Bulgari Octo Roma: Luxusné a športové hodinky

Kalórií

Obsah

Nové hodinky Bulgari Octo Roma sú luxusné a športové hodinky, ktoré spájajú jedinečný dizajn a vysoko kvalitné materiály. Tieto hodinky sú dokonalou kombináciou elegancie a funkčnosti. Objavte vlastnosti a funkcie týchto hodiniek.

dizajnov a materiálov

Hodinky Bulgari Octo Roma majú jedinečný dizajn, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a lunetu zdobí čierny keramický krúžok. Hodinky majú čierny ciferník s dátumovkou a chronografom. Náramkové hodinky sú vybavené čiernym koženým remienkom, ktorý ponúka pohodlné nosenie.

Bulgari Octo Roma sú luxusné a športové hodinky, ktoré spájajú moderný dizajn s klasickou estetikou. S puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a čiernym ciferníkom je to skutočný pútač. Vďaka vodeodolnej konštrukcii je dobrou voľbou aj pre outdoorové aktivity. Ak teda chcete luxusné a športové hodinky, Bulgari Octo Roma sú dobrou voľbou. Na dokončenie vášho vzhľadu odporúčame získať pár Pánske zimné topánky a a Parkajacke Herren lang kúpiť.vlastnosti a funkcie

Hodinky Bulgari Octo Roma sú osadené automatickým strojčekom, ktorý ponúka rezervu chodu 42 hodín. Hodinky sú vodeodolné do hĺbky 100 metrov a majú kryt zo zafírového sklíčka, ktorý chráni pred poškriabaním a iným poškodením. Hodinky sú vybavené aj funkciou chronografu, ktorá umožňuje merať čas.

cena a dostupnosť

Hodinky Bulgari Octo Roma sú dostupné v cene okolo 5000 eur. Hodinky sa dodávajú v rôznych farbách a veľkostiach a dajú sa kúpiť online alebo v obchode Bulgari.

Záver

Hodinky Bulgari Octo Roma sú luxusné a športové hodinky, ktoré spájajú jedinečný dizajn a vysoko kvalitné materiály. Hodinky sú vybavené automatickým strojčekom, ktorý ponúka rezervu chodu 42 hodín. Hodinky sú vodeodolné do hĺbky 100 metrov a majú kryt zo zafírového sklíčka, ktorý chráni pred poškriabaním a iným poškodením. Hodinky sú dostupné za cenu okolo 5000 eur.

FAQ

  • Koľko stoja hodinky Bulgari Octo Roma?
    Hodinky Bulgari Octo Roma stoja okolo 5000 eur.
  • Ako dlho trvá pohyb hodiniek?
    Chod hodiniek má rezervu chodu 42 hodín.
  • Sú hodinky vodotesné?
    Áno, hodinky sú vodotesné do hĺbky 100 metrov.

Technické špecifikácie

Bývanie obruba vytočiť Páska na ruku
nehrdzavejúca oceľ Čierny keramický prsteň čierna Čierny kožený remienok

Hodinky Bulgari Octo Roma sú luxusné a športové hodinky, ktoré spájajú jedinečný dizajn a vysoko kvalitné materiály. Tieto hodinky sú dokonalou kombináciou elegancie a funkčnosti. Objavte vlastnosti a funkcie týchto hodiniek čítaním ďalej: Bulgari Octo Roma , Bulgari Octo Roma: Die neue Luxus-Sportuhr a Bulgari Octo Roma: Luxusné a športové hodinky .

Stručne povedané, hodinky Bulgari Octo Roma sú luxusné a športové hodinky, ktoré spájajú jedinečný dizajn a kvalitné materiály. Hodinky sú vybavené automatickým strojčekom, ktorý ponúka rezervu chodu 42 hodín. Hodinky sú vodeodolné do hĺbky 100 metrov a majú kryt zo zafírového sklíčka, ktorý chráni pred poškriabaním a iným poškodením. Hodinky sú dostupné za cenu okolo 5000 eur.