Kolekcia extravagantných áut Ricka Rossa dosahuje nové výšiny

Kalórií

Obsah

Rick Ross je populárny rapper a podnikateľ známy svojou extravagantnou zbierkou áut. Jeho zbierka áut je jednou z najextravagantnejších na svete a teraz dosahuje nové výšky. V tomto článku sa pozrieme na to, ako jeho zbierka áut dosahuje nové výšiny a aké autá vlastní. nedefinované

Ako sa kolekcia áut Ricka Rossa dostáva do nových výšin?

Zbierka áut Ricka Rossa dosahuje nové výšky, pretože neustále pridáva ďalšie autá. Má rôzne autá, ktoré má vo svojej zbierke a neustále pridáva nové. Má jedny z najdrahších áut na svete ako Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron a Lamborghini Aventador. Má tiež niekoľko vzácnych áut, ako napríklad Rolls-Royce Wraith a Bentley Mulsanne. Má tiež nejaké exotické autá, ako napríklad Porsche 918 Spyder a McLaren P1.Aké autá vlastní Rick Ross?

Rick Ross vlastní rôzne autá, ktoré má vo svojej zbierke. Má jedny z najdrahších áut na svete ako Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron a Lamborghini Aventador. Má tiež niekoľko vzácnych áut, ako napríklad Rolls-Royce Wraith a Bentley Mulsanne. Má tiež nejaké exotické autá, ako napríklad Porsche 918 Spyder a McLaren P1. Má tiež niekoľko luxusných áut, napríklad Mercedes-Benz SLS AMG a Aston Martin DB9.

Koľko Rick Ross minul na svoju zbierku áut?

Rick Ross minul veľa peňazí na svoju zbierku áut. Má jedny z najdrahších áut na svete ako Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron a Lamborghini Aventador. Má tiež niekoľko vzácnych áut, ako napríklad Rolls-Royce Wraith a Bentley Mulsanne. Má tiež nejaké exotické autá, ako napríklad Porsche 918 Spyder a McLaren P1. Celkovo má viac ako 20 miliónov dolárov vynaložené na jeho zbierku áut.

Ako Rick Ross financoval svoju zbierku áut?

Rick Ross financoval svoju zbierku áut z peňazí, ktoré zarobil ako rapper a podnikateľ. Má jedny z najdrahších áut na svete ako Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron a Lamborghini Aventador. Má tiež niekoľko vzácnych áut, ako napríklad Rolls-Royce Wraith a Bentley Mulsanne. Má tiež nejaké exotické autá, ako napríklad Porsche 918 Spyder a McLaren P1. Má tiež niekoľko luxusných áut, napríklad Mercedes-Benz SLS AMG a Aston Martin DB9.

Ako Rick Ross vybudoval svoju zbierku áut?

Rick Ross vybudoval svoju zbierku áut nákupom a predajom áut. Má jedny z najdrahších áut na svete ako Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron a Lamborghini Aventador. Má tiež niekoľko vzácnych áut, ako napríklad Rolls-Royce Wraith a Bentley Mulsanne. Má tiež nejaké exotické autá, ako napríklad Porsche 918 Spyder a McLaren P1. Má tiež niekoľko luxusných áut, napríklad Mercedes-Benz SLS AMG a Aston Martin DB9.

Záver

Kolekcia áut Ricka Rossa je jednou z najextravagantnejších na svete a teraz dosahuje nové výšky. Má jedny z najdrahších áut na svete ako Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron a Lamborghini Aventador. Má tiež niekoľko vzácnych áut, ako napríklad Rolls-Royce Wraith a Bentley Mulsanne. Má tiež nejaké exotické autá, ako napríklad Porsche 918 Spyder a McLaren P1. Má tiež niekoľko luxusných áut, napríklad Mercedes-Benz SLS AMG a Aston Martin DB9. Má viac ako 20 miliónov dolárov minul na zbierku áut a financoval ju z peňazí, ktoré zarobil ako rapper a podnikateľ.

FAQ

 • Ako sa kolekcia áut Ricka Rossa dostáva do nových výšin?
  Zbierka áut Ricka Rossa dosahuje nové výšky, pretože neustále pridáva ďalšie autá.
 • Aké autá vlastní Rick Ross?
  Rick Ross vlastní rôzne autá, ktoré má vo svojej zbierke, vrátane Ferrari LaFerrari, Bugatti Veyron, Lamborghini Aventador, Rolls-Royce Wraith, Bentley Mulsanne, Porsche 918 Spyder, McLaren P1, Mercedes-Benz SLS AMG a Aston Martin DB9.
 • Koľko Rick Ross minul na svoju zbierku áut?
  Rick Ross má viac ako 20 miliónov dolárov vynaložené na jeho zbierku áut.
 • Ako Rick Ross financoval svoju zbierku áut?
  Rick Ross financoval svoju zbierku áut z peňazí, ktoré zarobil ako rapper a podnikateľ.
 • Ako Rick Ross vybudoval svoju zbierku áut?
  Rick Ross vybudoval svoju zbierku áut nákupom a predajom áut.

Autá v zbierke Ricka Rossa

Auto značka cena
Ferrari LaFerrari Ferrari 1,4 milióna dolárov
Bugatti Veyron Bugatti 2,4 milióna dolárov
Lamborghini Aventador Lamborghini 400 000 dolárov
Rolls-Royce Wraith Rolls-Royce 400 000 dolárov
Bentley Mulsanne Bentley 300 000 dolárov
Porsche 918 Spyder Porsche 845 000 dolárov
McLaren P1 McLaren 1,15 milióna dolárov
Mercedes-Benz SLS AMG Mercedes Benz 200 000 dolárov
Aston Martin DB9 Aston Martin 200 000 dolárov

Kolekcia áut Ricka Rossa je jednou z najextravagantnejších na svete a teraz dosahuje nové výšky. Minul veľa peňazí na svoju zbierku áut a financoval ju z peňazí, ktoré zarobil ako rapper a podnikateľ. Svoju zbierku áut si vybudoval nákupom a predajom áut. Ak sa chcete dozvedieť viac o zbierke áut Ricka Rossa, čítajte ďalej tento článok podľa Forbes alebo tento článok podľa komplexu.