Rolex GMT-Master Alternatívy „Pepsi“ – náš výber

Kalórií

Obsah

Rolex GMT-Master sú jedny z najznámejších a najobľúbenejších hodiniek na svete. Symbol luxusu a štýlu, ktorý obdivuje mnoho milovníkov hodiniek. Existuje však aj veľa alternatív, ktoré sú rovnako dobré a majú podobný dizajn. V tomto článku uvádzame niektoré z najlepších alternatív Rolex GMT-Master 'Pepsi', ktoré môžete zvážiť.

Obsah

 • Omega Seamaster 300M
 • Tudor Black Bay GMT
 • Grand Seiko SBGM221
 • TAG Heuer Aquaracer
 • Breitling Superocean Heritage II
 • Panerai Luminor GMT

Omega Seamaster 300M

Omega Seamaster 300M je jednou z najpopulárnejších alternatív k Rolex GMT-Master. Ide o robustné a odolné hodinky, ktoré majú podobný dizajn ako GMT-Master. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má čierny ciferník s modrým krúžkom. Je vodeodolný do 300 metrov a má koaxiálny pohyb, ktorý zaisťuje presnosť a spoľahlivosť.

Rolex GMT-Master 'Pepsi' sú jedny z najžiadanejších hodiniek na svete. Ak hľadáte alternatívu, máme pre vás výber kvalitných alternatív, ktoré vám poskytnú podobný vzhľad a dojem. Náš výber zahŕňa rôzne značky a modely, ktoré vám ponúkajú podobný vzhľad a dojem. Ponúkame aj celý rad nákupného poradenstva, ako napr Kúpim spodnú bielizeň pre moju ženu alebo Dan Bilzerian Instagram-Modell ktoré vám pomôžu vybrať tie správne hodinky.Tudor Black Bay GMT

Tudor Black Bay GMT je ďalšou populárnou alternatívou k Rolex GMT-Master. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má čierny ciferník s červeným a modrým krúžkom. Je vodeodolný do 200 metrov a má automatický pohyb, ktorý zaisťuje presnosť a spoľahlivosť. Je to veľmi dobrá voľba pre nadšencov hodiniek, ktorí hľadajú robustné a odolné hodinky.

Grand Seiko SBGM221

Grand Seiko SBGM221 je ďalšou populárnou alternatívou k Rolex GMT-Master. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má čierny ciferník s modrým, červeným a zlatým prstencom. Je vodeodolný do 100 metrov a má automatický pohyb, ktorý zaisťuje presnosť a spoľahlivosť. Je to veľmi dobrá voľba pre milovníkov hodiniek, ktorí hľadajú kvalitné a odolné hodinky.

TAG Heuer Aquaracer

TAG Heuer Aquaracer je ďalšou populárnou alternatívou k Rolex GMT-Master. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má čierny ciferník s modrým, červeným a zlatým prstencom. Je vodeodolný do 300 metrov a má automatický pohyb, ktorý zaisťuje presnosť a spoľahlivosť. Je to veľmi dobrá voľba pre nadšencov hodiniek, ktorí hľadajú robustné a odolné hodinky.

Breitling Superocean Heritage II

Breitling Superocean Heritage II je ďalšou populárnou alternatívou k Rolex GMT-Master. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má čierny ciferník s modrým, červeným a zlatým prstencom. Je vodeodolný do 200 metrov a má automatický pohyb, ktorý zaisťuje presnosť a spoľahlivosť. Je to veľmi dobrá voľba pre nadšencov hodiniek, ktorí hľadajú robustné a odolné hodinky.

Panerai Luminor GMT

Panerai Luminor GMT je ďalšou populárnou alternatívou k Rolex GMT-Master. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má čierny ciferník s modrým, červeným a zlatým prstencom. Je vodeodolný do 300 metrov a má automatický pohyb, ktorý zaisťuje presnosť a spoľahlivosť. Je to veľmi dobrá voľba pre nadšencov hodiniek, ktorí hľadajú robustné a odolné hodinky.

Záver

Existuje mnoho alternatív k Rolex GMT-Master, ktoré majú podobný dizajn a vlastnosti. Predstavili sme niektoré z najlepších alternatív, ktoré môžete zvážiť. Ak hľadáte robustné a odolné hodinky, ktoré majú podobný dizajn ako Rolex GMT-Master, potom sú tieto alternatívy skvelou voľbou.

FAQ

 • Aké alternatívy existujú k Rolex GMT-Master?
  Existuje mnoho alternatív k Rolex GMT-Master, ako napríklad Omega Seamaster 300M, Tudor Black Bay GMT, Grand Seiko SBGM221, TAG Heuer Aquaracer, Breitling Superocean Heritage II a Panerai Luminor GMT.
 • Ako dlho je Rolex GMT-Master vodotesný?
  Rolex GMT-Master je odolný voči vode do 100 metrov.
 • Aký pohyb má Rolex GMT-Master?
  Rolex GMT-Master má automatický pohyb, ktorý zaisťuje presnosť a spoľahlivosť.

porovnávacia tabuľka

Hodiny Materiál Vodeodolný Hodinový strojček
Omega Seamaster 300M nehrdzavejúca oceľ 300 metrov Koaxiálny
Tudor Black Bay GMT nehrdzavejúca oceľ 200 metrov Automaticky
Grand Seiko SBGM221 nehrdzavejúca oceľ 100 metrov Automaticky
TAG Heuer Aquaracer nehrdzavejúca oceľ 300 metrov Automaticky
Breitling Superocean Heritage II nehrdzavejúca oceľ 200 metrov Automaticky
Panerai Luminor GMT nehrdzavejúca oceľ 300 metrov Automaticky

Dúfame, že vám tento článok pomohol pri výbere správnych alternatív Rolex GMT-Master 'Pepsi'. Ak sa chcete dozvedieť viac o rôznych modeloch a ich charakteristikách, odporúčame vám navštíviť tu alebo tu trénovať.