Aký je vzťah Bryana Cranstona a Aarona Paula v seriáli Breaking Bad v skutočnom živote

Kalórií

Obsah

Bryan Cranston a Aaron Paul sú dvaja z najznámejších hercov na svete. Najviac ich preslávili úlohy Waltera Whitea a Jesseho Pinkmana v kultovom seriáli Breaking Bad. Aký je však ich vzťah v reálnom živote? V tomto článku sa bližšie pozrieme na priateľstvo medzi oboma hercami.

Bryan Cranston a Aaron Paul sú obaja známi herci, ktorí spolupracovali na kultovom seriáli Breaking Bad. Odvtedy sa stali blízkymi priateľmi a vytvorili si silný vzťah. Často ich bolo možné vidieť, ako sa spolu zúčastňujú podujatí a navzájom sa podporujú na sociálnych sieťach. Obaja sa tiež spolu objavili v iných projektoch, ako je napríklad séria Apple TV+ 'Truth Be Told'. Je zrejmé, že títo dvaja majú silné puto a navzájom sa podporujú. Ak sa chcete dozvedieť viac o vzťahu tých dvoch, môžete Pánska taška cez rameno alebo Recenzia Byrona Baesa vyhliadka.Začiatky priateľstva

Bryan Cranston a Aaron Paul sa prvýkrát stretli na natáčaní Breaking Bad. Okamžite ich vzali k sebe a rýchlo si vytvorili blízke priateľstvo. Počas nakrúcania sa navzájom podporovali a povzbudzovali. Často boli spolu aj na pľaci a pomáhali si so scénkami.

Priateľstvo po 'Breaking Bad'

Odkedy sa Breaking Bad skončilo, Bryan Cranston a Aaron Paul zostali v kontakte. Naďalej sa pravidelne stretávali a navzájom sa podporovali vo svojich nových projektoch. Spolupracovali aj na rôznych projektoch, ako napríklad na filme „El Camino“ podľa seriálu. Často ich spolu bolo vidieť aj na podujatiach a premiérach.

Ako sa správajú v reálnom živote

Bryan Cranston a Aaron Paul sú v skutočnom živote veľmi dobrí priatelia. Navzájom sa veľmi podporujú a rešpektujú. Sú k sebe tiež veľmi otvorení a úprimní a zdieľajú svoje myšlienky a pocity. Tiež sú k sebe veľmi lojálni a v ťažkých chvíľach stoja pri sebe.

Váš vzťah s ostatnými hercami

Bryan Cranston a Aaron Paul tiež nadviazali blízke priateľstvá s inými hercami. Ste priateľmi s mnohými ďalšími hercami, ktorí sa objavili v Breaking Bad, ako sú Dean Norris, Anna Gunn a Bob Odenkirk. Sú tiež priateľmi s mnohými ďalšími hercami mimo Breaking Bad, ako je manželka Bryana Cranstona Robin Dearden a manželka Aarona Paula Lauren Parsekian.

Záver

Bryan Cranston a Aaron Paul sa stali blízkymi priateľmi odkedy sa prvýkrát stretli na natáčaní filmu Breaking Bad. Navzájom sa podporovali a pomáhali si pri svojich nových projektoch. Sú k sebe tiež veľmi otvorení a úprimní a zdieľajú svoje myšlienky a pocity. Sú priatelia aj s mnohými ďalšími hercami a stoja pri sebe v ťažkých chvíľach.

FAQ

  • Ako dlho sa poznajú Bryan Cranston a Aaron Paul?
    Bryan Cranston a Aaron Paul sa poznajú odkedy sa prvýkrát stretli na natáčaní Breaking Bad. Odvtedy si vytvorili blízke priateľstvo.
  • Ako sa Bryan Cranston a Aaron Paul správajú v reálnom živote?
    Bryan Cranston a Aaron Paul sú v skutočnom živote veľmi dobrí priatelia. Navzájom sa veľmi podporujú a rešpektujú. Sú k sebe tiež veľmi otvorení a úprimní a zdieľajú svoje myšlienky a pocity.
  • Majú Bryan Cranston a Aaron Paul priateľstvá aj s inými hercami?
    Áno, Bryan Cranston a Aaron Paul si tiež vybudovali blízke priateľstvá s inými hercami. Ste priateľmi s mnohými ďalšími hercami, ktorí sa objavili v Breaking Bad, ako sú Dean Norris, Anna Gunn a Bob Odenkirk.

Tabuľka

názov Hrajte v „Breaking Bad“
Bryan Cranston Walter White
Aaron Paul Jesse Pinkman
Dean Norris Hank Schrader
Anna Gunn Skyler White
Bob Odenkirk Saul Goodman

Bryan Cranston a Aaron Paul sú dvaja z najznámejších hercov na svete. Najviac ich preslávili úlohy Waltera Whitea a Jesseho Pinkmana v kultovom seriáli Breaking Bad. Aký je však ich vzťah v reálnom živote? Pozreli sme sa bližšie na priateľstvo medzi oboma hercami a zistili sme, že v reálnom živote sú veľmi dobrými priateľmi. Veľmi sa navzájom podporujú a rešpektujú a tiež si vybudovali blízke priateľstvá s ostatnými hercami. Pre viac informácií o Bryanovi Cranstonovi a Aaronovi Paulovi navštívte IMDb a biography.com .