Kendrick Lamar, Savage a Billy Eichner na odovzdávaní cien MTV 2017

Kalórií

Obsah

Kendrick Lamar, Savage a Billy Eichner ukradli štýlovú show na udeľovaní cien MTV 2017. Tri hviezdy očarili show svojimi outfitmi a vystúpením. V tomto článku sa dozviete viac o ich outfitoch a o tom, ako zaujali show.

Kendrick Lamar

Kendrick Lamar mal na udeľovaní cien MTV 2017 čiernu košeľu a čierne nohavice. Na hlave mal čiernu šiltovku a čierne slnečné okuliare. Jeho outfit bol doplnený o pár bielych tenisiek. Predviedol skvelý výkon a potešil divákov. nedefinovanéDivoký

Savage mal na sebe čiernu dlhú košeľu a čierne nohavice. Na hlave mal čiernu šiltovku a čierne slnečné okuliare. Jeho outfit bol doplnený o pár bielych tenisiek. Predviedol skvelý výkon a potešil divákov.

Billy Eichner

Billy Eichner mal na sebe dlhú čiernu košeľu a čierne nohavice. Na hlave mal čiernu šiltovku a čierne slnečné okuliare. Jeho outfit bol doplnený o pár bielych tenisiek. Predviedol skvelý výkon a potešil divákov.

Outfity der Stars

Kendrick Lamar, Savage a Billy Eichner mali na sebe rovnaké oblečenie. Všetci mali na sebe dlhú čiernu košeľu a čierne nohavice. Všetci mali čiernu šiltovku a čierne slnečné okuliare. Jej outfit bol doplnený o pár bielych tenisiek.

vystúpenia hviezd

Kendrick Lamar, Savage a Billy Eichner podali skvelý výkon a ohromili publikum. Zaspievali a zatancovali všetky svoje piesne. Ohúrili šou a roztancovali publikum.

Záver

Kendrick Lamar, Savage a Billy Eichner ukradli štýlovú show na udeľovaní cien MTV 2017. Všetci mali na sebe rovnaký outfit a podali skvelý výkon. Ohúrili šou a roztancovali publikum.

FAQ

  • Kto ukradol štýlovú show na udeľovaní cien MTV 2017? Kendrick Lamar, Savage a Billy Eichner ukradli štýlovú show na udeľovaní cien MTV 2017.
  • Čo mali na sebe Kendrick Lamar, Savage a Billy Eichner? Všetci mali na sebe dlhú čiernu košeľu a čierne nohavice. Všetci mali čiernu šiltovku a čierne slnečné okuliare. Jej outfit bol doplnený o pár bielych tenisiek.
  • Čo urobili Kendrick Lamar, Savage a Billy Eichner? Zaspievali a zatancovali všetky svoje piesne. Ohúrili šou a roztancovali publikum.

Tabuľka

názov Oblečenie Výkon
Kendrick Lamar Čierna dlhá košeľa a čierne nohavice, čierna šiltovka a čierne slnečné okuliare, biele tenisky Skvelý výkon, zaujal divákov
Divoký Čierna dlhá košeľa a čierne nohavice, čierna šiltovka a čierne slnečné okuliare, biele tenisky Skvelý výkon, zaujal divákov
Billy Eichner Čierna dlhá košeľa a čierne nohavice, čierna šiltovka a čierne slnečné okuliare, biele tenisky Skvelý výkon, zaujal divákov

Kendrick Lamar, Savage a Billy Eichner ukradli štýlovú show na udeľovaní cien MTV 2017. Všetci mali na sebe rovnaký outfit a podali skvelý výkon. Ohúrili šou a roztancovali publikum. Viac informácií o udeľovaní cien MTV 2017 nájdete na mtv.com a vogue.com .