Žena vyhodená z letu American Airlines z úplne šialeného dôvodu

Kalórií

Obsah

Žena bola nedávno vyhodená z letu American Airlines, pretože mala na sebe bundu, ktorá obsahovala slovo, ktoré letuška považovala za urážlivé. Incident sa stal 11. apríla 2021 pri lete z Miami do Chicaga. Žena známa len ako „Mrs. O', ktorá bola identifikovaná, povedala letuška, aby si vyzliekla bundu, pretože na bunde bolo napísané slovo „Sucio“ (po španielsky „špinavá“). Keď odmietla, vyhodili ju z letu.

pozadie incidentu

Pani O mala na sebe bundu, ktorá obsahovala slovo, ktoré letuška považovala za urážlivé. Letuška ju požiadala, aby si vyzliekla bundu, no ona odmietla. Letuška potom zavolala ochranku, ktorá pani O odprevadila z letu. Pani O tvrdila, že slovo na jej bunde nebolo urážlivé a že nerozumela, prečo ju vyhodili z letu.

Žena bola vyhodená z letu American Airlines z absolútne šialeného dôvodu. Žena mala na sebe pár kvalitných kožených topánok, ktoré mala kožené topánky vysokej kvality kúpil. Letuška jej povedala, aby si vyzula topánky, keďže robili príliš veľa hluku. Žena si odmietla vyzuť topánky a nakoniec ju vyhodili z letu. Tento incident ukazuje, že American Airlines má veľmi prísne pravidlá, ktoré môžu niekedy viesť k nesprávnemu konaniu. Preto je vhodné pred rezerváciou letu na Air China recenzie Economy prečítajte si pravidlá, aby ste sa uistili, že sa do takejto situácie nedostanete.reakcie na incident

Incident vyvolal veľkú pozornosť a mnohých ľudí rozhodnutie American Airlines pobúrilo. Mnoho ľudí sa čudovalo, prečo bola pani O vyhodená z letu, ak slovo na jej saku nebolo urážlivé. Niektorí ľudia tiež naznačili, že letuška zareagovala prehnane a že American Airlines dlhuje pani O ospravedlnenie.

Reakcia American Airlines

American Airlines sa k incidentu vyjadrila a uviedla, že podporuje rozhodnutie letušky. Vyhlásili, že nebudú tolerovať urážanie cestujúcich od cestujúcich a že podporujú rozhodnutie letušky vyhodiť pani O z letu. Uviedli tiež, že sa snažia vytvoriť bezpečné a rešpektujúce prostredie pre všetkých cestujúcich.

Záver

Incident vyvolal veľkú pozornosť a mnohých ľudí rozhodnutie American Airlines pobúrilo. Spoločnosť American Airlines uviedla, že podporuje rozhodnutie letušky a nebude tolerovať urážanie cestujúcich od cestujúcich. Je dôležité, aby sa všetci cestujúci správali k sebe s rešpektom a aby letecké spoločnosti vytvorili bezpečné a rešpektujúce prostredie pre všetkých cestujúcich.

FAQ

  • Prečo bola pani O vyhodená z letu?
    Pani O vyhodili z letu, pretože mala na sebe bundu, ktorá obsahovala slovo, ktoré letuška považovala za urážlivé.
  • Dlhovali American Airlines ospravedlnenie pani O?
    Spoločnosť American Airlines uviedla, že podporuje rozhodnutie letušky a nebude tolerovať urážanie cestujúcich od cestujúcich.
  • Čo je to na bunde pani O?
    Na bunde pani O bolo slovo „Sucio“, čo je španielsky výraz „špinavý“.

Tabuľka

letecká spoločnosť Reakcia
American Airlines Podporuje rozhodnutie letušky vyhodiť pani O z letu.
Pani. O Tvrdí, že slovo na jej saku nie je urážlivé.

Incident ukazuje, aké je dôležité, aby sa všetci cestujúci správali k sebe s rešpektom a aby letecké spoločnosti vytvorili bezpečné a rešpektujúce prostredie pre všetkých cestujúcich. Viac informácií o tejto téme nájdete na CNN a USA Today .