Najlepšie filmy Jakea Gyllenhaala a kde ich pozerať

Kalórií

Obsah

Jake Gyllenhaal je americký herec, ktorý sa objavil v mnohých úspešných filmoch. Má za sebou pôsobivú kariéru, ktorá zahŕňa mnoho rôznych žánrov. V tomto článku sa pozrieme na najlepšie filmy Jakea Gyllenhaala a kde si ich pozrieť online.

Obsah

 • Donnie Darko (2001)
 • Brokeback Mountain (2005)
 • Zodiac (2007)
 • Nightcrawler (2014)
 • Southpaw (2015)
 • Silnejšie (2017)

Donnie Darko (2001)

Donnie Darko je sci-fi psychologický thriller, ktorý napísal a režíroval Richard Kelly. Jake Gyllenhaal hrá Donnieho Darka, tínedžera, ktorého navštívi tajomná bytosť menom Frank. Film sa stal kultovou klasikou a je jedným z najlepších filmov s Jakeom Gyllenhaalom v hlavnej úlohe. Donnie Darko je k dispozícii na Netflix, Amazon Prime Video a iTunes.

Jake Gyllenhaal je americký herec, ktorý hral v mnohých úspešných filmoch. Niektoré z jeho najlepších filmov sú Donnie Darko, Brokeback Mountain, Zodiac, Nightcrawler a Prisoners. Všetky tieto filmy sú k dispozícii na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Amazon Prime Video a Hulu. Môžu byť dostupné aj na DVD a Blu-ray. Ak sa chcete dozvedieť viac o Jakeovi Gyllenhaalovi, navštívte najlepšie pánske hodinky cartier a najlepší péro prsteň .Brokeback Mountain (2005)

Brokeback Mountain je dráma režiséra Anga Leeho. Jake Gyllenhaal hrá Jacka Twista, kovboja, ktorý sa ocitne v nečakanom a vášnivom vzťahu s Ennisom Del Marom (Heath Ledger). Film získal mnoho ocenení a patrí medzi najlepšie filmy s Jakeom Gyllenhaalom v hlavnej úlohe. Skrotená hora je k dispozícii na Netflix, Amazon Prime Video a iTunes.

Zodiac (2007)

Zodiac je triler režiséra Davida Finchera. Jake Gyllenhaal hrá Roberta Graysmitha, karikaturistu, ktorý sa snaží vypátrať tajomného Zodiac Killera. Film bol nominovaný na množstvo ocenení a patrí medzi najlepšie filmy s Jakeom Gyllenhaalom v hlavnej úlohe. Zodiac je k dispozícii na Netflix, Amazon Prime Video a iTunes.

Nightcrawler (2014)

Nightcrawler je thrillerový film režiséra Dana Gilroya. Jake Gyllenhaal hrá Louisa Blooma, mladého muža, ktorý sa vrhá do sveta kriminálnych správ. Film bol nominovaný na množstvo ocenení a patrí medzi najlepšie filmy s Jakeom Gyllenhaalom v hlavnej úlohe. Nightcrawler je k dispozícii na Netflix, Amazon Prime Video a iTunes.

Southpaw (2015)

Southpaw je športová dráma režiséra Antoina Fuqua. Jake Gyllenhaal hrá Billyho Hopea, boxera, ktorý sa snaží vrátiť svoj život do starých koľají. Film bol nominovaný na množstvo ocenení a patrí medzi najlepšie filmy s Jakeom Gyllenhaalom v hlavnej úlohe. Southpaw je k dispozícii na Netflix, Amazon Prime Video a iTunes.

Silnejšie (2017)

Stronger je dráma režiséra Davida Gordona Greena. Jake Gyllenhaal hrá Jeffa Baumana, muža, ktorý sa zotavuje z teroristického útoku. Film bol nominovaný na množstvo ocenení a patrí medzi najlepšie filmy s Jakeom Gyllenhaalom v hlavnej úlohe. Silnejšie je k dispozícii na Netflix, Amazon Prime Video a iTunes.

Záver

Jake Gyllenhaal má za sebou pôsobivú kariéru, ktorá zahŕňa mnoho rôznych žánrov. V tomto článku sme sa pozreli na najlepšie filmy Jakea Gyllenhaala a kde si ich pozrieť online. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o Jakeovi Gyllenhaalovi, odporúčame vám to jeho stránke IMDb a jeho stránka Rotten Tomatoes navštíviť.

FAQ

 • Otázka: Aký je najlepší film s Jakeom Gyllenhaalom?
  A: Ťažko povedať, ktorý je najlepší film s Jakeom Gyllenhaalom v hlavnej úlohe, keďže hral v mnohých úspešných filmoch. Niektoré z jeho najlepších filmov sú Donnie Darko (2001), Brokeback Mountain (2005), Zodiac (2007), Nightcrawler (2014), Southpaw (2015) a Stronger (2017).
 • Otázka: Kde môžete vidieť filmy s Jakeom Gyllenhaalom?
  A: Mnoho filmov s Jakeom Gyllenhaalom je dostupných na Netflix, Amazon Prime Video a iTunes.

Dostupnosť filmov Jakea Gyllenhaala

Film Netflix Video Amazon Prime iTunes
Donnie Darko (2001) A A A
Brokeback Mountain (2005) A A A
Zodiac (2007) A A A
Nightcrawler (2014) A A A
Southpaw (2015) A A A
Silnejšie (2017) A A A

Dúfame, že teraz máte lepšiu predstavu o tom, ktoré sú najlepšie filmy Jakea Gyllenhaala a kde ich môžete sledovať online. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o Jakeovi Gyllenhaalovi, odporúčame vám to jeho stránke IMDb a jeho stránka Rotten Tomatoes navštíviť.