Poole Island v Whitsundays za 1 milión dolárov

Kalórií

Obsah

Jedinečná ponuka: Poole Island in the Whitsundays sa predáva za výhodnú cenu 1 milión dolárov. Ostrov je skutočným rajom a ponúka množstvo možností. Zistite viac o ostrove a jeho jedinečných vlastnostiach. nedefinované

Jedinečný ostrov v Whitsundays

Poole Island je malý ostrov v Whitsundays, skupina 74 ostrovov pri východnom pobreží Austrálie. Ostrov je skutočným rajom a ponúka množstvo možností. Je tu pláž, dažďový prales, rieka a niekoľko malých jazierok. Ostrov je ideálnym miestom na oddych a užívanie si prírody.Výhodná cena 1 milión dolárov

Poole Island sa predáva za výhodnú cenu 1 milión dolárov. Je to veľmi dobrá ponuka, pretože ostrov je jedinečný a ponúka veľa príležitostí. Je to ideálne miesto na stavbu dovolenkového domu alebo otvorenie hotela. Je to tiež dobré miesto na začatie podnikania alebo začatie podnikania.

Veľa príležitostí pre investorov

Poole Island ponúka veľa príležitostí pre investorov. Je to ideálne miesto na stavbu dovolenkového domu alebo otvorenie hotela. Je to tiež dobré miesto na začatie podnikania alebo začatie podnikania. Existuje tiež veľa možností, ako využiť ostrov na šport, rybolov, potápanie či iné aktivity.

Jedinečná príroda a divoká zver

Ostrov Poole, skutočný raj, ponúka množstvo možností. Je tu pláž, dažďový prales, rieka a niekoľko malých jazierok. Ostrov je tiež ideálnym miestom na zažitie jedinečnej prírody a divokej zveri. Na ostrove žije množstvo rôznych druhov vtákov, rýb a iných zvierat.

Záver

Poole Island v Whitsundays sa predáva za výhodnú cenu 1 milión dolárov. Ostrov je skutočným rajom a ponúka množstvo možností. Je tu pláž, dažďový prales, rieka a niekoľko malých jazierok. Existuje tiež veľa možností, ako využiť ostrov na šport, rybolov, potápanie či iné aktivity. Investori majú možnosť postaviť si dovolenkový dom alebo otvoriť hotel. Je to tiež dobré miesto na začatie podnikania alebo začatie podnikania. Ostrov je tiež ideálnym miestom na zažitie jedinečnej prírody a divokej zveri.

FAQ

  • Kde je Poole Island? Poole Island je v Whitsundays, skupine 74 ostrovov pri východnom pobreží Austrálie.
  • Koľko stojí ostrov Poole? Poole Island sa predáva za výhodnú cenu 1 milión dolárov.
  • Čo robiť na ostrove Poole? Existuje mnoho spôsobov, ako využiť ostrov na šport, rybolov, potápanie či iné aktivity.
  • Čo sa oplatí vidieť na ostrove Poole Island? Je tu pláž, dažďový prales, rieka a niekoľko malých jazierok. Ostrov je tiež ideálnym miestom na zažitie jedinečnej prírody a divokej zveri.

Výhody Poole Island

Výhoda Popis
Jedinečná povaha Je tu pláž, dažďový prales, rieka a niekoľko malých jazierok.
Veľa možností Existuje mnoho spôsobov, ako využiť ostrov na šport, rybolov, potápanie či iné aktivity.
výhodná cena Poole Island sa predáva za výhodnú cenu 1 milión dolárov.

Poole Island je jedinečná ponuka a ponúka veľa príležitostí pre investorov. Je to ideálne miesto na stavbu dovolenkového domu alebo otvorenie hotela. Je to tiež dobré miesto na začatie podnikania alebo začatie podnikania. Pre viac informácií o Poole Island navštívte whitsundays.com a australia.com .