AirDates: Nová aplikácia Tinder je pre oblohu

AirDates je aplikácia, ktorá vám počas letu umožňuje chatovať a spoznávať nových ľudí. Je to kombinácia Tinderu a chatovacej miestnosti v lietadle. Pomocou AirDates môžete poslať správu svojim spolucestujúcim, aby ste zistili, či majú záujem o rozhovor. Môžete tiež vidieť, kto je na palube a kto nie, a dokonca vidieť, kto je okolo, keď ste na letisku. AirDates je jedinečná aplikácia, ktorá vám umožní spoznať nových ľudí počas letu.

Čítajte Viac

Dokonalá selfie: Výskumníci vyvinuli algoritmus

Dokonalá selfie je fotografia, ktorá zobrazuje človeka v konkrétnej póze a výraze. Je to fotografia, ktorá ukazuje človeka v tom najlepšom. Je to fotografia, ktorá zobrazuje človeka spôsobom, ktorý sám považuje za príťažlivý. Je to fotografia, ktorá zobrazuje človeka spôsobom, ktorý ostatní považujú za príťažlivý.

Čítajte Viac

Bogan vysvetľuje: 10 znakov, že by ste mohli byť Boganom

Bogan je osoba, ktorá sa vyznačuje určitým typom správania a vlastností. Patrí medzi ne záľuba v hlasnej hudbe, záujem o autá a motorky, záľuba v športe, záľuba v jednoduchých, ale chutných jedlách. Bogans sú tiež známe svojou záľubou v jednoduchom, no robustnom oblečení.

Čítajte Viac

Zarába na párty nápady pre každý rozpočet, vkus a perverznosť

Jednoduchá aktivita je skvelý spôsob, ako začať Bucks párty. Niektoré nápady sú:

Čítajte Viac

Útok na Donalda Trumpa: Vaša obľúbená špinavá paluba

Attack Donald Trump je špinavá kartová hra o pokuse zaútočiť na Donalda Trumpa. Je to hra, kde používate rôzne stratégie na útok na Donalda Trumpa. Je to veľmi zábavná hra, ktorú mnohí milujú.

Čítajte Viac

Poburujúce požiadavky celebrít na súkromných lietadlách

Súkromné ​​lietadlá sú jedným z najviac znečisťujúcich spôsobov cestovania. Spotrebujú oveľa viac paliva ako komerčné lietadlá, a preto vypúšťajú viac skleníkových plynov. Tieto skleníkové plyny prispievajú ku globálnemu otepľovaniu a poškodzujú životné prostredie. Okrem toho sú súkromné ​​lietadlá hlučnejšie ako komerčné lietadlá, čo môže viesť k znečisteniu hlukom.

Čítajte Viac

Známky, že sa musíte skontrolovať skôr, ako sa zničíte

Existuje niekoľko znakov, ktoré vám môžu pomôcť zistiť, kedy je čas prehodnotiť vašu finančnú situáciu. Niektoré z týchto znakov sú:

Čítajte Viac

Nezúčastňujte sa na ďalšej zamestnaneckej párty, kým si neprečítate nasledujúce pravidlá

Je dôležité, aby ste pri účasti na zamestnaneckom večierku dodržiavali pravidlá správania. Buďte zdvorilí a rešpektujte všetkých ostatných hostí. Vyhnite sa rozprávaniu alebo urážaniu iných. Tiež buďte opatrní, keď hovoríte o svojom zamestnávateľovi. Je dôležité, aby ste sa správali profesionálne, aby ste sa nedostali do problémov.

Čítajte Viac

Objavte najkrajšie predmestia Austrálie!

Niektoré z najkrajších austrálskych predmestí sú rajmi pre surfistov. Najobľúbenejšie miesta na surfovanie sú Bondi Beach v Sydney, Manly Beach v Sydney, Noosa Heads v Queenslande a Margaret River v Západnej Austrálii. Tieto pláže sú ideálne pre surfistov a ponúkajú množstvo aktivít vrátane surfovania, plávania, opaľovania a mnohých ďalších.

Čítajte Viac

Oslávte ohňostrojovú noc v celej Austrálii!

Petardová noc je každoročná udalosť, ktorá sa oslavuje v celej Austrálii. Ide o tradíciu, ktorá začala pred viac ako 100 rokmi a spája ľudí zo všetkých častí krajiny. Je to deň, kedy sa ľudia stretávajú, aby oslávili kultúru a históriu krajiny. Je to deň, kedy ľudia prejavujú svoju kreativitu a nadšenie pre krajinu.

