Podivná hodina jogy v ekonomickej triede prekvapuje cestujúcich

Kalórií

Obsah

Cestujúci v lete v ekonomickej triede boli nedávno zaskočení, keď skupina pasažierov začala počas letu cvičiť jogu. Nezvyčajná aktivita ohromila, ale aj nadchla mnohých cestujúcich. Zistite viac o triede jogy v ekonomickej triede a o tom, ako ju prijali cestujúci.

Čo sa stalo?

Skupina cestujúcich na lete z Londýna do New Yorku prišla s nápadom usporiadať hodinu jogy v ekonomickej triede. Cestujúci začali robiť rôzne jogové pózy, keď sedeli uprostred letu. Cestujúci boli prekvapení, keď videli, ako skupina cvičí jogu, ale boli tiež nadšení a tlieskali skupine.

Cestujúci v ekonomickej triede boli nedávno prekvapení, keď boli svedkami nezvyčajnej hodiny jogy. Trieda pod vedením profesionálneho inštruktora jogy poskytla cestujúcim možnosť relaxovať a pretiahnuť sa počas letu. Cestujúci boli požiadaní, aby nosili pohodlné oblečenie, ako napr najpohodlnejšia mikina 2016 alebo najlepšie pančuchové nohavice pre mužov a vydajte sa na relaxačnú cestu. Trieda mala obrovský úspech a pasažieri boli nadšení, že majú možnosť relaxovať a pretiahnuť sa počas letu.Ako bola prijatá hodina jogy?

Cestujúci boli prekvapení, keď videli hodinu jogy v ekonomickej triede, ale boli aj ohromení. Mnohí cestujúci tlieskali skupine a robili fotografie a videá, aby dokumentovali nezvyčajnú aktivitu. Niektorí cestujúci boli dokonca takí nadšení, že sa pridali ku skupine a zúčastnili sa hodiny jogy.

Prečo cestujúci cvičili jogu?

Cestujúci, ktorí sa zúčastnili hodiny jogy, povedali, že to urobili, aby sa uvoľnili a pripravili sa na zvyšok letu. Povedali, že joga je skvelý spôsob, ako relaxovať a zbaviť sa stresu a že im pomohla užiť si zvyšok letu.

Čo hovoria letecké spoločnosti?

Letecké spoločnosti sa k hodine jogy v ekonomickej triede zatiaľ nevyjadrili. Je však nepravdepodobné, že túto aktivitu podporia, pretože by mohla byť potenciálne otravná. Je tiež možné, že letecké spoločnosti budú penalizovať cestujúcich, ktorí sa zúčastnili hodiny jogy, ak budú mať pocit, že aktivita bola rušivá.

Záver

Hodina jogy v ekonomickej triede lietadla prekvapila cestujúcich. Cestujúcich prekvapila, ale aj potešila nezvyčajná aktivita. Cestujúci, ktorí absolvovali hodinu jogy, povedali, že to urobili, aby sa uvoľnili a pripravili sa na zvyšok letu. Letecké spoločnosti sa k hodine jogy ešte nevyjadrili, ale je nepravdepodobné, že túto aktivitu podporia.

FAQ

  • Čo sa stalo? Skupina cestujúcich na lete z Londýna do New Yorku prišla s nápadom usporiadať hodinu jogy v ekonomickej triede. Cestujúci začali robiť rôzne jogové pózy, keď sedeli uprostred letu.
  • Ako bola prijatá hodina jogy? Cestujúci boli prekvapení, ale aj potešení. Mnohí cestujúci tlieskali skupine a robili fotografie a videá, aby dokumentovali nezvyčajnú aktivitu. Niektorí cestujúci boli dokonca takí nadšení, že sa pridali ku skupine a zúčastnili sa hodiny jogy.
  • Prečo cestujúci cvičili jogu? Cestujúci, ktorí sa zúčastnili hodiny jogy, povedali, že to urobili, aby sa uvoľnili a pripravili sa na zvyšok letu. Povedali, že joga je skvelý spôsob, ako relaxovať a zbaviť sa stresu a že im pomohla užiť si zvyšok letu.
  • Čo hovoria letecké spoločnosti? Letecké spoločnosti sa k hodine jogy v ekonomickej triede zatiaľ nevyjadrili. Je však nepravdepodobné, že by túto aktivitu podporovali, pretože by mohla byť potenciálne otravná.

Výhody jogy v ekonomickej triede

Výhoda Popis
Relaxácia Jóga môže pomôcť zmierniť stres a uvoľniť sa.
koncentrácie Joga môže pomôcť zlepšiť sústredenie a vyčistiť myseľ.
Zdravie Joga môže pomôcť posilniť telo a zlepšiť flexibilitu.

Je jasné, že joga môže v ekonomickej triede ponúknuť veľa výhod. Môže pomôcť znížiť stres, zlepšiť koncentráciu a posilniť telo. Hoci letecké spoločnosti nemusia byť nadšené, cvičenie jogy v ekonomickej triede môže byť skvelým spôsobom, ako sa pripraviť na zvyšok letu.

Viac informácií o tejto téme nájdete na Jogový denník a Schválené jogínom .