Populárne cviky na chrbát pre rok 2023

Kalórií

Obsah

Ak chcete spevniť a vytvarovať chrbát, správne cviky na chrbát sú nevyhnutnosťou. Existuje mnoho rôznych cvičení, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. V tomto článku vám prinášame tie najlepšie cviky na chrbát pre rok 2023, ktoré vám pomôžu spevniť a vytvarovať chrbát.

Rok 2023 je rokom plným príležitostí na spevnenie a spevnenie chrbta. Medzi obľúbené cviky na chrbát pre rok 2023 patria príťahy, tlak na lavičke, mŕtve ťahy a lanové riadky. Tieto cvičenia vám pomôžu posilniť chrbtové svaly a zlepšiť pohyblivosť. Ak sa rozhodnete viesť zdravý a aktívny život, zvážte začlenenie týchto cvičení do vášho denného plánu cvičenia. Ak hľadáte nový vzhľad na zvýraznenie chrbta, mali by ste tiež cool Golfsocken a účesy s hlavou postele vyhliadka.Cvičenie na chrbát pre rok 2023

zhyby

Príťahy sú jedným z najlepších cvikov na chrbát, ktoré môžete robiť. Pomôžu vám spevniť a vytvarovať chrbtové svaly. Ak chcete vykonať príťahy, musíte sa pripevniť na ťahadlo a potom sa vytiahnuť. Na obmieňanie cviku môžete použiť aj rôzne úchopy.

veslovanie

Veslovanie je ďalší skvelý cvik na chrbát, ktorý môžete robiť. Pomáha vám posilňovať a formovať chrbtové svaly. Ak chcete vykonávať riadky, musíte sa pripojiť k veslovaciemu trenažéru a potom ťahať. Na obmieňanie cviku môžete použiť aj rôzne úchopy.

Roztiahnutie

Lat pulldowns sú ďalším skvelým cvikom na chrbát, ktorý môžete robiť. Pomáha vám posilňovať a formovať chrbtové svaly. Ak chcete vykonať sťahovanie latiek, musíte sa pripojiť k stroju na sťahovanie latiek a potom potiahnuť. Na obmieňanie cviku môžete použiť aj rôzne úchopy.

drepy

Drepy sú ďalším skvelým cvikom na chrbát, ktorý môžete robiť. Pomáha vám posilňovať a formovať chrbtové svaly. Ak chcete vykonávať drepy, musíte sa pripojiť k stroju na drepy a potom ťahať. Na obmieňanie cviku môžete použiť aj rôzne úchopy.

tlak na lavičke

Bench press je ďalší skvelý cvik na chrbát, ktorý môžete robiť. Pomáha vám posilňovať a formovať chrbtové svaly. Ak chcete vykonať bench press, musíte sa pripojiť k bench pressu a potom stlačiť. Na obmieňanie cviku môžete použiť aj rôzne úchopy.

Záver

Existuje mnoho rôznych cvikov na chrbát, ktoré vám pomôžu spevniť a vytvarovať chrbát. V tomto článku sme vám priniesli tie najlepšie cviky na chrbát pre rok 2023. Dúfame, že si cvičenia vyskúšate a dosiahnete svoje ciele.

Viac informácií o cvikoch na chrbát nájdete na nasledujúcich webových stránkach: WebMD , Veľmi dobre fit a ACE Fitness .

často kladené otázky

  • Aké sú najlepšie cviky na chrbát pre rok 2023?
    Najlepšie cviky na chrbát pre rok 2023 sú príťahy, riadky, sťahovanie latiek, drepy a tlaky na lavičke.
  • Ako môžem posilniť a vytvarovať chrbát?
    Chrbát môžete spevniť a vytvarovať cvikmi na chrbát vyššie.
  • Kde nájdem viac informácií o cvikoch na chrbát?
    Viac informácií o cvikoch na chrbát získate na webových stránkach WebMD , Veľmi dobre fit a ACE Fitness Nájsť.

Porovnanie cvikov na chrbát

Prax Svalová skupina obtiažnosť
zhyby chrbát, ramená, bicepsy Stredný
veslovanie chrbát, ramená, bicepsy Stredný
Roztiahnutie chrbát, ramená, bicepsy Stredný
drepy chrbát, nohy, zadok Svetlo
tlak na lavičke hrudník, ramená, triceps Svetlo