Čítajte Viac

Zbrane Dana Bilzeriana: Financovanie darebáckeho štátu?

Darebný štát je štát, ktorý odmieta dodržiavať medzinárodné normy a pravidlá. Patrí medzi ne rešpektovanie ľudských práv, dodržiavanie medzinárodného práva a dodržiavanie medzinárodných bezpečnostných noriem. Darebné štáty môžu tiež podporovať teroristické aktivity a predávať zbrane teroristom.

Čítajte Viac

IKEA odmieta ponuku Kanye Westa na spoluprácu

Kanye West dal IKEA pred časom ponuku na spoluprácu. Chcel navrhnúť rad nábytku, ktorý sa bude predávať v obchodoch IKEA. IKEA pôvodne prejavila o ponuku záujem, no po dôkladnom zvážení sa spoločnosť rozhodla ponuku odmietnuť.

Čítajte Viac

Kto povie „Milujem ťa“ ako prvý a prečo?

Je dôležité vybrať si správny čas povedať „Milujem ťa“, pretože je to veľmi emotívny moment. Ak poviete príliš skoro, môžete sa cítiť zraniteľní a vzťah nestojí na pevných základoch. Povedať príliš neskoro môže mať za následok, že sa v skutočnosti necítite prepojení a vzťah nerastie na emocionálnej úrovni.

Čítajte Viac

Jednať so žiarlivými priateľmi je jednoduchšie, ako si myslíte

Je dôležité, aby ste pochopili žiarlivosť svojho priateľa. Žiarlivosť môže vzniknúť z rôznych dôvodov, ako je neistota, strach zo straty alebo nedostatok dôvery. Pokúste sa zistiť dôvody žiarlivosti vášho priateľa, aby ste sa s ním lepšie vysporiadali.

Čítajte Viac

Joe Biden a Biely dom: Veselé internetové žarty

Joe Biden a Biely dom usporiadali na internete sériu veselých vtipov, ktoré rozosmiali veľa ľudí. Niektoré z žartov, ktoré vytiahli, sú:

Čítajte Viac

Váš pes si pamätá vaše zlé skutky

Je dôležité pochopiť, že váš pes vníma a reaguje na vaše správanie. Napríklad, ak sa nahneváte, váš pes sa pravdepodobne pokúsi skryť alebo plaziť. Ak pociťujete úzkosť alebo obavy, váš pes sa vás pravdepodobne pokúsi upokojiť tým, že vás pritulí alebo olízne. Takže ak sa budete správať zle, váš pes sa vás pravdepodobne pokúsi upokojiť, ale bude si pamätať aj vaše zlé správanie.

Čítajte Viac

Skutočný Kanye West: Bývalý ochrankár odhaľuje pravdu

Kanye West sa narodil v roku 1977 v Atlante v štáte Georgia. Vyrastal v hudobníckej rodine a s hudbou začal už v ranom veku. Začal produkovať beaty a písal vlastné piesne. Rýchlo sa dostal na výslnie a získal za svoju hudbu množstvo kritikov. Stal sa jedným z najznámejších hudobníkov a producentov na svete.

Čítajte Viac

Životné triky pre mužov: 6 tipov, ktoré by mal vedieť každý muž

Multi-tool je veľmi užitočný nástroj, ktorý má mnoho rôznych funkcií. Môže byť použitý ako skrutkovač, nôž, píla, skrutkovač a ďalšie. Je to veľmi užitočný nástroj, ktorý by mal mať každý muž.

Čítajte Viac

Oslávte Melbourne Cup v Sydney na tých najzaujímavejších miestach!

The Star Sydney je luxusné kasíno a hotel v Sydney. Je to ideálne miesto na oslavu Melbourne Cup, pretože ponúka množstvo možností zábavy. Môžete si zahrať v kasíne, vychutnať si večeru v luxusnej reštaurácii alebo sa len kochať výhľadom na prístav. Star Sydney ponúka aj celý rad podujatí špeciálne navrhnutých pre Melbourne Cup. Tieto podujatia ponúkajú jedinečnú príležitosť osláviť Melbourne Cup v luxusnom prostredí.

Čítajte Viac

7 faktov o pánskom oblečení, ktoré ste nevedeli

História pánskej módy siaha ďaleko do minulosti. V priebehu storočí sa pánska móda menila a prispôsobovala dobe. V staroveku muži nosili dlhé rúcha známe ako tóga. V stredoveku potom rúcha nahradili užšie odevy známe ako nohavice a košele. Obleky a kravaty sa stali populárnymi v 19. storočí a dodnes sú dôležitou súčasťou pánskej módy.

Čítajte Viac