Najlepšie predmestia Melbourne na investovanie teraz

Kalórií

Obsah

Melbourne je jedným z najživších a najdynamickejších miest v Austrálii. Je obľúbenou destináciou pre investorov, ktorí hľadajú bezpečnú a lukratívnu investíciu. Ak teraz hľadáte najlepšie predmestia Melbourne na investovanie, ste na správnom mieste. V tomto článku sa dozviete viac o mestských častiach, do ktorých sa oplatí investovať a získate prehľad o cenách nehnuteľností.

Prečo by ste mali investovať v Melbourne?

Melbourne je jedným z najrýchlejšie rastúcich miest v Austrálii. Je to hlavné finančné centrum a dôležitá obchodná stanica. Je tiež obľúbenou turistickou destináciou a významným centrom kultúry a zábavy. Vďaka tomu je ideálnym miestom na investovanie. Existuje mnoho dôvodov, prečo by investori mali investovať v Melbourne, vrátane:

Melbourne, jedno z najživších a najdynamickejších miest v Austrálii, ponúka množstvo investičných príležitostí. Najlepšie predmestia Melbourne na investovanie teraz sú St Kilda, South Yarra, Carlton, Fitzroy, Richmond, Southbank, Prahran, Hawthorn, Cremorne a South Melbourne. Tieto oblasti ponúkajú rôzne zariadenia a vybavenie, ktoré priťahujú investorov. To zahŕňa nákupy, reštaurácie, kaviarne, parky, školy a oveľa viac. Ak hľadáte investíciu v Melbourne, toto sú oblasti, ktoré by ste mali vyskúšať. Aby sme vám pomohli s investíciou, odporúčame vám pozrieť sa na najlepšie webové stránky o bežeckej obuvi a najlepšie cyklistické okuliare pre mužov pozerať. • Vysoké výnosy
 • Stabilné ceny nehnuteľností
 • Dobrá infraštruktúra
 • Vysoká životná úroveň

Najlepšie predmestia Melbourne na investovanie teraz

V Melbourne je veľa predmestí, do ktorých sa oplatí investovať. Niektoré z najlepších predmestí sú:

1. Svätá Kilda

St Kilda je obľúbené predmestie v južnom Melbourne. Je obľúbenou turistickou destináciou a významným centrom kultúry a zábavy. Je tiež obľúbenou destináciou pre investorov, pretože ponúka stabilné trendy cien nehnuteľností a vysoké výnosy. Priemerné ceny nehnuteľností v St Kilda sú okolo 1 400 000 austrálskych dolárov.

2. South Yarra

South Yarra je obľúbené predmestie v juhovýchodnom Melbourne. Je obľúbenou turistickou destináciou a významným centrom kultúry a zábavy. Je tiež obľúbenou destináciou pre investorov, pretože ponúka stabilné trendy cien nehnuteľností a vysoké výnosy. Priemerné ceny nehnuteľností v South Yarra sú okolo 1 500 000 austrálskych dolárov.

3. Carlton

Carlton je obľúbené predmestie v severnom Melbourne. Je obľúbenou turistickou destináciou a významným centrom kultúry a zábavy. Je tiež obľúbenou destináciou pre investorov, pretože ponúka stabilné trendy cien nehnuteľností a vysoké výnosy. Priemerné ceny domov v Carltone sa pohybujú okolo 1 200 000 austrálskych dolárov.

4. Fitzroy

Fitzroy je obľúbené predmestie v severovýchodnom Melbourne. Je obľúbenou turistickou destináciou a významným centrom kultúry a zábavy. Je tiež obľúbenou destináciou pre investorov, pretože ponúka stabilné trendy cien nehnuteľností a vysoké výnosy. Priemerné ceny nehnuteľností vo Fitzroy sa pohybujú okolo 1 100 000 austrálskych dolárov.

5. Richmond

Richmond je obľúbené juhozápadné predmestie Melbourne. Je obľúbenou turistickou destináciou a významným centrom kultúry a zábavy. Je tiež obľúbenou destináciou pre investorov, pretože ponúka stabilné trendy cien nehnuteľností a vysoké výnosy. Priemerné ceny nehnuteľností v Richmonde sa pohybujú okolo 1 300 000 austrálskych dolárov.

6. Hloh

Hawthorn je obľúbené predmestie na východ od Melbourne. Je obľúbenou turistickou destináciou a významným centrom kultúry a zábavy. Je tiež obľúbenou destináciou pre investorov, pretože ponúka stabilné trendy cien nehnuteľností a vysoké výnosy. Priemerné ceny nehnuteľností v Hawthorn sa pohybujú okolo 1 400 000 austrálskych dolárov.

Záver

Melbourne je jedným z najživších a najdynamickejších miest v Austrálii. Je obľúbenou destináciou pre investorov, ktorí hľadajú bezpečnú a lukratívnu investíciu. Existuje mnoho predmestí Melbourne, do ktorých sa oplatí investovať, vrátane St Kilda, South Yarra, Carlton, Fitzroy, Richmond a Hawthorn. Investori môžu ťažiť zo stabilného vývoja cien nehnuteľností a vysokých výnosov. Ak hľadáte bezpečnú a lukratívnu investíciu, Melbourne je dobrá voľba.

FAQ

 • Prečo by ste mali investovať v Melbourne?
  Existuje mnoho dôvodov, prečo by investori mali investovať v Melbourne, vrátane vysokých výnosov, stabilných cien nehnuteľností, dobrej infraštruktúry a vysokej kvality života.
 • Do ktorých predmestí Melbourne je teraz najlepšie investovať?
  Niektoré z najlepších predmestí sú St Kilda, South Yarra, Carlton, Fitzroy, Richmond a Hawthorn.
 • Aké sú priemerné ceny nehnuteľností v Melbourne?
  Priemerné ceny nehnuteľností v Melbourne sa pohybujú od 1 100 000 do 1 500 000 austrálskych dolárov v závislosti od predmestia.

Ceny nehnuteľností v Melbourne

Na mieste Priemerné ceny domov (AUD)
Svätá Kilda 1 400 000
Južná Yarra 1 500 000
Carlton 1 200 000
Fitzroy 1 100 000
Richmond 1 300 000
Hloh 1 400 000

Viac informácií o cenách nehnuteľností v Melbourne nájdete na Realestate.com.au a doména.com.au .