Prečo celebrity nenávidia Austráliu: Ich šokujúce komentáre a smrť „Hemsworthovho efektu“

Kalórií

Obsah

Celebrity z celého sveta vyjadrili svoj názor na Austráliu v posledných rokoch. Niektorí sa sťažovali na politiku krajiny, iní na zaobchádzanie so zvieratami a ďalší na zaobchádzanie s domorodými obyvateľmi. Skúmame najšokujúcejšie komentáre a smrť „Hemsworthovho efektu“.

Austrália má dlhú históriu celebrít, ktoré hovoria zle o krajine a jej obyvateľoch. Smrť 'Hemsworthovho efektu', vyvolaná komentármi Chrisa Hemswortha a ďalších celebrít, ešte viac zhoršila vzťah medzi Austráliou a jej celebritami. Tieto šokujúce komentáre spôsobili, že mnohí Austrálčania nenávidia celebrity. Ak sa pripravujete na leto, mali by ste Obleky na leto Pohľadom získate štýl Colina Farrella Colin Farrell-Stil .Najviac šokujúce komentáre

Niektoré celebrity sa sťažovali na politiku krajiny. Herec Russell Crowe nazval Austráliu „ sakra, prekliata krajina “ po tom, čo sa sťažoval na zaobchádzanie s domorodými obyvateľmi. Herec Liam Hemsworth kritizoval politiku krajiny v oblasti klimatických zmien a nazval ju „ sakra, prekliata krajina “. Herec Chris Hemsworth kritizoval zaobchádzanie so zvieratami a nazval ho „ sakra, prekliata krajina “.

Smrť 'Hemsworthovho efektu'

„Hemsworthov efekt“ bol fenomén, ktorý spôsobil, že veľa ľudí sa presťahovalo do Austrálie po tom, čo sa tam bratia Hemsworthovci preslávili. Účinok sa však náhle skončil, keď bratia Hemsworthovci vyjadrili svoje poznámky o Austrálii. Mnoho ľudí, ktorí sa presťahovali do Austrálie, aby žili blízko bratov Hemsworthovcov, sa odsťahovali.

Vplyv na odvetvie cestovného ruchu

Komentáre bratov Hemsworthovcov mali dopad aj na turistický priemysel v krajine. Mnoho turistov, ktorí chceli vycestovať za bratmi Hemsworthovými do Austrálie, zmenilo svoje plány. To malo negatívny vplyv na turistický priemysel v krajine.

Vplyv na filmový priemysel

Komentáre bratov Hemsworthovcov mali dopad aj na filmový priemysel v krajine. Mnohí producenti, ktorí prišli do Austrálie nakrúcať filmy s bratmi Hemsworthovými v hlavnej úlohe, zmenili názor. To malo negatívny vplyv na filmový priemysel v krajine.

Vplyv na ekonomiku

Komentáre bratov Hemsworthovcov mali dopad aj na ekonomiku krajiny. Mnoho spoločností, ktoré prišli do Austrálie spolupracovať s bratmi Hemsworthovými, zmenilo názor. To malo negatívny dopad na ekonomiku krajiny.

Záver

Komentáre bratov Hemsworthovcov mali na Austráliu veľký vplyv. Spôsobili, že mnohí ľudia opustili krajinu a spôsobili, že cestovný ruch a filmový priemysel krajiny utrpeli neúspech. Škoda, že „Hemsworthov efekt“ skončil tak náhle.

FAQ

  • Aké sú najšokujúcejšie komentáre o Austrálii?
    Niektoré celebrity sa sťažovali na politiku krajiny. Herec Russell Crowe nazval Austráliu „prekliatou, prekliatou krajinou“ po tom, čo sa sťažoval na zaobchádzanie s domorodými obyvateľmi. Herec Liam Hemsworth kritizoval politiku krajiny v oblasti klimatických zmien a nazval ju 'prekliata, prekliata krajina'. Herec Chris Hemsworth kritizoval zaobchádzanie so zvieratami a nazval to 'prekliata, prekliata krajina'.
  • Čo je to „Hemsworthov efekt“?
    „Hemsworthov efekt“ bol fenomén, ktorý spôsobil, že veľa ľudí sa presťahovalo do Austrálie po tom, čo sa tam bratia Hemsworthovci preslávili. Účinok sa však náhle skončil, keď bratia Hemsworthovci vyjadrili svoje poznámky o Austrálii.
  • Ako komentáre bratov Hemsworthovcov ovplyvnili Austráliu?
    Komentáre bratov Hemsworthovcov mali dopad na turistický priemysel, filmový priemysel a ekonomiku krajiny. Mnoho ľudí, turistov, producentov a spoločností, ktorí prišli do Austrálie pracovať s bratmi Hemsworthovými, zmenilo názor. To malo negatívny vplyv na cestovný ruch, filmový priemysel a ekonomiku krajiny.

Tabuľka

celebrity Komentujte
Russell Crowe 'Sakra, prekliata krajina'
Liam Hemsworth 'Sakra, prekliata krajina'
Chris Hemsworth 'Sakra, prekliata krajina'

Je škoda, že komentáre bratov Hemsworthovcov spôsobili toľko škody. Ak sa chcete dozvedieť viac o vplyve komentárov bratov Hemsworthovcov na Austráliu, prečítajte si tento článok z ABC News resp tento článok von The Guardian.