • Čo sú jachtárske preteky America's Cup?
  Jachtárske preteky America's Cup sú každoročné preteky plachetníc, ktoré sa konajú od roku 1851. Ide o najstaršie a najprestížnejšie preteky plachetníc na svete a mnohí ich považujú za najvyššie preteky plachetníc.
 • Kto sú „starí prdci“?
  'Old Farts' sú starí námorníci, ktorí roky dominovali v jachtárskych pretekoch Amerického pohára. Mnohí z týchto námorníkov pretekajú desiatky rokov a majú veľa skúseností.
 • Ako ohrozujú „staré prdy“ budúcnosť pretekov jácht Amerického pohára?
  'Old Farts' ohrozujú budúcnosť pretekov jácht Amerického pohára tým, že vytláčajú mladších námorníkov z pretekov. Keďže majú viac skúseností a financií, majú oproti mladším námorníkom obrovskú výhodu.
 • Čo možno urobiť, aby sa zabezpečilo, že America's Cup Yacht Racing zostane úspešným podujatím aj v budúcnosti?
  Aby sa zabezpečilo, že podujatie America's Cup Yacht Racing zostane úspešné aj v budúcnosti, je potrebné vykonať množstvo zmien. Mohli by sa napríklad zaviesť pravidlá, ktoré by umožnili mladším námorníkom zúčastniť sa pretekov.

Porovnanie námorníkov

námorníkov Skúsenosti financovania
Staré Prdy mnoho rokov Veľmi dobre
mladších námorníkov Pár rokov Priemerný

Aby sa zabezpečilo, že America's Cup Yacht Racing zostane úspešným podujatím, je potrebné urobiť niekoľko zmien, aby mali mladší námorníci šancu ukázať sa. Viac informácií o tejto téme nájdete na americascup.com , sailingworld.com a sail-world.com .