Ohromujúca mzda za epizódu Succession Stars

Kalórií

Obsah

Die seriálu HBO nástupníctvo sa stala jednou z najpopulárnejších televíznych drám posledných rokov. Séria rozpráva príbeh bohatej rodiny, ktorá sa snaží udržať a rozšíriť svoj rodinný podnik. V seriáli hrajú niektorí z najznámejších hollywoodskych hercov a herečiek. Aký je však plat za epizódu, ktorý dostávajú za svoju prácu? Tu sa dozviete viac o dychberúcich honorároch hviezd série Nástupníctvo. nedefinované

Brian Cox

Brian Cox hrá Logana Roya, patriarchu rodiny Royovcov. Je zakladateľom a generálnym riaditeľom mediálneho impéria Waystar Royco. Cox dostane odmenu za epizódu 250 000 amerických dolárov .Jeremy Strong

Jeremy Strong hrá Kendalla Roya, Loganovho najstaršieho syna a nástupcu. Je prezidentom a prevádzkovým riaditeľom spoločnosti Waystar Royco. Strong dostane plat za epizódu 200 000 amerických dolárov .

Sarah Snook

Sarah Snook hrá Shiv Roy, Loganovu najmladšiu dcéru. Je politickou poradkyňou a pracuje pre rodinu. Snook dostane plat za epizódu 150 000 amerických dolárov .

Kieran Culkin

Kieran Culkin hrá Romana Roya, Loganovho druhého syna. Je prezidentom Cruise Division spoločnosti Waystar Royco. Culkin bude platený za epizódu 150 000 amerických dolárov .

Matthew Macfadyen

Matthew Macfadyen hrá Toma Wambsgansa, Loganovho zaťa. Je finančným riaditeľom Waystar Royco. Macfadyen bude platený za epizódu 100 000 amerických dolárov .

Nicholas Braun

Nicholas Braun hrá Grega Hirscha, Loganovho vnuka. Je zamestnancom Waystar Royco. Braun dostane platbu za epizódu 50 000 amerických dolárov .

Hviezdy seriálu Následnosť dostávajú jedny z najvyšších honorárov za epizódu v televíznom priemysle. Plat za epizódu je dôkazom popularity a úspechu seriálu. Hviezdy seriálu sú jedny z najznámejších hollywoodskych hercov a herečiek a zaslúžia si každý cent, ktorý dostanú za svoju prácu.

Často kladené otázky (FAQ)

  • Otázka: Koľko zarábajú hviezdy seriálu Následnosť za epizódu? A: Nástupnícke hviezdy dostávajú za epizódu odmenu 250 000 dolárov (Brian Cox), 200 000 dolárov (Jeremy Strong), 150 000 dolárov (Sarah Snook), 150 000 dolárov (Kieran Culkin), 100 000 dolárov (Matthew Macfadyen) a 50 000 USD (50 000 USD).
  • Otázka: Kto hrá Logana Roya v seriáli Succession? A: Brian Cox hrá Logana Roya, patriarchu rodiny Royovcov.
  • Otázka: Kto hrá Toma Wambsgansa v seriáli Succession? A: Matthew Macfadyen hrá Toma Wambsgansa, Loganovho zaťa.

Honoráre hviezd série Nástupníctvo

názov úlohu Gage pro epizóda
Brian Cox Logan Roy 250 000 amerických dolárov
Jeremy Strong Kendall Roy 200 000 amerických dolárov
Sarah Snook Shiv Roy 150 000 amerických dolárov
Kieran Culkin Roman Roy 150 000 amerických dolárov
Matthew Macfadyen Tom Wambsgans 100 000 amerických dolárov
Nicholas Braun Greg Hirsch 50 000 amerických dolárov

Hviezdy seriálu Následnosť dostávajú jedny z najvyšších honorárov za epizódu v televíznom priemysle. Plat za epizódu je dôkazom popularity a úspechu seriálu. Viac informácií o poplatkoch zaplatených hviezdam série Následnosť nájdete na The Wrap a Ťahák .

Hviezdy Nástupníctva sú jedny z najznámejších hollywoodskych hercov a herečiek a zaslúžia si každý cent, ktorý dostanú za svoju prácu. Ohromujúca mzda za epizódu je dôkazom popularity a úspechu seriálu.